Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Омръзвало ли ви е андроид системата, искало ли ви се е да преминете за разнообразие към "тъмната страна" (Apple системата)...?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Омръзвало ли ви е андроид системата, искало ли ви се е да преминете за разнообразие към "тъмната страна" (Apple системата)...?

    Единствения смартфон на епъл който съм ползвал е iPhone 5S в продължение на 5 години, оставал съм доволен, но някои техни ограничения по подразиране ме накараха да премина пак към андроид, но сериозно обмислям следващия ми смартфон да е iPhone, причината е че андроида ми омръзна и за разнообразие да пробвам пак да премина към "тъмната страна" Apple системата

    19
    Да
    42.11%
    8
    Не
    52.63%
    10
    Друго (Опишете)
    5.26%
    1

  • #2
    На мен Андроида не ми е омръзнал.Просто защото никога не съм ползвал...Наздраве !
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #3
      Аз пък ползвам само Андройд... и не ми е омръзнал!
      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

      Коментар


      • #4
        Телефон - натискаш бутони. Когато ти омръзне го изхвърляш, и оставаш без телефон - свободен човек.
        А ако е важно да имаш телефон, но ти е омръзнало да натискаш бутони, си наемаш секретарка, а не робот.
        И не на последно място по важност - когато огладнееш не се залъгваш с ябълки или банани, а търсиш вкусна и питателна храна.
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #5
          Аз минах на тъмната страна през октомври миналата година и то по случайност, подариха ми iPhone 12. Хареса ми и не бих се върнал обратно .
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #6
            В интерес на истината, причината да премина преди години от iPhone 5s само към андроид телефони, е че не можеше и сега не може, да се качва директно любимата ми музика, филми, свободни програми и липсата на БГ интерфейс за iOS.

            От една година ползвам вече само платени абонаменти към HBO Max и YouTube - YouTube Music Premium, също така iOS вече имат официално и BG интерфейс което много ме радва, държа да има българско меню, сега след като въпросните ограничения които ме спираха навремето при iOS, вече не е проблем покрай платените ми абонаменти за филми и музика.
            Затова обмислям преминаване пак към епъл системата, най-вече за разнообразие, обичам да се занимавам със смарт джаджи
            Последно редактирано от Еделвайс; 16-07-23, 07:47.

            Коментар


            • #7
              Омръзват ми само рекламите. Но по-добре безплатни реклами, отколкото платена "услуга".
              А "BG интерфейс"-а обикновено е странен. Даже гугъл превежда по-добре.
              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

              Коментар


              • #8
                И аз преди години имах 5s. Така и не открих причина, защо цената му беше двойна на тази на аналогичен андроид телефон.

                Към днешна дата нов андроид за 500-600 ми върши страхотна работа. В предвид, че е нещо, което мога да изпусна и строша всеки момент...

                Nissan Terrano 2,7 TDI

                Коментар


                • #9
                  Епъл робите изпитват "Стокхолмски синдром".
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • Еделвайс
                    Еделвайс коментира
                    Редактиране на коментар
                    Доказано е че крайностите водят до този синдром, в моя случай е просто малко разнообразие на системата, още повече че имам и андроид по всяко време и си ми е под ръка

                • #10
                  Нещо с два андроид телефона имам проблеми с роуминга на данни в чужбина през последните години. Смених СИМ даже и пак има нещо гнило. Ако знам че с Айфон няма да имам проблеми скачам, но ако се окаже пък че Вивакомя ме цака с кофти услуга ще се пукна от яд.

                  Коментар


                  • kbot
                    kbot коментира
                    Редактиране на коментар
                    И да има проблем - не е от ОС-а. В семейството всички сме на андроид и си ползваме роуминга безгрижно (и глас и данни).
                    Аз имам А1-абонамент и Виваком-Free2Go - и с двете никакъв проблем.

                  • trav
                    trav коментира
                    Редактиране на коментар
                    Пиксел 6а е с две карти, има физическа и есим , работят едновремено, като дори на есима би трябвало да можеш да качиш повече, не съм тествал.
                    А1 е най зле роуминга. На вивата , трябва ръчни настройки, бяха измислили някакво тяхно (хуйвейско) 5г през 4г, и WoLTE ропуминg нанайси.
                    Добре че попаднахме на читав съпорт във вивата ( от третия опит) та от тук пипна нещо си и роуминга тръгна без проблеми. С нашите карти повече такива експерименти не им давам. На вън 4г , повече с виваком не може



                    Големи са мизерници, измислиха някакво ограничение справедливо .. бля роуминг. Колкото и справедливо да звучи е незаконо ама бг и закони..
                    Малкия учи в Германия, там си ползва немската карта, на прибиране включва вивакомската и прав 200мб
                    Сега какво е справедливост в бг 4 месеца такси, с включени 8гб роуминг - похарчени 0мб 0мин. Но щото бил минал някакъв срок платих всеки от 200мб по дебелата тарифа.
                    Цървули , прекратих договора ...

                  • Паджеровод
                    Паджеровод коментира
                    Редактиране на коментар
                    Ако знаеш колко разговори с техния съпорт... От целия ЕС, та и от UK и Шотландско... Чак един от секънд левъл съпорта им ме светна да се вържа ръчно към някоя от форбиден мрежите на съответното място. Пълен абсурд, вървя с телефона от клетка на клетка и цъкам из забранените мрежи. Такава мъка нема от робството насам

                • #11
                  За триене

                  Коментар


                  • #12
                    По повод темата ми, досега всичките ми смартфони ги сменям на 5 години и ще продължи тази традиция, тази година имах голямо желание да сменя моя Samsung S22 Ultra с новия iPhone 15 Pro Max, за разнообразие и др причина, но честно казано се колебаех в последно време и май ще си карам още 3 години със сегашния.

                    Въпреки че ми е мерак, осъзнавам че ще е истинско разхищение на излишни финанси само защото ми омръзнал сегашния Samsung S22 Ultra , та реших че ще се въздържа от нова покупка без основателна причина.

                    Коментар


                    • #13
                      Аз телефон никога не сменям защото ми е омръзнал или за да съм в крак с модата. Използвам го за разговори, ровене в нета и някой друга елементарна програмка ползвам, та не ми е проблем и да е стар.
                      Като се строши по някаква причина, само тогава.
                      По темата, свикнал съм на Андроид, децата са с Айфони (подаръци са, аз толкова пари не давам за тамагочита) и като пробвам на техните телефони ми е много терсене, та не бих сменил системата.
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • #14
                        Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
                        По повод темата ми, досега всичките ми смартфони ги сменям на 5 години и ще продължи тази традиция, тази година имах голямо желание да сменя моя Samsung S22 Ultra с новия iPhone 15 Pro Max, за разнообразие и др причина, но честно казано се колебаех в последно време и май ще си карам още 3 години със сегашния.

                        Въпреки че ми е мерак, осъзнавам че ще е истинско разхищение на излишни финанси само защото ми омръзнал сегашния Samsung S22 Ultra , та реших че ще се въздържа от нова покупка без основателна причина.
                        Много вълнуваща информация. Добре че я сподели навреме, че напрежението беше стигнало невиждани нива...

                        ****************************

                        А по темата андроид срещу IOS...
                        Това са глупостакис на търкалякис, както казват комщиите. Потребителят на която и да е от двете ОС натиска иконка и се случва събитие. Какво става отдолу, как функционира то, е нещо за което няма дори бегла представа. Има контакт с някакъв графичен шел и толкова.
                        В главата на регулярния потребител няма достатъчно знания и опит за да може да оцени дадена ОС. Може да прави единствено преразказ по картинка - дали му харесват иконките на GUI.

                        Темата е изчерпана, разотивайте се!
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • #15
                          Ицо, прав си, но има и още един голям фактор относно Apple

                          - Гроздето е кисело...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X