Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • slowtraveler
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Като бонус към един фотоапарат СОНИ ми дадоха батерия 5Ач на Сони. Прилича на 5" телефон - тънка, лека, заоблена, проста. В горната си част има USB вход, изход и едно микросветодиодче, показващо зареждането. А като включиш кабел на изхода, по броя на мигванията му можеш да съдиш за останалия заряд в батерията (3 нива). Или пък свети (май с друг цвят) когато самата батерия се зарежда.
    Засега половин година няма проблем. Да, не се използва ежедневно, но пък от друга страна явно доста ток хвърля, защото включа ли телефона в батерията, и телефона и батерията се загряват доста, а телефона е зареден за отрицателно време...
    Предполагам и иначе не е много скъпа, щом ми я дадоха като подарък (има я в един от големите магазини за фотоапарати, но не ФС)

    Остави коментар:


  • Явор(dorzi)
    отговори
    От: Re: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    Колегата ми си купи уникална 20 000 милиампер часа - китайска. Отворихме я и изненада вътре 8 батерии от които половината не бяха свързани. Явно ги слагат за тежест.
    За това питам за мнения,защото е пълно с какви ли не.

    Остави коментар:


  • silverfox
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
    Някой има ли впечатления от марка,производител или пък модел.Доволни,недоволни.Трябва да си купувам пък те хиляди чешити.
    Колко Ah? Xiaomi са добри на нормална цена - аз имам 10Ah, но много фалшификати. Имам и една А+ 18Ah (нещо китайско явно), от Емаг - много съм доволен.

    Остави коментар:


  • Daniel
    отговори
    Re: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Колегата ми си купи уникална 20 000 милиампер часа - китайска. Отворихме я и изненада вътре 8 батерии от които половината не бяха свързани. Явно ги слагат за тежест.

    Остави коментар:


  • bokomo
    отговори
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Anker - 2+ години експлатация - все още е на около 85-90% от номинала като капацитет. Не съм я чупил да видя какво има вътре, но подозирам, че ще е Samsung/Panasonic/Sanyo.

    Почти всяка друга марка със смяна на елементите с читави употребявани също става ОК, но за мен не си заслужава.

    Остави коментар:


  • Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Някой има ли впечатления от марка,производител или пък модел.Доволни,недоволни.Трябва да си купувам пък те хиляди чешити.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X