Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв часовник (smartwatch)?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Има ли вариант да си копирам чиповете за достъп до офиса и вкъщи?
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
      Насълзиха ми се очите. То бива тежък физически труд, бива мъка и терзания, ама да те карат да извадиш дебитна карта от портфейла. Не съм вярвал че може да има такива изверги...
      Понеже не четеш коментари, специално за теб ти отговарям със цитат

      В Лидл пазарувам доста често, всеки път вадя първо смартфона заради lidl plus, един път вадя смартфона, после прибирам тела за да извадя пък портфейла, портфейла пък трябва да го отворя и да извадя пластиката отделно, за да не ми прочете и от кредитната карта вместо от дебитната, случвало ми се е, през това време държа и пазарската чанта с продуктите на другата ми ръка, сега вече е ясно защо поне плащането ми е облекчено и по-бързо минавам касата, времето е пари
      Последно редактирано от Еделвайс; 21-06-22, 20:55.

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
        Понеже не четеш коментари, специално за теб ти отговарям със цитат
        Много ти благодаря за положеното усилие. То може да бъде сравнено единствено с изваждане на дебитна карта от портфейла...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • trav
          trav коментира
          Редактиране на коментар
          А защо не плащаш с телефона??? След като ти сканират лидъл картата

        • Еделвайс
          Еделвайс коментира
          Редактиране на коментар
          Прочети по-долу пост №21 съм писал истинската причина за закупуването на смарт часовника.

      • #19
        Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
        Много ти благодаря за положеното усилие. То може да бъде сравнено единствено с изваждане на дебитна карта от портфейла...
        Наздраве

        Коментар


        • #20
          Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
          Да не повдигам нова тема, търся мнения от първа ръка за този смарт часовник ...

          Ползвам от години часовник Casio G-Shock 5444 GST W 1000, ето снимка:... но искам да имам и читав смарт часовник и ми хвана окото само този модел и търся мнения?

          p.s. Телефона ми е Samsung Note 8, ако има някакво значение?
          От чисто любопитство, какъв е гъдела да носиш смартуоч, особенно в сравнение с G-Shock? Не се заяждам, наистина ми е интересно?
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • Еделвайс
            Еделвайс коментира
            Редактиране на коментар
            ..........
            Последно редактирано от Еделвайс; 10-07-22, 21:53.

        • #21
          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение

          От чисто любопитство, какъв е гъдела да носиш смартуоч, особенно в сравнение с G-Shock? Не се заяждам, наистина ми е интересно?
          Главната причина да ползвам смарт часовника, ми е свързано главно с известия със всичките му подробности като инфо от смартфона към часовника, като ми известява много подробно, текстове цели, снимки, видео и чрез чрез вибрация на смарт часовника, при вайбър, при повикване, смс, месинджър.

          Да поясна, с намален слух съм, чувам със слухов апарат и много често не чувам изобщо телефона когато ми звъни някой, или когато ми пише някой, това ми е главната комуникация, не усещам вибрацията на самия смартфон че го нося на чантичка на колана, всичко друго, безконтактното плащане и т.н. екстри са ми просто добре дошли между другото и съм доволен от тези допълнителни възможности, но главната причина е която посочих, не го споменах че е лично, но понеже попита реших да съм откровен за точната причина.

          Коментар


          • #22
            Сори, не исках да се бъркам е лични неща. Просто за мен часовниците се делят на G-Shock и всички останали. Та за това се зачудих защо искаш да го смениш.
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • Еделвайс
              Еделвайс коментира
              Редактиране на коментар
              Всичко е наред, най-хубавото в моя случай е че имам и двата часовника, G-Shock и Смарт часовника, когато ходя на планина, на преходи, тогава нося G-Shosk по подразбиране

          • #23
            Да използвам темата за едно бързо информативно питане, знам че на iPhone с новия им iOS от скоро има официално и поддържа БГ език, питането ми е конкретно за APPLE WATCH ULTRA CELL 49MM, дали има и там БГ меню след като го има официално за iOS?

            Коментар


            • #24
              Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
              Да използвам темата за едно бързо информативно питане, знам че на iPhone с новия им iOS от скоро има официално и поддържа БГ език, питането ми е конкретно за APPLE WATCH ULTRA CELL 49MM, дали има и там БГ меню след като го има официално за iOS?
              Днес ходих до Технополиса да видя как изглежда БГ меню на iPhone 14 pro max, много ми стана кеф да видя най-после официално БГ език и меню на ябълката, попитах техен служител дали има БГ меню и на Apple Watch, влезе в настройките на един от изложените им модели, но там нямаше изобщо опция за избиране на език, предполагам че езика би трябвало да се синхронизира с този на iPhone, служителя ме посъветва да попитам към официалния им магазин Aplle - istyle към the mall, знам че има тук колеги с айфони и може да проверят и да драснат един ред.

              Коментар


              • Еделвайс
                Еделвайс коментира
                Редактиране на коментар
                В крайна сметка направих регистрация на iphone forum, питах и ми отговориха ми че засега няма бг меню за смарт часовника им, според мен е въпрос на време да има, щом са пуснали за смартфоните им, логично е и за смарт часовниците да е достъпен бг език.

              • Esper
                Esper коментира
                Редактиране на коментар
                Като се има предвид колко време беше нужно докато добавят българско меню в най-масовият си продукт мога само да предполагам кога ще го имате в останалите им тамагочита.
                Вероятно е въпрос на време наистина

            • #25
              Сега получих инфо от другия форум един скрийшот, в настройки има опция за предпочитан език, но въпреки това менюто и всичко останало си е на английски:

              Как да го тълкувам това?

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1256.png
Прегледи:205
Размер:49.2 КБ
ID:6929227

              Коментар


              • Plamen Alexandrov
                Plamen Alexandrov коментира
                Редактиране на коментар
                Часовника поддържа и български. Опциите са две:
                първата да използва езика на телефона
                втората телефона и часовника да са с различни езици

              • Еделвайс
                Еделвайс коментира
                Редактиране на коментар
                Това е супер, ще те затрудня ли ако направиш един скрийншот на часовника си и да видя бг език на часовника, ще съм ти много благодарен, това важи ли и за от новите им модели?

            • #26
              Днес минах през А1 да поразпитам информативно за клониране на картата ми към епъл часовника им, но за моя неприятна изненада ми казаха че ако реша да излизам само със часовника, ще получавам дублираните обаждания и смс но не и интернет, това като го разбрах, директно се отказах да мигрирам към ябълката, дефакто не можеш да използваш пълния потенциал на епъл часовника им, без достъп до самостоятелен интернет, часовника става като да имаш Ламборгини без гориво....

              На този етап си оставам на андроид системата, след време ако няма това ограничение от А1 и да пуснат БГ интерфейс от Apple за часовника им, ще премина към ябълките.
              Последно редактирано от Еделвайс; 06-07-23, 12:05.

              Коментар


              • #27
                Гледката как някой чете форума (примерно) или пише в него вероятно ще е покъртителна...
                Предлага ли се ай-лупа или ай-микроскоп за да е пълноценно изживяването?
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • #28
                  Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                  Гледката как някой чете форума (примерно) или пише в него вероятно ще е покъртителна...
                  Предлага ли се ай-лупа или ай-микроскоп за да е пълноценно изживяването?
                  За тези пари и св...ки трябва да прави
                  Последно редактирано от Еделвайс; 06-07-23, 13:55.

                  Коментар


                  • #29
                    Има ли някой от вас смарт часовник Garmin и как работи със iPhone, четох че Garmin били единствената марка която работила на 100% извън техните си iPhone часовници, като причината за това е че Garmin не произвеждат смартфони и затова от Епъл са дали зелена светлина за 100% съвместимост , има ли сред вас Garmin с iPhone и да драсне преки наблюдения и впечатления?

                    Коментар


                    • #30
                      Имах Гармин саатник и го ползвах с iPhone.
                      Имам познати, които и в момента го правят.
                      Ми работи така, както с всяка друга платформа.
                      Не знам какъв точно е въпроса но проблема на всеки смърф часовник не е отсреща.
                      Враг усраине

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X