Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телефонен апарат подходящ за служебен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Телефонен апарат подходящ за служебен

    Препоръчайте ми нещо, което ползвате и сте доволни, че съм на зор - старият се повреди! Изискванията са дълъг живот на батерията, и здравина. Може и да не е смартфон. Даже за предпочитане да не е. Просто нямам време да сравнявам модели и да гледам, а инфото в магазина ще е гарантирано некомпетентно. Благодаря.

  • #2
    От: Телефонен апарат подходящ за служебен

    Аз съм с хуйвей
    Минал е през двете деца и халето и нищо му няма
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Телефонен апарат подходящ за служебен

      Добавям: Да не е много голям - подходящ за носене в джоба, без да се налага да го вадиш като седнеш
      Хуйвея след първото му бутане от бюрото подозирам, че ще е аут.

      Коментар


      • #4
        От: Телефонен апарат подходящ за служебен

        CAT.

        Коментар


        • #5
          От: Телефонен апарат подходящ за служебен

          Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
          Добавям: Да не е много голям - подходящ за носене в джоба, без да се налага да го вадиш като седнеш
          Хуйвея след първото му бутане от бюрото подозирам, че ще е аут.
          Именно затова ти казах за децата и халето. Не знам колко пъти е падал ))
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            От: Телефонен апарат подходящ за служебен

            Nokia 3310
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • #7
              От: Телефонен апарат подходящ за служебен

              Все още има тук таме някоя изостанала NOKIA 130 за 50-60 лева чисто нова.

              Коментар


              • #8
                От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                Как ги чупите тия смарфони бе? С добър сравнително дебел гумен/силиконов(не пластмасов) кейс и стъклен протектор при мен изкарват години без проблеми, а не е като да не ги изтървам. Стъкления протектор изкарва между 1 и 6 месеца в зависимост колко е читав, надират се от отвертки в джобовете и пепел по стъклото.

                По темата - Xiaomi Redmi 4 със Snapdragon процесор, че са два вида и другия яде повече батерия. Аз съм с NOTE версията която е с по-голям(5,5инча) дисплей и по-мощен процесор и съм много доволен за сега. Батерията е 4100мач и телефона е сравнително икономичен. Моя го зареждам вечер ако е паднал под 50%, обикновено през вечер с батерия паднала на около 40%. За сравнение друг смартфон при същото ползване би бил на под 20%, а при някой който не си играе много този телефон би изкарал и 10 дни при спрени мобилни данни.
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • #9
                  От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                  Абе хора, човекът предпочита да не е смартфон и да е малък. Какви хуавей, какви шаомита, какви note, кейсове и прочее...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                    Аз имам 4 нокийки с черно-бял дисплей, ама отпреди 10-на години, купени нови за по 50 лв. Тънички, мънички... Ама тогава фирмата още я имаше, после нещо зачезна, сега китайци я били възродили... Нещо подобно, предполагам, се продава и днес - Nokia 105 или 130.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #11
                      От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      CAT.
                      +1

                      Коментар


                      • #12
                        От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                        На баща ми скоро му взехме една нокиа 3310 фейслифт , сравнително проЗт ... сега колко ще кара е- не знам
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Телефонен апарат подходящ за служебен


                          Това ползвах до сега и никакви забележки. Като големина и батерия ме устройваше. Загледах сега тия нокии, но инфото от Бай Гагич ме разколебава. То ясно , че всичко в Китай се прави, но от американско в Китай и китайско в Китай сигурно има разлика в контрола.


                          Коментар


                          • #14
                            От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                            Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                            ...Загледах сега тия нокии, но инфото от Бай Гагич ме разколебава. То ясно , че всичко в Китай се прави, но от американско в Китай и китайско в Китай сигурно има разлика в контрола.
                            Да ти продам тогава за 40 лв. една оригиналдЪ финландска Нокиа Е71 ?
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #15
                              От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Да ти продам тогава за 40 лв. една оригиналдЪ финландска Нокиа Е71 ?
                              Full-metal, само "стъклото" на екрана се оказа пластмасово и леко стопено с цигара, малко (само 10 години) употребяван "убиец на Блекбъри":

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180112_142444.jpg
Прегледи:1
Размер:72.8 КБ
ID:5778062

                              Всъщност, не го продавам, че ще трябва дълго да му чистя вътрешната памет от разни записи.

                              Но ти се чудя що се назландисваш на GSM на цената на стек цигари, пък и се чудиш китайското в Китай или американското в Китай е по-качествено?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X