Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Елементарен месечен римайндър за Андроид.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Елементарен месечен римайндър за Андроид.

    От нова година си подавам сам нулеви декларации за ДДС до НАП, на една отдавна неработеща фирма.
    Срока е фатален и е 14 дата на всеки месец.
    И ето, че този месец - забравих.
    Подадох ден по-късно.
    Според коментари, ще ме глобят 2 Х 500 = 1000 кинта.

    Още в Януари се опитах да намеря Mounthly reminder, такъв какъвто имаше в обикновените - не смарт телефони.
    Е - няма, мамка им програмистка. Обещават всичко, едва ли не поредната апликация, прави и палачинки сутрин
    Всъщност - искат достъп до снимките, местоположението и мейлите ми.
    Кой номер обувки нося, миришат ли ми чорапите и на какво ?
    И в карайна сметка се оказва поредния плякалник. Нищо не може да се програмира в месечна повтаряемост.

    Та се чудя, аз ли съм единствения човек дето му трябва такъв прост римайндър.

    Ако някой знае нещо простичко, дори и платено от този род, моля да ме упъти.
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

  • #2
    От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

    На Епъл си има стандартна програмка неречена: "Reminders"

    На андрoид предполагам трябва да сложиш нещо от тези:

    https://www.androidauthority.com/bes...ndroid-654628/
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #3
      От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

      Има и платени календари, но в твоя случай стандартния на Гугъл ще ти свърши работа. Има си опция да настроиш да те известява на конкретно число през колкото му кажеш месеца. Там си въвеждах датите за застраховката на колите преди да започнат да ми пращат смс като наближи вноска и всичко си работеше чудесно. Щото преди това е имало случаи да карам по 7-8 месеца без гражданска...

      Дерегистирай го това чудо щом не работиш с него, що си държиш таралеж в гащите?
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #4
        Елементарен месечен римайндър за Андроид.

        Не знам , как е на андроид , но на ябълките, стандартния календар, като си направиш бележка , за някоя дата и час, следващата опция е да повтаря, тази бележка , на определен интервал.
        Разгледай , внимателно менюто , при теб[emoji6]

        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #5
          От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
          ... Дерегистирай го това чудо щом не работиш с него, що си държиш таралеж в гащите?
          Дерегистрация на фирма, без данъчна ревизия, се прави само след фактическо настъпване на 5 годишна давност със спряна дейност. Което е 7 календарни години.
          Данъчната ревизия си е риск, доколкото на данъчните им пука единствено какво могат да вземат с изнудване от теб. Държавата и закона не ги брига, ама хич.
          Такива са реалностите и в България има няколкостотин хиляди фирми, които изчакват давност.
          Там съм и аз.

          При Ейпъл, нещата винаги са пипнати до край. Има поне едно приложение за всяка област, което със сигурност работи.
          При Андроидите има 99 приложения, за всяко нещо, които работят на 99%.
          И останалият един процент, ти разгонва фамилията.
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #6
            От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

            Както ти каза един колега по-горе . Ползвам и аз Google календара . Вързан е с профила ти в gmail. Така каквото си напиша през компютъра ми го синхронизира и на телефона . Перфектна работа върши за напомняне .

            https://calendar.google.com/calendar/r

            Коментар


            • #7
              От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

              Тоя Гугъл-календара не е ли стандартен за всички андроиди ?
              Гледам има си точно "напомнянка"
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • #8
                От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

                Стандартна функция на андроидския и всеки друг електрически календар.
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • #9
                  От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

                  аз ползвам business calendar pro
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • #10
                    От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

                    Я виж ремайндъри за рожден ден - има амнайсе приложения.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

                      Първоначално публикуван от niggaz_nature Преглед на мнение
                      Както ти каза един колега по-горе . Ползвам и аз Google календара . Вързан е с профила ти в gmail. Така каквото си напиша през компютъра ми го синхронизира и на телефона . Перфектна работа върши за напомняне .


                      https://calendar.google.com/calendar/r
                      Отворих го това, но от къде се сменя езика, че ми пише май на французки?
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        Отворих го това, но от къде се сменя езика, че ми пише май на французки?
                        Горе в дясно зъбното колело > настройки и първата позиция е за език.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

                          Ако нямаш намерение да я използваш в близко бъдеще, имаш опция - продажба на Фирмата.
                          подпис : Драги ми смехурко;))

                          Коментар


                          • #14
                            От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

                            Първоначално публикуван от enev Преглед на мнение
                            Ако нямаш намерение да я използваш в близко бъдеще, имаш опция - продажба на Фирмата.
                            Опцията продажба винаги я има, но купувач дали ще се намери?
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #15
                              От: Елементарен месечен римайндър за Андроид.

                              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                              Не знам , как е на андроид , но на ябълките, стандартния календар, като си направиш бележка , за някоя дата и час, следващата опция е да повтаря, тази бележка , на определен интервал.
                              Разгледай , внимателно менюто , при теб[emoji6]

                              Гледам на 3бр с андр, същото като на ябълката и на 6310
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X