Обява

Свий
Няма добавени обяви.

iPhone

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: iPhone

    Айде честито!
    Кой модел точно си купи?

    Коментар


    • #17
      До: iPhone

      мерси, 1.1.4 с 16гб

      сега копирам като луд мп3, контакти и какво ли не от нокиа към пц-то
      VW Touareg V10, 5000cc

      Коментар


      • #18
        До: iPhone

        Честито Тутин... Аз се бях зарибил по това отпреди да излезе, но чак януари го получих... За 30 мин го изпълних (8г са доста малко) с музика и апликации... Баща ми имаше 8г откакто се появи на пазара и за месец му потроши екрана (3 реда мъртви пиксели ), и после чака около 3-4 месеца за да му го върнат от ремонта в УСА... А за възможности - доста е странен... Ако има ВИФИ всичко е на 6, но ако няма такова наблизо (и не е настроен Едж-а, който м/у другото струва мама и тате, тъй като ифона не оптимизира исканията към и-нет-а) се орязва брутално... Добре 4е в4ера един съученик имаше СЕК800 за да ми узлужи за 2 мин. инетернет... Иначе е супер играчка
        "That is not dead which can eternal lie,
        And with strange aeons even death may die."
        ~H. P. Lovecraft

        Коментар


        • #19
          До: iPhone

          И аз споделям мнението на Ivanik,че е по-добре с iPhone и с HTC в другия джоб/при мен с заедно в чантата/....така нещата си идват на мястото.

          Коментар


          • #20
            До: iPhone

            SDK-то вече е пуснато..

            Доста интересно е

            http://www.engadget.com/2008/03/06/l...ss-conference/
            VW Touareg V10, 5000cc

            Коментар


            • #21
              До: iPhone

              Пуснато ма само към девелопъри, след няколко месеца с софтуер 2.0 ще е достъпно и за масовата публика

              Коментар


              • #22
                До: iPhone

                Е за кого да го пуснат, SDK = Software Development Kit, естествено, че ще е за дивелъпъри. Всеки може да си го изтегли, друг е въпросът дали може да прави нещо с него.

                А 2.0 за същия хардуер ли ще е или за бъдещия ифон ?
                VW Touareg V10, 5000cc

                Коментар


                • #23
                  До: iPhone

                  Не се изразих правилно, в момента е свободно пуснатo SDK-то, но тестовата версия на 2.0 софтуера е само за отбрани хора. Тя ще е за същия този iPhone, който се продава в момента и чак в нея ще е позволено ползването на програми, създадени с въпросния SDK. Очаква се да излезе официално Юни месец.

                  Коментар


                  • #24
                    До: iPhone

                    Аха, ясно, мерси. Един вид, интересни и нови програмки да не чакаме преди юни-юли..
                    VW Touareg V10, 5000cc

                    Коментар


                    • #25
                      До: iPhone

                      Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                      Орязаната функционалност на блутута пък съвсем го осакатява. За какво ти е плавно зумващ гугъл ърт, като не можеш един GPS да му вържеш?!
                      Между другото, за моя голяма изненада, блутута се върза без никакви проблеми с радиото на колата ми, безпроблемно хендсфри. Реших да погледна из форумите, и изглежда орязания блутут вече не е толкова орязан, защото си работи с Garmin GPS-и и т.н.

                      А аз бях слушал оплаквания, че ставал само и единствено за връзка със слушалките на епъл за слушане на музика и нищо друго. Или ако е нещо друго, то задължително пак е на Apple, но явно не е точно така.
                      VW Touareg V10, 5000cc

                      Коментар


                      • #26
                        До: iPhone

                        Ха да ми е честито, вчера телефона изпадна от джоба на якето ми и му се счупи дисплея. Гадост, чист нов 16г ифон на има-няма седмица и вече е за кофата
                        VW Touareg V10, 5000cc

                        Коментар


                        • #27
                          До: iPhone

                          Еее, брутален късмет!
                          Понякога казвам - някой път животът се сеща, че съществуваме ...
                          Дано пък да е било за добро !

                          Коментар


                          • #28
                            До: iPhone

                            Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
                            Ха да ми е честито, вчера телефона изпадна от джоба на якето ми и му се счупи дисплея. Гадост, чист нов 16г ифон на има-няма седмица и вече е за кофата

                            Това е знак, да не се набутваш с тази смешка отново!
                            Nissan Patrol GR 3.0 TDi

                            Коментар


                            • #29
                              До: iPhone

                              Първоначално публикуван от airone Преглед на мнение
                              Това е знак, да не се набутваш с тази смешка отново!
                              Какъв знак бре, де го видя. Ако недай си боже паднеш на излизане за работа по стълбите, това знак да не работиш ли е? Просто кофти късмет.
                              А не може ли да му се смени дисплея?

                              Коментар


                              • #30
                                До: iPhone

                                Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
                                Ха да ми е честито, вчера телефона изпадна от джоба на якето ми и му се счупи дисплея. Гадост, чист нов 16г ифон на има-няма седмица и вече е за кофата

                                обади се от мое име,търси Савич 0888566111....има бракувани тел.....ще те оправи бързо......боже е...
                                IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X