Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Усилване на GSM сигнал!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Усилване на GSM сигнал!!!

    НЯМАМ,там е вьпроса.
    Работя на повикване,в някой случаи повикването е СЕГА МИ ТРЯБВАШ и като пропусна 1-2 такива и сьм на фитка.Знаят ни че пьтуваме много,като му трябвам ВЕДНАГА и като не му вдигна телефона просто затваря и се обажда на следващия по списька.Питай ме как се чуствам като току изпищи скапания АЙФОН с 5 сьобщения на гласовата щото току що хванал лек сигнал - грабвам го и по гащи на улицата с тефтера и химикала в рька,ако вали влизам в колата.Е леко ми писна,а като купувам нещо гледам пьрво да не се набутам с боклук и после да не се набутам с пари,че каквото евтино сьм взел все сьм се набутал и с боклук и с пари и .................как да е.Имам вариант да дьржа сателитния включен / той брата и без това го дьржи по Кейптаунската тема и по още една /,но само това ми липсва да виси на прозореца.

    С 2 думи - не ми се дават,но ще ги дам,номера е за какво да ги дам и какво да му гледам на това нещо.Безжичните които ловят в повече от една стая,марки които правят и техника за в морето са все над 400 кинта и там вече няма значение,кьдето 400 там и 600,но поне да покрива терен,а не да му стоя мирно за да ме огрее сигнала.

    За идея само - това е втората атака,пьрвата беше да се преместя,смятай как ми е накипяло.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #47
      http://demotivation.fishki.net/comment.php?id=5251

      http://demotivation.ru/gwsd8lz996g3pic.html
      Последно редактирано от Ясен; 20-07-10, 18:49.

      Коментар


      • #48
        От: Усилване на GSM сигнал!!!

        Моя е 3,а не боклука 4,аз пьрва година от модел не купувам на какво да е.И идеята ми е да си усиля сигнала,а не да го дьржа с 2 прьста като .............такова,не искам и да го хвьрлям все още.


        Нищо де,бьцкам едни тук и дано уцеля одела.Инсталирането и то нещо не ми е ясно - на почти един и сьщ модел изискванията са различни,едната антена се монтира на поне 40 фита от другата,а на следващия модел разделението е само 25..............


        И се спирам с темата,ако уцеля модела ще пиша.Кьсмет на закьсалите сигнално
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #49
          От: Усилване на GSM сигнал!!!

          Да приемем, че усливателят работи както трябва (а аз според каквото знам за тези комуникации имам известни резерви), и у дома ще си решиш проблема. Като се замисля, един Call Divert към домашната тутурутка (ако имаш) идеално те устройва, хем докато набереш от diverted calls разходи колкото за един усилвател, те ще са оправили връзката в квартала или ще си изхвърлил тая гад по друга причина. Какво правим по градове, села и паланки, където пак трябва връзка, а клетките са проектирани за нормални телефони?

          Коментар


          • #50
            От: Усилване на GSM сигнал!!!

            Добре де в щатите немаше ли някакъв срок в който може да върнеш продукта ако не ти върши работа ? това слагане на усилватели етц кво му е толкоз ценното на тая пръчкка че да си заслужава разправията ?
            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

            Коментар


            • #51
              От: Усилване на GSM сигнал!!!

              Добре де, решил е човекът, че ще говори по айфон. А това чудо, той хубаво ще го върне, но предполагам, че половината разходи ще са по монтажа - тях няма лесно да си ги върне.

              Коментар


              • #52
                От: Усилване на GSM сигнал!!!

                Имах предвид да върне айфона :> за съжаление не съм запознат с въжможностите на тая епълска изгъзица ама ако има wireless или bt може да се натамани нещо и без да се правят големи гимнастики.
                When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                Коментар


                • #53
                  От: Усилване на GSM сигнал!!!

                  Айфона на покрива, а автомобилен хендсфри - в стаята? Предполагам, че може и Remote SIM протокола да се използва, даже може да е по-удачно. Но радиото на айфона си остава дрво.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Усилване на GSM сигнал!!!

                    По скоро на покрива неква нокия за 50 долара с блутут а айфона да се ползва като блутут слушалка ако има такава възможност.
                    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Усилване на GSM сигнал!!!

                      И да измъква картата всеки път от айфона?

                      Коментар


                      • #56
                        От: Усилване на GSM сигнал!!!

                        Сам преди време в темата беше дал линк към това http://www.mtel.bg/mobiltel/services/extra_sim.php
                        Иначе аз бих си купил една нокия за около 100 лева и ще си я ползвам за разговори без които не мога пък ако ми е толкоз кеф тоя айфон му слагам една карта с пакет за данни и там си щракам до припадък.
                        Това закупуване на рептирти усилватели етц за стотици левове монтаж (може би незаконен) етц. за да ползвам на Стив Джобс недомислието просто не виждам как ще се случи.
                        When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Усилване на GSM сигнал!!!

                          ...ама той не е в България и не ползва мтел.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Усилване на GSM сигнал!!!

                            може би има сходни услуги и в САЩ
                            btw тоя айфон може би все пак може да му се boost-не някакси сигнала може би трябва да се провери по форумите - е сигуно ще отпадне гаранция ама то тука вече става въпрос за компромисни вариянти.
                            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Усилване на GSM сигнал!!!

                              Сега зачетох из форумите че някой ай фони страдат от проблем с контактуването на сим картата от което връзката им изчезва или е почти нулева - лепни 1-2-3 пласта тиксо на задната страна на сим картата и кажи дали има промяна.
                              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Усилване на GSM сигнал!!!

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                ...Работя на повикване,в някой случаи повикването е СЕГА МИ ТРЯБВАШ и като пропусна 1-2 такива и сьм на фитка.Знаят ни че пьтуваме много,като му трябвам ВЕДНАГА и като не му вдигна телефона просто затваря и се обажда на следващия по списька.Питай ме как се чуствам като току изпищи скапания АЙФОН с 5 сьобщения на гласовата щото току що хванал лек сигнал - грабвам го и по гащи на улицата с тефтера и химикала в рька,ако вали влизам в колата...
                                Телефон с нормален обхват за разговори, Айфона за навигация. Доколкото разбрах, тя е ценното за теб в ябълковия пай.
                                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                                И коментаторите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X