Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • _kalata_
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Първоначално публикуван от speedevolution Преглед на мнение
    Иначе гледам сега при румънците някаква A2+ 10000mAh прилична на вид и за 25 лева, но не зная нищо за нея. ..
    Ако е продълговатата бяла - взимай смело!
    Аз я взех от черния петък за 15 лева и съм изключително доволен. Зарежда поне 4 средностатистически смарт телефона. По стечение на обстоятелствата ( изпуснах я ) видях, че вътре са стандартни 18650, което означава, че животът й може да се удължава "безкрайно".

    А за 18650 елементите, аз лично си ги набавям от стари лаптопови батерии - обикновено елементите са доста по-качествени от тези на пазара, а за цената да не говорим.

    Остави коментар:


  • Esper
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Аз съм фен на Анкер но и Хiaomi е ОК.
    Последното се продава в БГ.
    Порърси в еб@лник.бг човекът, който продава оригинални - има такъв.
    Анкер-а ще трябва да го чакаш!

    Остави коментар:


  • bokomo
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Първоначално публикуван от speedevolution Преглед на мнение
    Напишете тогава нещо за конкретния случай (powerbank-a), което да си струва като цена-качество и да мога да взема от някъде конкретно.
    Дотук в темата има поне 3 положителни отзива от анкер. В англ. амазон в момента има 10Ач модел за 20 паунда, което към днешна дата е 44 лева + доставка. При такава цена - въобще не ти трябва да се занимаваш с търсене на отделно устройство, отделно батерии и сглобяването им в нещо работещо.

    Остави коментар:


  • bocho64
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Аз пък си взех от Т-маркета един китаец за 10лв и почти два пъти си зарежда.

    Остави коментар:


  • CarTest™
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Аз съм с такова:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A8silver-explosion-open-sans_grande.jpg
Прегледи:1
Размер:36.4 КБ
ID:5767233

    Купено от тук: https://zendure.com/products/a8-qc-p...ger-26-800-mah

    По време на пътуване зарежда за около седмица всички налични джуджавки.

    Остави коментар:


  • mendi
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    В тази банка за 25 лева елементите едва ли са по различни от "файър-ите".
    Иначе скоро си взех 18650 на Панасоник 3400 mAh - за по 16 лв/бр - е, няма нищо общо с котайските батерии.

    Остави коментар:


  • speedevolution
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Добре, както и предполагах, Напишете тогава нещо за конкретния случай (powerbank-a), което да си струва като цена-качество и да мога да взема от някъде конкретно. Реално искам да е около 10 000 хиляди mAh максимум, та да има 3 заряда на телефона ми, за нагоре не ламтя. Постижимо ли е и струва ли си като цена, защото намерих някакви при румънците 14 лв. бройката , което реално са си 56 лева + кутийката.. за която сума може да се вземе приличен банк с такъв капацитет. Ако се намерят на по ниска цена, дори и по реални 2000mAh да са пак е добре. Плюсът е, че ще могат да се сменят и реално ще знаеш какво си сложил вътре. Иначе гледам сега при румънците някаква A2+ 10000mAh прилична на вид и за 25 лева, но не зная нищо за нея. Обобщено казано се загледах днес там и ми щукна да си купя, но двата варианта внесоха спор в съзнанието ми, кое е по - целесъобразно и изгодно - да купя кутия и батерии (възприемам го до тук повече, само относно батериите не съм наясно) или да вземам готов.
    Благодаря на отзовалите се до тук!
    Последно редактирано от speedevolution; 21-09-17, 16:10.

    Остави коментар:


  • bokomo
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Неее, тия не лъжат. 4-те елемента имат общ капацитет 6800...

    Остави коментар:


  • veskov
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Няма такива батерии 18650, макс са 3400. Виж това и другите подобни теми там
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=203348

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Литиево-йонна батерийка в размер 18650 не съществува с капацитет повече от 3800мАч. Теоретичната граница и тя е някъде там и 6800 е далеч над нея.

    Всички батерии които имат Fire в името си са боклук.

    Остави коментар:


  • speedevolution
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Относно поста на колегата slavi888 по - назад.
    Извинявайте, че повдигам темата, но искам да си купя кутия на power box само и да сложа вътре батерии. Харесах си кутията на xiaomi или поне нейно подобие, като по практична и красива, ето линк:
    https://www.aliexpress.com/item/Popu...c-8a1c5ae6fccd

    Идеята ми е да си купя 4 батерийки и да карам така, хем по евтино, хем ще мога да ги сменям. Въпроса ми е относно батериите. Намерих в България в един сайт, няма да казвам име за 4 лева броя Ultra fire 18650 3.7V 6800mAh ,интересува ме дали са добри и ще вършат ли работа, както и тия 6800mAh реални ли са, щото някак не ми се връзва да взема 4 такива батерии за 18 лева и една кутийка за 4-5 лева и да имам реални 27200mAh, някой по запознат ако може да изкаже мнение. Благодаря!

    Остави коментар:


  • milenivanov
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Аз си взех външна презареждаема батерия Power Bank 12 000 mAh pb1362 от Diversant.bg. Поръчката стана много бързо.
    Останах приятно изненадан от консултацията.
    Батерията ми върши страхотна работа, когато съм навън за по-дълго време и батерията на телефона ми пада по няколко пъти на ден.

    Остави коментар:


  • emicha1
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Точно това,от долния клип го имам.
    https://youtu.be/W8IfJPLLYiI
    Когато го поръчах, бях много скептично настроен.
    Донесоха ми го,заредих го и не го бях пробвал два месеца.
    Обаче преди 15-на дни, един познат зскъса с акумулатора и го изпробвах. Колата запали от раз- въпреки че не вярвах.
    Няколко дни след това,пак запалих друга кола, също бензинова,а и не бях го дозареждал.
    Обаче, преди 2 дни пак се наложи, да го използвам но този път на дизелово BMV от 7-ма серия, на което при опит да завърти,акумулатора му правеше само "мяу" и дори му изчезваха всички светлини по таблото.
    Закачих го и колата си запали моментално.
    Три паления, без презареждане - даже не мисля да го презареждам, за да видя колко ще издържи, че само по клипчета съм гледал, да палят по 10-20 коли с един заряд.
    Според мен , върши чудесна работа и съм доволен.

    Остави коментар:


  • nigell
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Имай предвид дребната подробност че астра 1.8 бензин е нещо малко по-различно от 2.9 дизел, затова и фабрично едното идва със 44Ah акумулатор, а другото поне с двоен, ако не и с 2 двойни. Освен че е голям, има и подгревни свещи, дето дърпат едни примерно 50-80А, преди да запалиш и евентуално докато палиш. Това може и да ти помогне ако без него си на ръба на паленето, ама по-скоро надали.
    Благодаря, наясно съм с тези детайли. Написах го, защото така ми каза един колега с такъв. За моите (бензинови) цели би трябвало да свърши работа. Аз дизел така или иначе нямам, и нямам и намерение да си купувам, но някой четящ може и да го интересува.

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Имай предвид дребната подробност че астра 1.8 бензин е нещо малко по-различно от 2.9 дизел, затова и фабрично едното идва със 44Ah акумулатор, а другото поне с двоен, ако не и с 2 двойни. Освен че е голям, има и подгревни свещи, дето дърпат едни примерно 50-80А, преди да запалиш и евентуално докато палиш. Това може и да ти помогне ако без него си на ръба на паленето, ама по-скоро надали.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X