Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телефонен апарат подходящ за служебен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Телефонен апарат подходящ за служебен

    От лош опит. Така преди време ми продадоха един самсунг, който се оказа, че е с една мелодия, която не се чува. Прекъсваше, в разговор и всякакви неща, които са в състояние да те изнервят до краен предел и то не толкова заради парите. В крайна сметка взех 3310-ката. И тя ме изнерви, капака за батерията едвам се отваря. Тия дни ще кажа изобщо работи ли.

    Коментар


    • #17
      От: Телефонен апарат подходящ за служебен

      Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
      Загледах сега тия нокии, но инфото от Бай Гагич ме разколебава.
      Дай още 20лв за Nokia 150. Батерията държи по цял месец. Тези са от новата компания, която купи производството, но са добри.

      Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
      В крайна сметка взех 3310-ката. И тя ме изнерви, капака за батерията едвам се отваря. Тия дни ще кажа изобщо работи ли.
      Това от новите ли? Взел си най-изчанчения и най-скъпия.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #18
        От: Телефонен апарат подходящ за служебен

        Новите де. Изчанчения в какъв смисъл, преебах се?

        Коментар


        • #19
          От: Телефонен апарат подходящ за служебен

          Ако не се търси най-доброто и най-евтиното - ябълка SE.
          Предлага се и с пълна застраховка, дори да го метнеш лично в Перловска.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #20
            От: Телефонен апарат подходящ за служебен

            Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
            Новите де. Изчанчения в какъв смисъл, преебах се?
            Ами направиха го за носталгичните фенове на старата 3310. На мен лично дизайна хич не ми харесва. Иначе нямам впечатления от него, но като гледам батерията е даже по-голяма от на 150, значи ще държи много.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #21
              От: Телефонен апарат подходящ за служебен

              За това го взех. От всички изложени сапунерки в полиса, този беше с най-голяма батерия.


              Коментар


              • #22
                От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                Doogee Pro BL 12000 например - 12 000 mAh!!!
                Да го спукаш от използване пак трае 3 дена... с нормално използване - повече от седмица... + функция за бързо зареждане - за 30 мин. над 50 %.
                Имат модели и с 7060 mAh и т.н.
                И много прилична цена!

                Коментар


                • #23
                  От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                  Този проблем отдавна е решен.Одеве споменах че има достатъчно здрави и евтини телефони.Ама те не се продават по веригите.Наскоро купувах и ми трябваха здрави и сигурни телефони.Затова препоръчвам това(търсете в гугъл):
                  HUMER NITOM 6800
                  или ако е смартфон това:
                  Hummer nomu V1600
                  Последно редактирано от Preslav Peychev; 17-01-18, 00:38. Причина: реклама

                  Коментар


                  • #24
                    От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                    Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                    Затова препоръчвам това:
                    Нокия 150 издържа същото време в стендбай с 6 пъти по-малка батерия...
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                      Нокия 150 издържа същото време в стендбай с 6 пъти по-малка батерия...
                      Не я познавам тази нокия!
                      Но твърдя че тоз модел издържа седмица натоварване!В стендбай месец може би Носи на бой (общак чупи орехи с него) цената е смешна.Обхвата му е отличен което е сериозен плюс за някои от нас.Изобщо "бойна" машина.Поначало това е фирма вносител която е специализирана в удароустойчиви надежни машини.
                      Минуси:
                      Груба е. Не е така елегантен като го сложиш на масата примерно.Тежък е(за някои хора това е сериозен минус).
                      Последно редактирано от mishomishev; 12-01-18, 19:11. Причина: доуточнение

                      Коментар


                      • #26
                        От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                        И аз не го познавам тоя Хумер, сигурно е така, но по издържливост на батерията гледам показателите са еднакви при 6 пъти разлика в капацитета... и 2 пъти в теглото. Едно от изискванията май беше да не е много голям и ако не ме лъже паметта нямаше изискване да чупи орехи...
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                          И аз не го познавам тоя Хумер, сигурно е така, но по издържливост на батерията гледам показателите са еднакви при 6 пъти разлика в капацитета... и 2 пъти в теглото. Едно от изискванията май беше да не е много голям и ако не ме лъже паметта нямаше изискване да чупи орехи...
                          HUMMER е известен. Здрав, евтин, кален, мокър и вандалоустойчи, малка батерия.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • #28
                            От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                            HUMMER сигурно, но предполагам HUMER е нещо като Adibas??? ... или както се казва не е лошо да се погледне това, което се коментира.
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                              Аз темата я гледам и не се обаждах, просто видях нещо псевдоподобно и го изписах правилно, за копието не знам.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • #30
                                От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                                просто видях нещо псевдоподобно и го изписах правилно

                                И аз така предположих
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X