Обява

Свий
Няма добавени обяви.

iPhone

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • iPhone

    Майната му, не издържам ! Днес ще си взема iPhone.

    Знам, че телефона е скапан като хардуер и не е кой-знае колко способен, камерата му снима като уебкам от 97-а, пък за политиката на Apple изобщо и не ми се говори, но..

    Просто като разцъкам на жена ми ифонето и после всичко друго ми се вижда супер куцо. Интерфейсът е просто прекрасен, няма друго като него. Пък и 16гб памет е доста добре, събира това онова.

    Апликейшънчетата са направени както трябва да бъдат, за да му е приятно на човек да ги използва. Примерно Google Earth, нокиата ми също има гуглето, но зумването примерно не е плавно, а на етапи, което някак скофтя удоволствието.

    Не знам, сигурно ще съжалявам, но съм захапал въдицата на маркетинг департамента на епъл
    VW Touareg V10, 5000cc

  • #2
    До: iPhone

    http://iphone-bulgaria.com/forum/

    аз вече се заразих
    IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

    Коментар


    • #3
      До: iPhone

      Преди Нова Година се наложи едно такова да седи на бюрото ми около месец, доста го поразцъках... Интерфейса е ужасно мазен и приятен, ако само си играеш с него... но бързо писва и почва да те нервира, защо като искаш да свършиш нещо полезно, трябва да минаваш през всичките тия мазнотии, вместо да цъкнеш 1-2 пъти, като на нормален телефон. Орязаната функционалност на блутута пък съвсем го осакатява. За какво ти е плавно зумващ гугъл ърт, като не можеш един GPS да му вържеш?!
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • #4
        До: iPhone

        Въпросът е легитимен.

        Но от друга страна, сега като имам GPS вграден в нокиата, питай ме колко пъти съм го ползвал. Ще ти кажа още сега - веднъж за 9 месеца. Търсех едно гробище в чужбина

        Иначе си прав - политиката на епъл относно продуктите им е ОТВРАТИТЕЛНА. Блутутът реално не е блутут и единствената причина за това е, защото епъл искат да си продават всички боклуци заедно. Камерата вижда като око с бушон, СМС приложението работи като развален грамофон.. но..

        Интерфейсът е невероятен, качеството на възпроизвеждане на музика е супер, батерията издържа немалко като за такъв тип телефон, мултитъч екранчето е революционно и така. Общо взето както споменах - маркетингово съм зарибен, макар да знам, че ще ме е яд

        Иначе трябва да излиза SDK за телефона всеки момент, това станели, очаквам да се оправят нещата относно блутут поддръжка и като цяло липсата на приложения и игрички за телефона.
        Последно редактирано от tutin; 06-03-08, 11:28.
        VW Touareg V10, 5000cc

        Коментар


        • #5
          До: iPhone

          Аз съм вече шест месеца с тази играчка. И едва ли скоро ще го сменя. За моите нужди това е телефона с главно Т.
          Интерфейса е върховен, но не това е най-големия плюс. Интернета и ел.поща са най-функционалните, които съм виждал ( а мога да ви кажа, че смартфони съм виждал доста). Приложения има повече от достатъчно, а с орязания блутут се свиква.

          Наистина липсата на ГПС е неприятна, но се чува, че вече има такъв модул
          Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
          NULLA TENACI INVIA EST VIA

          Коментар


          • #6
            До: iPhone

            Е, за браузера наистина трябва да призная, че е най-доброто, което съм виждал в такова устройство.

            Колкото до SDK, то отдавна има такова?! Всъщност всичко е доста близко до OS X и нещата писани за него се преправят лесно.
            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

            Коментар


            • #7
              До: iPhone

              Няма SDK за iPhone все още.
              VW Touareg V10, 5000cc

              Коментар


              • #8
                До: iPhone

                А като се появи SDK-то, всеки софтуер написан от някой трябва да мине през Apple за одобрение и чак след това ще е достъпен за официално сваляне, така че и това не е панацея, хората си имат някаква затворена политика и си я следват.

                Коментар


                • #9
                  До: iPhone

                  Само за графичният интерфейс няма. Иначе неофициално нещата правени за Леопард с IDEтата за Леопард си се компилират и тръгват .
                  Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                  Коментар


                  • #10
                    До: iPhone

                    аз разнасям един от октомври и съм на мнение, че е красива играчка; user-friendly и толкова, в сравнение с НТС-то в другия джоб е нелеп като възможности
                    колкото до софтуера - приятел е избушил своя до конзола - пускаше си Nintendo Gameboy; каза, че ОС-то всъщност е Линукс базирано;
                    Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

                    Коментар


                    • #11
                      До: iPhone

                      по-скоро бсд базирано като всеки макос - хубава е играчката ама дотам. Цената е ужасно завишена за възможностите който предлага. Аз лично бих изчакал ще се появят по добри "клонинги" от други фирми както при ipod и на друга цена :>
                      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                      Коментар


                      • #12
                        До: iPhone

                        След малко време се очаква да се появи iphone2 базиран на съвсем друга платформа на интел Moorestown MID (Mobile Internet Device, мобилно интернет устройство), предварителните мнения са доста обещаващи
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #13
                          До: iPhone

                          аз вече изгърмях
                          VW Touareg V10, 5000cc

                          Коментар


                          • #14
                            До: iPhone

                            Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
                            аз вече изгърмях
                            Ами честито!
                            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                            Коментар


                            • #15
                              До: iPhone

                              Мерси

                              И сега установявам, че има новости в 1.1.4 в сравнение с 1.1.1 (фирмуер), който е на съпругата ми.

                              На гугле земя може да ме локализира, има копченце. По гсм клетките ме локализира отлично, все едно има гпс. За София няма пътни карти обаче, само сателитни снимки. Интересното е, че като му казах да ми направя път от където съм до еди къде си и нарисува пътя ! Разпознава пътищата по сателитната снимка и пита ако знам как се казват да си ги запомни. Впечатли ме сериозно ! Естествено по този начин не може да си сигурен дали няма да иска да те пусне по еднопосочна улица, но въпреки всичко е доста хитро. Също може да се следи трафика
                              VW Touareg V10, 5000cc

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X