Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Някой има ли впечатления от марка,производител или пък модел.Доволни,недоволни.Трябва да си купувам пък те хиляди чешити.

  • #2
    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

    Anker - 2+ години експлатация - все още е на около 85-90% от номинала като капацитет. Не съм я чупил да видя какво има вътре, но подозирам, че ще е Samsung/Panasonic/Sanyo.

    Почти всяка друга марка със смяна на елементите с читави употребявани също става ОК, но за мен не си заслужава.

    Коментар


    • #3
      Re: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

      Колегата ми си купи уникална 20 000 милиампер часа - китайска. Отворихме я и изненада вътре 8 батерии от които половината не бяха свързани. Явно ги слагат за тежест.

      Коментар


      • #4
        От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

        Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
        Някой има ли впечатления от марка,производител или пък модел.Доволни,недоволни.Трябва да си купувам пък те хиляди чешити.
        Колко Ah? Xiaomi са добри на нормална цена - аз имам 10Ah, но много фалшификати. Имам и една А+ 18Ah (нещо китайско явно), от Емаг - много съм доволен.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #5
          От: Re: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          Колегата ми си купи уникална 20 000 милиампер часа - китайска. Отворихме я и изненада вътре 8 батерии от които половината не бяха свързани. Явно ги слагат за тежест.
          За това питам за мнения,защото е пълно с какви ли не.

          Коментар


          • #6
            От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

            Като бонус към един фотоапарат СОНИ ми дадоха батерия 5Ач на Сони. Прилича на 5" телефон - тънка, лека, заоблена, проста. В горната си част има USB вход, изход и едно микросветодиодче, показващо зареждането. А като включиш кабел на изхода, по броя на мигванията му можеш да съдиш за останалия заряд в батерията (3 нива). Или пък свети (май с друг цвят) когато самата батерия се зарежда.
            Засега половин година няма проблем. Да, не се използва ежедневно, но пък от друга страна явно доста ток хвърля, защото включа ли телефона в батерията, и телефона и батерията се загряват доста, а телефона е зареден за отрицателно време...
            Предполагам и иначе не е много скъпа, щом ми я дадоха като подарък (има я в един от големите магазини за фотоапарати, но не ФС)
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #7
              От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

              Взехме си Zendure A8 - Pro - 25,600mAh. За мен това е перфектната батерия. С 4x 2.1A/10.5W USB изхода и дисплей показващ капацитета. Гледам в амазона даже са ги намалили.
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • #8
                От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

                Щях да питам дават ли бонус куфар за носене, ама гледам на дизайн са го докарали като такъв

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20000mah-power-bank.jpg
Прегледи:1
Размер:51.1 КБ
ID:5709519
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • #9
                  От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

                  Не, дават само торбичка. Мен дизайна ме кефи. Въпрос на вкус.
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

                    Xiaomi (оргинална, обаче), Anker.
                    Не казвам, че няма и други, които са добри но с горните не стреляш в тъмното.
                    Анкер от амазон, Xiaomi продаваше един тип в OLX.
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • #11
                      От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

                      Глас и от мен за Anker,няколко батерии и зарядни съм купил техни за различни телефони много доволен.Даже сегашния ми Самсуняк е с тяхна батерия.Имах и външна и бях доволен но и се случи случка настъпих я с колата в гаража😬Беше такава някаква:


                      Последно редактирано от HEMO; 31-03-16, 19:16. Причина: Снимка

                      Коментар


                      • #12
                        От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

                        Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                        Някой има ли впечатления от марка,производител или пък модел.Доволни,недоволни.Трябва да си купувам пък те хиляди чешити.
                        За какво ти трябва, колко голямо като габарити го търсиш?

                        Ако ти трябва голям капацитет и не те бърка размера, виждал съм адаптер 18 към 5 волта за батерия от винтоверт (мисля макита беше) според човека (планинар) изкарвал със седмици?
                        Има и такива със манивелка , връткаш 10-тина мин и си в джаза.
                        Ако ти трябва по-портативно преди имах едно на дюрасел, беше супер малко (малко по-голямо от АА батерия) и вършеше добра работа.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

                          Добре е да се знае, че анкер имат модел, който освен обичайните 5V има и 12V изход.
                          Това е доста рядко срещана възможност ако на човек му влиза в потребностите.
                          КПД на 12V е по-малък но пък е стабилизиран добре и държи токи на PTT с 5W.
                          Това е по бегли спомени, мерих преди време един такъв.
                          То май имаха и модел с 12V и 18V (за лаптоп последното) но май е спрян от производство.
                          В амазон обаче все още се намират.

                          Анкер-а има и други ценни свойства но пак според нуждите.
                          Враг усраине

                          Коментар


                          • #14
                            От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

                            Xiaomi,само оригинални обаче

                            Sent from my 2014813 using Tapatalk
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #15
                              От: Дайте съвет за външна батерия(Power bank)

                              Може да си купиш нещо такова като на снимката или линка.
                              https://www.aliexpress.com/item/17-8...608.4.2.r1HFWB
                              Без батерии.
                              Показва заряда в % и има 2 USB изхода 1 А и 2А
                              Батерии 18650 може да си купиш отделно.
                              Ако искаш нови или пък от разглобен лаптоп.
                              Намират се, аз си купих 8 например.
                              Ако си купиш обикновена банка зарядно в един момент батериите свършват - 2 години и го хвърляш
                              А пък на това просто сменяш батериите със такива от лаптоп.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17-8-2-2cm-High-Quality-5V-Dual-font-b-USB-b-font-18650-Power-Bank[1].jpg
Прегледи:1
Размер:41.5 КБ
ID:5727808
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17-8-2-2cm-High-Quality-5V-Dual-USB-18650-Power-Bank-Battery-Box-Mobile-Phone[3].jpg
Прегледи:1
Размер:36.6 КБ
ID:5727809

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X