Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подслушва ли ни Гуглето?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    И да ги триеш, все тая. Триеш ги за себе си. На Google каквото му е трабвало си пази и него не можеш да изтриеш. Не на послено място, иде реч и за модели на поведение. Ясен си им като бял ден.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От една фейсбук група.

      СлОчаенос?

      Коментар


      • #18
        Кратък отговор - Гугъл не си прави труда да слуша - нито разговорите, нито през микрофона изобщо. Това е скъпо и видимо.

        Но пък разполага с достатъчно данни за да не му трябва да слуша и пак да прави всичките тези неща.

        Коментар


        • #19
          Толкова е видимо че трябваше да изгонят един китайски производител.
          и не доказаха нищо всъщност.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            Понеже колегите не могат да си представят какво означава "някой да слуша" - никой човек не слуша, не чете и не записва!

            Т.н. Изкуствен Интелект AI & ML записват, слушат, четат, анализират, обработват, събират данни и действат... за пари

            От известен брой години има информация, която се събира и НЕ се изтрива, просто седи за времето когато ще може да се използва, и това е "хубавото" на информацията, че колкото повече толкова повече, и който има повече - печели повече.

            За не ИТ просветените, споко, живейте си живота и не ви трябва да ги разбирате много тия неща, за останалите - Се Ла Ви
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
              за останалите - Се Ла Ви
              Абе малко ме е срам ама да попитам.
              Тоя израз "Се Ла Ви" какво точно означава? Чувал съм го и друг път ама всеки път с различна умисъл и не мога да се ориентирам.

              Коментар


              • Кольо
                Кольо коментира
                Редактиране на коментар
                Не "да пасва", това си е точен превод от френски.

                Баси, а мислех, че аз съм най-глупавия в този горум...

              • mishomishev
                mishomishev коментира
                Редактиране на коментар
                Амиии не знам френски...
                Надявам се сега да го запомня... то зарад Скорпиона - след като ме насмете два дни четох и учих Минските споразумения - че не ги знаех - т.е не съм ги чел...
                Бе постоянно има какво да се учи

              • Кольо
                Кольо коментира
                Редактиране на коментар
                То за имането за учене е така, знанието е безбрежно, и никой не може да каже, че го знае цялото.

                Обаче да не знаеш какво означават световноизползвани изрази, още повече при наличието на Гугъл?
                Абе не ми се коментира повече, разговора ще стане неприятен...

                П.П. Ицо Хазарта пееше "Как беше се ла ви на испански"...

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X