Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телефонът не се включва по никакъв начин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Телефонът не се включва по никакъв начин

    Да,но аз съм с G и имам проблеми. То ако е така както казваш представям си D колко проблемна ще е.

    Гледам има вече 5.1.1 руска версия,ако я сваля нея дали ще работи телефона с вивакомската карта ?!

    Коментар


    • #32
      От: Телефонът не се включва по никакъв начин

      И така, в момента пиша от телефона. Отремонтиран е. Проблемът се оказа наистина в копчето. Сменено е и цената за ремонта е 30 лв. Благодаря на колегите!

      Коментар


      • #33
        От: Телефонът не се включва по никакъв начин

        Коментар


        • #34
          От: Телефонът не се включва по никакъв начин

          Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
          Да,но аз съм с G и имам проблеми. То ако е така както казваш представям си D колко проблемна ще е.

          Гледам има вече 5.1.1 руска версия,ако я сваля нея дали ще работи телефона с вивакомската карта ?!

          Проблема е сложен за диагностика за мен. Относително рядко това е софт, не знам. Само да си знаеш че има защита и от 5.1.1 на долу не може след това при повечето модели, най вероятно и за теб. Но освен изгледа на лолипопа (който не се харесва от някой хора) не вярвам да искаш връщане към по стара версия а дали това ще ти реши проблемите може да си сигурен след опита.
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • #35
            От: Телефонът не се включва по никакъв начин

            Добре,а ако сложа пак 4.4.4, но не за БГ,а за някоя друга държава има ли риск ?

            Коментар


            • #36
              От: Телефонът не се включва по никакъв начин

              Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
              Добре,а ако сложа пак 4.4.4, но не за БГ,а за някоя друга държава има ли риск ?
              Ако изпълниш операцията както трябва, не! Гледай обаче да е за Европа! А, и ако имаш гаранция и го занесеш с чуждия ROM може да им дадеш отлична причина да те отсвирят.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • #37
                От: Телефонът не се включва по никакъв начин

                Той,че е в гаранция - в гаранция е. Но вече няколко човека се оплакват с този проблем - занесли са го,върнали са им ги уж оправени и след няма и месец същия проблем. Така,че ме съмнява нещо да оправят. А и Ясен ми спомена,че и при него имало такива проблеми и се оказало,че е от мрежата. Телефона е купен от Виваком, с тяхна карта /пренесен номер от Мтел/, което значи,че проблема е нещо с мрежата им и не се знае дали изобщо ще оправят телефона. Но пък като се замисля,не ми пречи да има го занеса, да го "оправят" след време като се скапе,пак да им го занеса и така до след третия път. Ще си държа на правото да ми го сменят с нов. Само,че те и да го сменят с нов,ако проблема е с мрежата им, какво правим в случая ? Затова искам да пробвам с някой друг фърмуеъра от sammobile /Задължително,ще е някой Европейски/. Първо ще пробвам с българския,но по-старата версия от моята. Ако не се получи,ще пробвам с някоя европейска по нова от моята и тогава вече ако пак прави тия проблеми,ще не ща ще се разправям с виваком.

                П.П. Задължително преди да го занеса в сервиза,ще си върна рома с който е бил. Също така с Одина ще процедирам по стъпките описани в тази тема:

                Инсталиране на оригинален/заводски/стоков софтуер на всички Samsung устройствa

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X