Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Сегашния ми тел е хуауеи, двусимов. Силоконов кейс и стъклен протектор и издържа няколко изпускания от метър и половина на твърда повърхност. Е, протекторат се спука на две места, ама ме мързи да го сменям. Умерено водоустойчив.

    На пазара има такива кейсове, че всеки телефон става като танк, можеш и футбол да играеш с него. Метални рамки, сандвич конструкция, подплънки и т. н. Проблема е че телефона става обемиста и тежък. Ама ако не те притеснява това - там е истината.

    Ако не се брои за реклама - Гугълни Love MEI.
    Всъщност точно това е същността - умерено водоустойчив, прахозащитен и удароустойчив. Практиката ми показа, че това ми е необходимо, а не нещо, което отговаря на някакви супер военни стандарти. Така и така няма булетпрууф телефон, в буквалния смисъл. Щом се постига с калъф и протектор ме устройва (ако не струват много, така че да натоварят общата цена до нивото на някой а-у ръгед), въпроса е обаче да е нещо дето 5 години да не му трябва сервиз и да не забива всеки месец.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      Всъщност точно това е същността - умерено водоустойчив, прахозащитен и удароустойчив. Практиката ми показа, че това ми е необходимо, а не нещо, което отговаря на някакви супер военни стандарти. Така и така няма булетпрууф телефон, в буквалния смисъл. Щом се постига с калъф и протектор ме устройва (ако не струват много, така че да натоварят общата цена до нивото на някой а-у ръгед), въпроса е обаче да е нещо дето 5 години да не му трябва сервиз и да не забива всеки месец.
      Ми значи хуауей може би е твоя избор. Особено ако не държиш на флагманските им модели, че напоследък взеха да се оливат с цените. Ако не държиш на камера със 128 обектива, телефона да ти прави кафе и персонален хороскоп - средния им клас са съвсем ОК според мен. Търкалях две години един Р10, полакомих се за Р20 (даваха ми го с голямо намаление) и го подарих на майка ми - успешно го ползва вече над година. Сегашния ми Р20 ми е съвсем ОК. Е, батерията трае по 1.5 дена макс, но е с постоянно включен мобилен нет, блутут, уай-фи и го пържа постоянно, месечно ползвам над 10гб мобилен нет, без да броиме разговорите. Взех му калъф и протектор от марка която съм ползвал и преди - нещо като 50 лв ми дойдоха и двете сумарно. Имаше и по евтини но съм фен на конкретната марка.
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HTB1GrToNpXXXXb8XXXXq6xXFXXXW-1000x1000.jpg
Прегледи:1
Размер:107.3 КБ
ID:5820671
        Аз съм с такъв..Излезе 400 лв. Като плюсове мога да отбележа следното:
        Супер издръжлива батерия - карам почти цяла седмица като имате напредвид че говоря много- ама страшно много.
        Отпред стъклото било Горила нещо си---абе оказа се важно щото често телефона се хвърля насам натам и не се драска
        Зареждането - уж дребен проблем ама мен лично адски ме дразни на децата например- всички им са пречупени кабелите.Ми то вкарваш изкарваш - тоз нежен жак колко ще издържи? Затова аз зареждам с приставката. Само слагам и това е.
        Удароустойчив.Ама наистина е удароустойчив. Досега не видях нещо да се мери с него.А съм видял доста.
        Звука е много силен добър което е важно при мен.
        Камерата е отлична и лесно се борави.Често се налага изпълня: Ааааа снимай ми и ми прати това нещо.
        За една година и нещо ми заби само един път - тъй и не рабрах причината.Оправи се с изключване и включване.
        Хваща на места дето другите губят сигнал

        Минуси:
        Абе дебел и тежък е!
        Ама е много дебел и тежък!Свикнах с него ама....
        Микрофона му заради водоустойчивостта е по капризен.Трябва да говориш по силно или да е до устата.Не е кой знае какво свиква се.

        Твърдят че е водоустойчив.Това не мога да потвърдя. За година и нещо един път се наложи да се кача спешно на покрива.Не беше обикновен дъжд а порой.Всичко беше мокро включително и телефона.Обилно мокро в джоба ми..Някъде около 5 минути...може би..Нищо му нямаше после.Само си го избърсах

        Затова независимо от недостатъците това е моя телефон.Не е толкоз красив и елегантен но е силен работен кон който не ме оставя.А това ми е най важното.Примирих се че няма да имам красив телефон

        Коментар


        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

          забравих да допълня един изключително важен плюс--- поне за мен е много важен.Този модел има 3.5мм жак- изход за слушалки или да подава сигнал към усилватели СД-та и други...Означава че има достатъчно памет и носи музика и лесно се включва към каквото и да е...С прилично качество

          Коментар


          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

            Каква марка е това чудо!?!
            Only after the last tree has been cut down,
            Only after the last river has been poisoned,
            Only after the last fish has been caught,
            Only then will you find that money cannot be eaten.

            Коментар


            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

              Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
              Каква марка е това чудо!?!
              Тъй и не разбрах каква точно е марката.Но тъй като част от дейноста ни е и сервизна отдавна сме спрели да гледаме марките ами какво има вътре.В случая това ни е препоръчано от колега.Просто бях изумен как го хвърляше в куфара с инструменти.
              Нормален телефон не може да издържи толкоз бой.Гледам тука CAT мат пат фат...едни луди пари шарят и пак проблеми...
              На този моя показан модел е точно NOMU LMV9T.
              Предлага се от няколко фирми в България има осигурен сервиз (наистина реален) меню на български имат там един умен в фирмата и като му се обадиш и го питаш за нещо засукано по телефона той е много в час и веднага отговаря.А аз уважавам такива хора.Нека като продаваш нещо действително да си го ползвал.
              За мен това си е важно щото съм дърт и ми е писнало от продавачи дето не знаят какво продават и щели да ме прехвърлят на сервизния отдел.Там пък са едни...
              Аз просто искам безпроблемен телефон а ако имам проблем да звънна и веднага да ми се отговори...

              Коментар


              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                Да споделя и моите впечатления. От около 9 години ползвам само "дуракоустойчиви" телефони, като започнах с Motorola Defy и минах през доста знайни и незнайни марки като Kyocera, Samsung, Doogee, No1, Nomu, Evolveo и т.н. Последните две години ползвам BV8000Pro, като съм прилично доволен от него. Преди това имах BV5000 и BV6000S. Според мен за парите си китайските чудесии в момента осигуряват най-доброто съотношение като качество/цена, стига човек да се готов да се примири с някои недостатъци.

                Като хардуер обикновено са доста изпипани, с добра сглобка, солидна изолация и си отговарят на рекламите. Проблемът е, че тези фирми нямат ресурса да поддържа толкова модели, колкото вадят на пазара и софтуерът им е зле. Актуализациите се бавят с месеци, бъговете се оправят бавно и т.н.

                Ето примерно какво мога да кажа за моя телефон, а доколкото чета по форумите важи в една или друга степен за почти всички модели от този клас:

                Предимства:
                + Здрав, стабилен и добре изолиран - наистина не пуска вода и държи на изтърване - тествано доста пъти вече.
                + Прилични параметри - достатъчно RAM, ROM и процесорна мощ. Графичният процесор също ми е предостатъчен, но не играя някакви сериозни мобилни игри.
                + Прилична батерия - след 2 години все още кара около 2 дни с пуснато "всичко". Ползвам го доста - за навигация, интернет, разговори, четене на книги, Duolingo по 15-20 минути на ден и т.н. Ако се остави в режим за спестяване на батерия кара по 4-5 дни.
                + Поддържа бърз заряд - за около два часа и половина зарежда на 100%.
                + Екранът е наистина добър - вижда се много добре дори и при ярко слънце, което за мен е важно
                + Звукът е силен и ясен. Може да се гледа мултимедия комфортно дори при по-сериозен околен шум.
                + Бърз и изчистен Андроид - без никакви дразнещи допълнения. Много рядко срещам приложения, с които има проблеми.
                + пълен набор от сензори, въпреки, че не са от най-високия клас
                + 2 сим карти, които могат да работят едновременно - отново ми е задължително тъй като винаги имам по една българска и една чуждестранна активни

                Недостатъци:
                - Много слаба софтуерна поддръжка - актуализации на сигурността се бавят с месеци, оправянето на бъгове също
                - Както повечето такива телефони - поради спецификата на изолацията микрофонът е разположени по-дълбоко и за да те чуват ясно трябва да свикнеш с точна позиция на говорене - мен спря да ме дразни на третия ден някъде.
                - Входът за зареждане е по-дълбок от стандартния и трябва специален кабел, с по-дълга букса USB-C. Понеже е капризен към кабели се наложи да поръчам няколко докато открия такъв, който да работи нормално.
                - Камерата е доста посредствена - дори и когато моделът беше в топ-класа. Все пак върши работа примерно за документи или някакви детайли. При по-слаба светлина не става.
                - Компасът се разкалибрира прекалено лесно, което е дразнещо понеже често се ползва при навигация пеша - не показва правилната посока и се налага калибриране на всеки няколко часа.
                - Има няколко дребни бъгчета, които така и не бяха оправени въпреки хилядите заявки към софтуерния екип:
                * понякога back бутонът не "хваща" и трябва да се натиска няколко пъти - това беше потвърдено като софтуерен дефект от производителя, но така и не беше оправено
                * при стартиране винаги "свири" предварително зададена мелодия от BlackView и това не може да се изключи. Понякога телефонът се саморестартира и ако човек е в среща или на тихо място е доста дразнещо
                * сензорът за пръстови отпечатъци е прекалено чувствителен и при всеки допир на нещо подобно на кожа телефонът вибрира.

                Според мен за парите абсолютно си заслужава и все още не се оглеждам за нов модел тъй като този ми върши работа въпреки изброените недостатъци. Ако все пак бих избирал в момента имам няколко задължителни изисквания, които се предлагат във флагманите на повечето подобни китайци като Doogee, BlackView и Nomu

                - Безжично зареждане - повечето нови модели го предлагат вече
                - Читава камера - например новите модели на BV ползват една от сериозните "двойни" камери на Самсунг, което ми върши работа
                - Добра батерия - трябва да издържа поне колкото сегашния ми телефон, желателно повече
                - Прилична софтуерна поддръжка - 2-3 месеца след официалния дебют на даден модел гледам в официалния форум какво се случва, както и в XDA Developers.
                - Възможност за Root, Custom ROMs и т.н. - това отново се проверява по форумите
                - 2 сим карти
                - Достъпен сервиз около мен - това е малко условно, понеже често се местя, но гледам да може да се отремонтира в рамките на 1-2 седмици с куриерите, а имам и един BV6000S за резерва

                Между другото - намерих много добър магазин със сервиз в България за точно такъв тип телефони - всъщност оттам си взех първото китайче - No1 M2. Хората имат много опит и дават много добри консултации без да "спестяват" факти. Примерно след като обясних за какво ползвам телефона ми беше казано точно кои модели да избягвам и ми беше препоръчан по-евтин модел. След като разбраха, че съм сравнително в час си проговорихме и на технически език отново без пестене на информация. Споделиха например какви бъгове могат да се очакват и т.н. Един път ми се е налагало да ползвам гаранция при тях и проблемът ми беше решен в рамките на около 3 дни без никакви коментари. Също така отговарят на всякакви въпроси свързани с настройки, софтуер, Custom ROMs и т.н.,
                При желание мога да споделя информация на ЛС.
                "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                Коментар


                • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                  Първоначално публикуван от prascho Преглед на мнение
                  Да споделя и моите впечатления. От около 9 години ползвам само "дуракоустойчиви" телефони, като започнах с Motorola Defy и минах през доста знайни и незнайни марки като Kyocera, Samsung, Doogee, No1, Nomu, Evolveo и т.н. Последните две години ползвам BV8000Pro, като съм прилично доволен от него. Преди това имах BV5000 и BV6000S. Според мен за парите си китайските чудесии в момента осигуряват най-доброто съотношение като качество/цена, стига човек да се готов да се примири с някои недостатъци.

                  Като хардуер обикновено са доста изпипани, с добра сглобка, солидна изолация и си отговарят на рекламите. Проблемът е, че тези фирми нямат ресурса да поддържа толкова модели, колкото вадят на пазара и софтуерът им е зле. Актуализациите се бавят с месеци, бъговете се оправят бавно и т.н.

                  Ето примерно какво мога да кажа за моя телефон, а доколкото чета по форумите важи в една или друга степен за почти всички модели от този клас:

                  Предимства:
                  + Здрав, стабилен и добре изолиран - наистина не пуска вода и държи на изтърване - тествано доста пъти вече.
                  + Прилични параметри - достатъчно RAM, ROM и процесорна мощ. Графичният процесор също ми е предостатъчен, но не играя някакви сериозни мобилни игри.
                  + Прилична батерия - след 2 години все още кара около 2 дни с пуснато "всичко". Ползвам го доста - за навигация, интернет, разговори, четене на книги, Duolingo по 15-20 минути на ден и т.н. Ако се остави в режим за спестяване на батерия кара по 4-5 дни.
                  + Поддържа бърз заряд - за около два часа и половина зарежда на 100%.
                  + Екранът е наистина добър - вижда се много добре дори и при ярко слънце, което за мен е важно
                  + Звукът е силен и ясен. Може да се гледа мултимедия комфортно дори при по-сериозен околен шум.
                  + Бърз и изчистен Андроид - без никакви дразнещи допълнения. Много рядко срещам приложения, с които има проблеми.
                  + пълен набор от сензори, въпреки, че не са от най-високия клас
                  + 2 сим карти, които могат да работят едновременно - отново ми е задължително тъй като винаги имам по една българска и една чуждестранна активни

                  Недостатъци:
                  - Много слаба софтуерна поддръжка - актуализации на сигурността се бавят с месеци, оправянето на бъгове също
                  - Както повечето такива телефони - поради спецификата на изолацията микрофонът е разположени по-дълбоко и за да те чуват ясно трябва да свикнеш с точна позиция на говорене - мен спря да ме дразни на третия ден някъде.
                  - Входът за зареждане е по-дълбок от стандартния и трябва специален кабел, с по-дълга букса USB-C. Понеже е капризен към кабели се наложи да поръчам няколко докато открия такъв, който да работи нормално.
                  - Камерата е доста посредствена - дори и когато моделът беше в топ-класа. Все пак върши работа примерно за документи или някакви детайли. При по-слаба светлина не става.
                  - Компасът се разкалибрира прекалено лесно, което е дразнещо понеже често се ползва при навигация пеша - не показва правилната посока и се налага калибриране на всеки няколко часа.
                  - Има няколко дребни бъгчета, които така и не бяха оправени въпреки хилядите заявки към софтуерния екип:
                  * понякога back бутонът не "хваща" и трябва да се натиска няколко пъти - това беше потвърдено като софтуерен дефект от производителя, но така и не беше оправено
                  * при стартиране винаги "свири" предварително зададена мелодия от BlackView и това не може да се изключи. Понякога телефонът се саморестартира и ако човек е в среща или на тихо място е доста дразнещо
                  * сензорът за пръстови отпечатъци е прекалено чувствителен и при всеки допир на нещо подобно на кожа телефонът вибрира.

                  Според мен за парите абсолютно си заслужава и все още не се оглеждам за нов модел тъй като този ми върши работа въпреки изброените недостатъци. Ако все пак бих избирал в момента имам няколко задължителни изисквания, които се предлагат във флагманите на повечето подобни китайци като Doogee, BlackView и Nomu

                  - Безжично зареждане - повечето нови модели го предлагат вече
                  - Читава камера - например новите модели на BV ползват една от сериозните "двойни" камери на Самсунг, което ми върши работа
                  - Добра батерия - трябва да издържа поне колкото сегашния ми телефон, желателно повече
                  - Прилична софтуерна поддръжка - 2-3 месеца след официалния дебют на даден модел гледам в официалния форум какво се случва, както и в XDA Developers.
                  - Възможност за Root, Custom ROMs и т.н. - това отново се проверява по форумите
                  - 2 сим карти
                  - Достъпен сервиз около мен - това е малко условно, понеже често се местя, но гледам да може да се отремонтира в рамките на 1-2 седмици с куриерите, а имам и един BV6000S за резерва

                  Между другото - намерих много добър магазин със сервиз в България за точно такъв тип телефони - всъщност оттам си взех първото китайче - No1 M2. Хората имат много опит и дават много добри консултации без да "спестяват" факти. Примерно след като обясних за какво ползвам телефона ми беше казано точно кои модели да избягвам и ми беше препоръчан по-евтин модел. След като разбраха, че съм сравнително в час си проговорихме и на технически език отново без пестене на информация. Споделиха например какви бъгове могат да се очакват и т.н. Един път ми се е налагало да ползвам гаранция при тях и проблемът ми беше решен в рамките на около 3 дни без никакви коментари. Също така отговарят на всякакви въпроси свързани с настройки, софтуер, Custom ROMs и т.н.,
                  При желание мога да споделя информация на ЛС.
                  Моля, би ли споделил на ЛС за въпросния магазин?
                  Yamaha XT​M600E '98
                  Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                  Коментар


                  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                    Всякакъв телефон си губи "офрод" предназначението, ако не:
                    1. му държи батерията ПОНЕ 2 дена при "нормална експлоатация"(виж по-долу как го разбирам)
                    2. не уживее след падане във вода/кал
                    3. не уживее след падане от 1-1,5-2 метра.

                    Това са мои критерии.

                    До сега само Motorola Moto G 4G (като популярна и разпознаваема марка) е успяла без допълнителни протектори и кейсове. От тогава съм заклет фен на марката.
                    Въпросната Моторола вече не я ползвам (в момента съм с Motorola One 64 + скрин протектор и щатен кейс и мисля, че ще се справи също толкова добре, преди това 5G, на която смед многократни опити успях да напукам дисплея), но за две години съм я ползвал освен за разговори, освен да гледам колко е часът, освен да си гледам феййса, гмаила и съдържание за възрастни, а също и за инструмент, нужен ми в работата за настройка и диагностика на оборудване. Всичко това обобщавам като "нормална експлоатация". "Ненормална експлоатация": хотспот с часове, фенерче (няма вградено, свети се с дисплея)... друго се не сещам.
                    Последно редактирано от p-pleven; 05-09-19, 09:47.
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                      Аз съм много доволен от HAMMER 3.

                      Коментар


                      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                        Сутринта в 0730 го свалих от западното.
                        Цъках каквото цъках, говорих колкото говорих, в момента - 2045 - е на 80% батерията
                        Добре ли е?
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                          От няколко дни съм с въпросния Ulefone armor 6e.
                          Надхвърли очакванията ми, китайците са се постарали.
                          В началото ми се стори огромен като теракотена плочка, но свикнах и като хвана по-малък телефон в ръката си ми се струва хилав
                          Мога да кажа само добри неща за сега - батерията държи много - ако искам да я изхабя за един ден трябва да гледам нон стоп телевизия или клипове, иначе с много ровене изкарва два дни.
                          Бърз е, не е забивал, камерата е добра, звука също.....за здравина не съм го пробвал още. Лицевото разпознаване е голямо удобство - насочваш го към суратя и се отключва (на тъмно не работи добре).
                          Пръстовия отпечатък работи лошо, но не го и ползвам, така че дреме ми. Можеше да сложат още един бутон за включване на функция по избор.
                          Като мине половин-една година пак ще пиша на какво дереже е, в началото всичко ново е хубаво....
                          Yamaha XT​M600E '98
                          Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                          Коментар


                          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                            Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                            Xiaomi са много добри телефони. Получаваш точно толкова колкото си платил. Около мене вече почти всички са такива. Някои с по-евтини -други с по-скъпи.
                            Останалото са калъфи и протектори.
                            + 1 глас за Xiaomi. За парите си са по-вече от добри. От миналата година в къщи всички сме с тази марка. Аз с redmi 5, жената redmi 5+, сина с redmi not 4 до вчера. Преди това бяха Леново, Нокия, Нокия Лумия, Алкател и......все нещо куцаше. Отново се доверих на Xiaomi и сега redmi 7 замени redmi not 4.
                            П.П. не участвем в офроуд и немога да кажа дали са подходящи за него. redmi 7 и redmi not 7 ги дават, че имат някаква защита от намокряне. Дори на 7-та на отвора на буксата за зарядното има капаче, което е на самия кейс с който е окомплектован телефона.
                            Последно редактирано от dido uzunov; 17-09-19, 01:00.
                            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                            Коментар


                            • Xiaomi наистина си заслужава парите и получваш много повече ектри отколкоти би получил с всяка друга марка, имат подбранд POCOPHONE F1, страхотен телефен със страхотни характеристики, голяма батерия, супер снимки, и 2 пъти по-евтин в сравнение с този клас телефони, препоръчвам го горещо

                              Коментар


                              • Събирам мнения за този телефон. Трябва ми именно "тухлофон", а не "смартсифон" накичен с много есктри. Понякога пътувам в командировки, и искам голяма батерия, и по-редки зарядки, за да не ме оставя по време на път. За "интерменует" си имам 7 инчов таблет, който и да умре, няма да остана без слушалка. Гледам, че е относително нов модел. Блутут 3.0 ще може ли да се свързва с радиото на колата - като блутут хендсфри? Радиото е модел на Пайниър 2017г.
                                Отзиви за този модел в Алиекспреса са предимно добри.








                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ioutdoor-t2-uhf-ip68-waterproof-walkie-talkie-mobile-phone-chmobilecam-1906-08-F1624481_6.jpg
Прегледи:646
Размер:102.4 КБ
ID:6530873
                                • Модел: ioutdoor T2 Feature телефон / Walkie Talkie /;
                                • Водоустойчив IP68 – до 120 мин. на до 2 метра дълбочина;
                                • Размер : 13.22 * 6.27 * 1.88cm;
                                • Тегло приблизително: 280g / 5.2oz;
                                • Размер на опаковката :16,14 * 9,17 * 5,64 см;
                                • Технология-CPU MTK6261A;
                                • Връзка : Band (2G / 3G / 4G) 2G GSM 850/900/1800/1900 MHz;
                                • SIM карта Dual Micro SIM карта;
                                • Вградена памет 32MB + 32MB;
                                • Резолюция на дисплея: 240 * 320P;
                                • QWERTY клавиатура;
                                • Двойна SIM карта в режим на готовност;
                                • Поддръжка на 2G GSM;
                                • Размер на дисплея 2.4 инча-цветен;
                                • Задна камера 1.3MP;
                                • Уоки токи UHF400-470MHz, 5km обхват (на открито поле);
                                • Порт за слушалки Micro 7 пин;
                                • SD Card Extend 32G;
                                • USB Micro 7 пин;
                                • Други функции Рекордер, калкулатор, будилник, FM радио, Bluetooth, музика, календар;
                                • Език: английски, руски, френски, немски, испански, португалски, украински, италиански и полски;
                                • Формат на аудиофайловете MP3, MIDI, AMR, AAC, WAV;
                                • Формат на видеофайловете 3GP, MP4, AVI, MJPG;
                                • Радио - FM приемане;
                                • Гласово компресиране;
                                • Вграден Фенер с дистанция на лъча до 30 метра;
                                • Power Bank Батерия с капацитет 4500mAh;
                                • 1800 часа в режим на готовност;
                                • 3000 минути разговори;
                                • 1800 минути слушане на музика.
                                -Чем занимаетесь по жизни?
                                -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                                -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X