Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
    То, за това си е форум- за да споделяме. Погледнах и един по-стар модел, на Моторола този път, и почнах бързо да му се навивам. Ето и сравнение между него и Сонито, което обсъждахме по-горе. http://geekaphone.com/compare/Sony-E...-Motorola-DEFY . Ще се радвам, ако някой има преки впечатления от Дефито и ни освети.
    П.П. Доверявам ти се. Явно имаш опит. Поздрави!
    И аз мислех за Deffy-то, но от 5 продадени (и то в Габрово), 5 дефекта на говорител (слушалка). След това ремонт и без водоустойчивост, за това взех както и по-горе писах В2100. За сега съм доволен, мия си го с веро и няма грижи. Но колко мога да съм доволен за месец. Още не съм го изпускал, сигурно защото е удароустойчив, другите си телефони до седмица и са изтървани.
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

      Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
      И аз мислех за Deffy-то, но от 5 продадени (и то в Габрово), 5 дефекта на говорител (слушалка). След това ремонт и без водоустойчивост, за това взех както и по-горе писах В2100. За сега съм доволен, мия си го с веро и няма грижи. Но колко мога да съм доволен за месец. Още не съм го изпускал, сигурно защото е удароустойчив, другите си телефони до седмица и са изтървани.
      Четох във форуми за този проблем, но и че след ремонта им нямат повече проблеми. И, докато се ровех, открих и това- http://www.mobilebulgaria.com/news/20297/премиера-на-motorola-defy. Изглежда, нередностите ще изчезнат. Ако му се навия, няма да го купувам от Габрово. Поздрави!
      Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

      Коментар


      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

        В интерес на истината, градът не е от значение, колкото партидата. Така да се изразя. А иначе, ще имам инфо от първа ръка и за този телефон. Ако го купиш, разбира се!
        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

        Коментар


        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

          Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
          Важното да държи много ток го има,друго не требе,че другата година съм планирал нещо и ще ми свърши страхотна работа ама с чуждоезичните сайтовве малко трудно се оправям,да не кажа хич! Един линк ще е добре,пък да видиме какви ще ги свърша!
          Ами аз го взех през немския Амазон. Ето линк към амазона. Не, че нещо помагам де кой знае колко.
          http://www.amazon.de/simvalley-PX335...8190999&sr=1-1
          Намери някой да ти помогне малко ако трябва там с регистрации и т.н. ама не е сложно по принцип. Доставката си е скъпа до нас и най-добре ако има някой да ти го поръча с немски адрес и да ти го донесе после, ама това си е стандартно за покупките отвън де. Аз взех два за да е по смислена поръчката че доставката си беше същата. Със един приятел си взехме по един и така.... Единя беше мъчен яко и беше пълнен с вода и какво ли не, след 20 левов нормален ремонт си работи пак на 100% . Успех.
          висете отпуснато

          Коментар


          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

            Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
            То, за това си е форум- за да споделяме. Погледнах и един по-стар модел, на Моторола този път, и почнах бързо да му се навивам. Ето и сравнение между него и Сонито, което обсъждахме по-горе. http://geekaphone.com/compare/Sony-E...-Motorola-DEFY . Ще се радвам, ако някой има преки впечатления от Дефито и ни освети.
            П.П. Доверявам ти се. Явно имаш опит. Поздрави!
            Някъде по форума има цяла тема. Ето я :"Ревю на Motorola DEFY (MB525)"

            Лично аз бих изчакал малко след Коледа. Последните новини са, че от Google купиха Motorola - не са го направили заради телефоните, а заради патентите, но това не пречи да се появят няколко нови наистина добри Андроид базирани телефона, нали?

            Коментар


            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

              Аз ползвам Sonim и до тук никой не може да ме убеди, че има по-здрав и издържлив телефон с батерия която издържа на чести разговори до 15 дни и винаги държи пълен обхват. Ето тук пише всичко http://www.sonimbg.com/

              Коментар


              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                Аз ползвам Sonim и до тук никой не може да ме убеди, че има по-здрав и издържлив телефон с батерия която издържа на чести разговори до 15 дни и винаги държи пълен обхват. Ето тук пише всичко http://www.sonimbg.com/
                Бойко, благодаря за добрите отзиви. Само една малка поправка. Официален сайт на Соним за България е www.sonimtech.bg и www.sonim.bg
                Този сайт, който си реферирал не е нито наш, нито на наш дилър. При покупки от неоторизирани дистрибутори - нямаме отговорност и ангажименти към гаранционно обслужване.
                Зима иде

                Коментар


                • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                  Всички ползваме Соним разбира се. Тука да питам аз един въпрос. Направих изгоден за мен бартер XP 5300 за XP 3.2 pro (разбира се и пари са въвлечени във сделката ). Но странно на този 3.2 фенерчето не се включва от страничния бутон както е нормално а от клавиатурата с числа (по-точно от номер 5). Някаква идея каква е причината? Търсих из нета и не открих нищо...... Не бях ползвал точно 3.2 Про преди, но дори по мануал не е така.Незнам дали е заради камерата, но по принцип си пише - "за камера кратко натискане", за "фенера задържане".... Също така от менюто за шорткътс са изчезнали 2, 3 и 5. На 2 и 3 се е наместила джавата а на 5 фенера. Ресетвах и т.н... нищо не се промени. Мерси предварително.
                  висете отпуснато

                  Коментар


                  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                    Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
                    Всички ползваме Соним разбира се. Тука да питам аз един въпрос. Направих изгоден за мен бартер XP 5300 за XP 3.2 pro (разбира се и пари са въвлечени във сделката ). Но странно на този 3.2 фенерчето не се включва от страничния бутон както е нормално а от клавиатурата с числа (по-точно от номер 5). Някаква идея каква е причината? Търсих из нета и не открих нищо...... Не бях ползвал точно 3.2 Про преди, но дори по мануал не е така.Незнам дали е заради камерата, но по принцип си пише - "за камера кратко натискане", за "фенера задържане".... Също така от менюто за шорткътс са изчезнали 2, 3 и 5. На 2 и 3 се е наместила джавата а на 5 фенера. Ресетвах и т.н... нищо не се промени. Мерси предварително.
                    Пускането на фенерчето при ХР3.2 си е така - с 5-ицата.
                    3.2 е стар модел, тази година се спира от производство, предполагам, че тогава разработчиците са намерили този вариант за по- удачен.
                    На новите модели, разбирай ХР1300, ХР3300, ХР5300 на всичките е със задържане на бутона за камерата.
                    Зима иде

                    Коментар


                    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                      Аз също се облизвам около Sonim, но не знам как са им дисплеите. Просто съм си кьорчо, а когато става дума за телефон дори повече. Реално това е единственото, което ме привлича в телефони от рода на iPhone, Dell Streak и Motorola Defy.

                      Коментар


                      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                        Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                        Аз също се облизвам около Sonim, но не знам как са им дисплеите. Просто съм си кьорчо, а когато става дума за телефон дори повече. Реално това е единственото, което ме привлича в телефони от рода на iPhone, Dell Streak и Motorola Defy.
                        Ако си от София - драсни едно лично да се видим и да си прецениш.
                        Зима иде

                        Коментар


                        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                          За съжаление не съм в София - дори не съм близо. Когато ми се отвори път към столицата ще ти драсна ЛС за да се разберем нещо.

                          Коментар


                          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                            Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                            За съжаление не съм в София - дори не съм близо. Когато ми се отвори път към столицата ще ти драсна ЛС за да се разберем нещо.
                            Ето едно видео, което ще ти даде приблизителна представа:

                            Зима иде

                            Коментар


                            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                              Високоговорителя на 3300/5300 е уникален. За който обича да слуша музика е перфектен, а и батерията държи уникално дълго дори на високоговорител.
                              висете отпуснато

                              Коментар


                              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                                Да съживя темата с това ,бих си взел един с удоволствие.
                                Последно редактирано от Preslav Peychev; 06-01-13, 13:55. Причина: непозволен линк

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X