Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
    След ужасно много бой, който дори и стария ми Дефай не е ял, любимия ми Галакси Нексус се предаде. Минах с буса през него. Стъклото остана здраво, като по чудо... дисплея отвътре е целия на черни ленти, паметта е натисната от камерата. Абе накратко-не става повече за ползване. Следващия ми телефон съм го намислил-Xperia Z с някакъв кейс, който наистина да пази. Ползвал съм такъв много пъти, повечето от приятелите ми имат този модел, но никой от тях не го използва както трябва, за да ми каже наистина как се справя, така че ще се радвам някой от вас да се опита да ме разобеди.
    Силвърфокса нещо не го израдва точно Сонито. За една бройка и аз да си взема такъв, но ме замързя да изчакам по-сериозни отзиви и лично мнение по въпроса нямам...

    Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
    ...Няма пукнато по екрана ама...
    Е как ще е дисплея бре!

    Коментар


    • Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
      Препоръчаха ми да се обадиш на https://foursquare.com/v/bulgram-ser...8e0f8b77ce3e80 (аз не ги знам лично), дано помогнат.
      Тъй де тъй, те бяха последния мегаоторизиран и препоричан от сони сервиз ,който имал лиценз да ремонтира водоустойчиви телефони.Та те казаха, че ситуацията с водоустойчивите телефони е следната:ако приемат гаранцията телефона се сменя, а не се отваря!Ако не я приемат както в моя случай-горепосоченото шишенце т.е. скъпи еднодневки!Просто искам колегите,които решат да си купуват подобни телефони да имат по едно на ум за да не изпадат в моята ситуация...повярвайте не приятно!

      Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение

      Е как ще е дисплея бре!
      Ами а де и аз това ги питах и им казах а напишете ми го това писмено та и на вас да ви таковам таковата и те викат ааа ако искаш туй дет го казваме да го напишем трява да платиш 28 лева за диагностика! К'ва диагностика викам като не го отваряте питах аз? Амиии такава никакава.Реших да не увеличавам загубите си допълнително и си прибрах телефона.Та така
      Последно редактирано от alex_markov; 28-07-14, 16:28.
      Николай Папазов

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Виж пич... я потърси сервиз, който сменя батерии на този вид телефони и просто пробвай при тях. Знам, че е ла*нян съвет, но макар да не са оторизирани най-вероятно са отворили доста подобни телефони. Лично аз преди около месец търсих подобен за HTC One и намерих някъде към пет-шест в София, но понеже съответният HTC си е съвсем здрав не задълбах да ги разпитвам много подробно. Във всеки случай сменят и батерии, и дисплеи. Опитай - може пък да сработи.

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Преди годин патих, купих на жената телефон за четирицифрена сума, неща се скапа един път уж го смениха поради изгоряло дъно, после пак нещо му стана и не приеха гаранцията Глобул, дадох го на едни типове в Ст Град, принципно са точни и разбират, пак го оправиха но след време открих, че или са забравили или нещо са преецакали джи пи ес модулчето, та скъп телефон с куча гаранция е кофти инвестиция да ви споделя от опит,за това или Епъл или директно от Китай според мен.
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
            за това или Епъл или директно от Китай според мен.
            И при епъл всичко е "цветя и рози"? Говорим за България.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Като казахте за гаранцията... да попитам още нещо. Гледам Z-ките в разни кучи сайтове вървят по 500-550лв.. възможно ли е да купуват рециклирани /refurbished/ телефони и да ги продават за нови? Някакви такива нереални цени....
              Единия от операторите ми го предлага за 609лв. с преподписване, а така или иначе ще преподписвам след месец, та се чудя... от Китай рециклиран с кутия и всичките принадлежности ще ми дойде на 360лв.
              Последно редактирано от Preslav Peychev; 29-07-14, 10:40.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                До сега съм сменил повече от 20 телефона, някой бяха скъпи, други не чак толкова, но всички бяха хубави . Изпускал съм телефони много пъти (съдба ) , но до сега в гаранция ми е умирал само един Сони Z (първата З-ка) и ми го смениха без коментар. Та сега пак съм със Сони Z1Compact и съм много доволен и най-вероятно следващият пак ще е Сони Z3Compact (излиза Септември месец - казват ). Не съм фен на никоя марка (е не бих си купил Епъл ), но в тези телефони има всичко което търся в съвременният смартфон - чудесен екран, малък и удобен, страхотна батерия, стабилна работа и Не на последно място Водоустоичив - всеки ден е с мен в банята и не го мисля

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Някой чувал ли е за световно неизвестната марка PHICOMM, по-точно модела PHICOMM i600?

                  Става въпрос за китаец, двусимов, ама отговарящ напълно на изискванията на синчето.
                  И на моите, щото е почти без пари..

                  Има една приказка, че ниската цена никога не лъже, ама..
                  Ако изтрае по време на едногодижната гаранция, може би ще е удачна покупка.

                  Съвет?

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                    Прекрасно изглежда, НО! Не е водоустоичив и за мен той вече не е опция
                    a за този какво мислите Lenovo S750 IP67 Waterproof Quad Core 4.5" Dual Sim Smartphone A660 (мод: търговски линк), че трябва да сменям и аз телефона...
                    Колебая се между него и Samsung S7710 Galaxy Xcover 2... като определено цената е много в полза на втория...
                    Досега не съм ползвал Андроид телефон - все с Windows-ки бях

                    този CAT B15 Q също хваща окото (мод: търговски линк) но като ценови клас надвишава нуждите ми

                    има и екзотики, които не са ми много ясни като този http://Sourcingbay 4.5 "Android 4.0 ... 1.2G WIFI GPS и ми се виждат куча марка
                    Последно редактирано от sparkybg; 29-07-14, 22:50.

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                      a за този какво мислите за...
                      Колебая се между него и Samsung S7710 Galaxy Xcover 2... като определено цената е много в полза на втория...
                      Взех Samsung S7710 Galaxy Xcover 2 - беше и на промоция, така, че... сега почвам да се друидвам с Андроида...

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                        Взех Samsung S7710 Galaxy Xcover 2 - беше и на промоция, така, че... сега почвам да се друидвам с Андроида...
                        Честито! Аз бях пред същата дилема и накрая си взех S7710 Galaxy Xcover 2.

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          По-рано в темата ви питах за Galaxy SIII, в крайна сметка прецених, че 500 лв за телефон са много и понамалих малко бюджета. Мнение за този? Това, което аз четох за него е, че не е лош, камерата му била като на АЙтелефон 4S, другите му показатели за като на SIII, има и дуал сим, но това не ми е определящо.
                          Лопата - друг солдата!!!

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Колега, защо не си вземеш Xiaomi? Вече са номер 5 в световен мащаб. Има статии и ревюта достатъчно из нета за пример - Android Community.
                            Имат и форум в България и т.н. Аз имам Redmi и вече с нетърпение чакам или Redmi Note или директно MI4.

                            За Allview виж това: http://nixanbal.com/revyu-na-allview-x1-soul

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от maistora_1 Преглед на мнение
                              Колега, защо не си вземеш Xiaomi? Вече са номер 5 в световен мащаб. Има статии и ревюта достатъчно из нета за пример - Android Community.
                              Имат и форум в България и т.н. Аз имам Redmi и вече с нетърпение чакам или Redmi Note или директно MI4.

                              За Allview виж това: http://nixanbal.com/revyu-na-allview-x1-soul
                              Ами тези марки не съм ги чувал, трябва да погледна, защото за тия румънци има не лоши отзиви, Х1 е доста по-скъп, Х1 мини също е с около 50 лв отгоре на посочения от мен, а няма някакво явно предимство освен може би предната камера, която бих казал, че не възнамерявам да ползвам особено.
                              Лопата - друг солдата!!!

                              Коментар


                              • Re: Какъв телефон (смартфон).

                                Само имайте едно на ум, обикновенно няма ъпдейти на подобни телефони от към операционна система, каквото купиш обикновенно е това, ако има някакъв бъг обикновенно не го оправят. Иначе като хардуер на дали ще е проблемен - всички ги правят в китай

                                Xiaomi е много интересен телефон - базиран е на MIUI ром което си е донаписан андроид, но като цяло имат много голяма активност в разработката на ромове и може да се очаква евентуално да имат ъпдейти дълги години.

                                Аз лично заглеждам ето този китаец http://oneplus.net/one работи с цианоген мод а те пишат ромове много по бързо от всички флагмани. Интересното е че имат и 64 ГБ версия - минусите са липса на сд карта

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X