Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой сменял ли е батерия на Iphone?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой сменял ли е батерия на Iphone?

    Скоро ще станат 2 години, откакто имам 5s. Батерията вече е на доизживяване, зареждам го по 2 пъти на ден. Някой може ли да ми препоръча къде да ида, за да ми я сменят, без да ми сменят половината части с китайски?
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

  • #2
    От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

    Където и да идеш, батерията се сменя за точно една минута на място. И чак да ти сменят частите с китайски... не съм чул някъде да го правят.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Коментар


    • #3
      От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

      Ако е много яко залепнала, може и да отнеме две минути, така че се подготви.

      ПП. Те частите са си китайски по принцип, а никой не е луд да ти слага нови за стари.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #4
        От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

        Можеш и сам да си я смениш , но да знаеш , новата която сложиш, няма да има нищо общо с оригиналната.
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #5
          От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

          Смени си я сам.Отвиваш 2 болтчета,избутваш задния капак нагоре и се вижда батерията.Откачаш старата барерия от буксата,закачаш новата и си готов.А за китайските части,те и сега частите са китайски.
          Вярвам, че българското правосъдие ще намери всеки крадец и ще го накара да делят!
          Внос на автомобили от Швейцария по поръчка.

          Коментар


          • #6
            От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

            Колко кинта кефа за 6,че имам един като нов с умряла батерия и тук няма какво да го правя пьк там ги тачите тия?
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Колко кинта кефа за 6,че имам един като нов с умряла батерия и тук няма какво да го правя пьк там ги тачите тия?

              Какво точно питаш?
              При теб има за 30-40 гущера батерия с комплект инструменти за смяна ..лесно е
              Между другото ти е пълна кутията
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • #8
                От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

                Питам за смяна на батерия за 6ти Айфон,за 40 кинта ще се пробвам и аз.

                Отивам за кутията,Мерси
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Питам за смяна на батерия за 6ти Айфон,за 40 кинта ще се пробвам и аз.

                  Отивам за кутията,Мерси
                  https://www.ifixit.com/Store/iPhone/...ry/IF268-002-2
                  това на първо търсене , сигурно има и други
                  И си разчисти кутията , че спамим или дай нещо телефон там скайп кото ползваш
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #10
                    От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

                    Казвали са ми, че подменят оригиналните части и ги продавам. Май не смея да си я сменя сам. Гаранцията пада като я сменя, нали? Май ще изчакам още малко докато станат 2 години. А къде продават оригинални? И защо оригиналната няма да е същата като предната?
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • #11
                      От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

                      Отговорете на човека бре,че и аз това питам.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #12
                        От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

                        Всъщност батериятя при ябълките може да се сменя гаранционно.(това ми го каза познат , който е управител в магазин на глобул)
                        Оригинални батерии не съм намирал аз на пазара, до колкото знам не се продавали.( това по думите на специализиран сервиз в Русе)
                        Моето проучване стигна до този линк, който пратих на Боса, най-близко до отигиналната батерия.
                        Някъде бях попаднал на едни със златно фолио, за които пишеха по форумите, че били с по- голям капацититет, но сега не го намирам.
                        Това всичкото не го пиша като професионалист, просто личен опит
                        Пък и английския ми не р много добър
                        Аз съм сменил на 3 ябълки батериите и трите бяха от китайските сайтове, изкарваха по 1 ден макс на умерено натоварване.
                        Тея на Фиксит не съм ги пробвал, може и да са по-добре.
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • #13
                          От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

                          Аз каквото знам - и от човека, който отговаря за айфоните в Теленор, и от Криейтив Център, и от сервиза към bgiphone форума - "оригинални" части за тези телефони няма. При проблеми се заменят директно. А върнатите се пращат на Епъл, от където после излизат като refurbished.
                          Та ако някой твърди, че предлага "оригинални" резервни части за iPhone, смятам е редно да се коментира в другата тема за измамниците.
                          А по темата, не знам дали ще се приеме за реклама, но аз наскоро сменях екран и батерия на старата ми 5-ца в горепосочения форумен сервиз и съм крайно доволен.
                          Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                          Seat Leon 2007 1.9 TDI

                          Коментар


                          • #14
                            От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

                            Тоя Теленор далече ми идва,а под гаранция сменят само от даден до даден номер на 6цата.

                            Я питай твоя човек какви батерии ползват или поне каква аз да ползвам,че тая на лонка горе добре ма аз да сьм сигурен,че следващия му собственик няма да вика Ало бееее......пьк то ни вопьл ни стон
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #15
                              От: Някой сменял ли е батерия на Iphone?

                              Аз съм сменял. Не е голяма философия, гледах клипче в тубата, купих си батерия и инструменти и си я смених сам.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X