Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Елементарен месечен римайндър за Андроид.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

    Вие се шегувате.Аз без такъв календар спирам да работя моментално.Всяко тел обаждане (заявка)на момента го записвам в календара,като така моментално си виждам графика за седмици напред и давам ден и час на клиента ,боравя със всички възможни настройки.Даже на деня,календара ме пита дали съм изпълнил задачата,ако кажа не,всеки следващ ден ми напомня за неизпълнен ангажимент.



    Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk

    И работи на 101% нямам пропуск, от години ползвам ксиоми ,като всичко остава и в облака ,мога да кажа преди две години на този ден ,какво и къде сме монтирали,ако ще и 10 телефона да съм сменил от тази марка.
    Последно редактирано от Roninn; 18-05-18, 22:01.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #17
      От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

      Бърза справка показва че миналата година на този ден,съм подготвял 4 училища за предстоящите матури.

      Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk

      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #18
        Re: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

        Google Keep е чудесен cloud-базиран (в облаците ! ) "управител" на задачи, бележки, напомняния, списъци и каквото се сетите...

        Достъп до него през http://keep.google.com както и през приложението за Android OS устройства: Google Keep - notes and lists - Android Apps on Google Play

        Коментар


        • #19
          От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

          Това хубаво. Ама Самсуняците май нямат подлбно.
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #20
            От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

            И на моя погледнах - ами има си всякакви шукарии в календара, като и това за всеки месец.
            Я кажи с каква версия на андроида си ? Да не е там нещо проблема, въпреки, че и на стария телефон с ... 4 и там нещо си андроид, т.е. много стар го имаше.
            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

            Коментар


            • #21
              От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

              Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
              И на моя погледнах - ами има си всякакви шукарии в календара, като и това за всеки месец.
              Я кажи с каква версия на андроида си ? Да не е там нещо проблема, въпреки, че и на стария телефон с ... 4 и там нещо си андроид, т.е. много стар го имаше.
              Той си се ъпдейтва. В момента 8.0.0.
              Стихнах до някакъв компромис с google calendar, ама е прекомерно усложнено. Шукаритетите са именно проблема. Аз искам нещо по-просто от мен, а не по умно, дето ми образува мисли.
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #22
                От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

                Keep-а може да се инсталира на всичко - и на Андроид, и на айФон. Много удобно е за reminder-и и за всякакви други бележки. Дали то или календара на Google зависи от нуждите - списък с бележки или календар за събития.

                Keep не е пригоден за работа с множество задачи, щото в интерфейса ще се загубиш. Бележките могат да бъдат споделени което е голямо предиство. Половинката казва пазарувай, аз казвам - направи списък. И имаш актуален списък който е "жив" (мога да пазарувам, а тя в този момент да добавя още неща) и споделен. Keep-а може да пази и големи бележки които да допълваш (историята за всички ремонти по Grand Cheroke-то ми е там). Позволява да сложи reminder-и по местоположение, примерно "Като си близо до Метро вземи филтри за каната за вода."

                Calendar-а има други предимства. Но все пак е календар и е само за събития.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X