Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телефонът не се включва по никакъв начин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Телефонът не се включва по никакъв начин

    Първоначално публикуван от vladdark Преглед на мнение
    Пробва ли съвета с друга батерия? В дънлоуд режим или рековери влизаш ли? (volume+ and home and power или volume - and home and power). Опитай се да намериш и друга, заредена батерия, или опитай да заредиш твоята на някой друг апарат, за да си сигурен че имаш достатъчно ток.
    ПС: Преинсталацията на стоков фърм с Один не нарушава гаранцията
    Търсих друга батерия, с която да пробвам, но никой от моите познати или от познатите на моите познати не намерих с такъв телефон, хаха.

    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
    S3 i9300
    След включване, със задържан power бутон, логото на S3 Galaxy излиза, гасне, излиза и отново гасне. След отпускане на бутона power стартъп процедурата продължава нормално.
    Благодаря за теста! Явно наистина проблемът е от копчето.

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    Така и трябва и индикира баш развален бутон, само ябълката не я брига и пали от раз след подаване на ток, самсуняка не са догледали тоз проблем.
    Явно определено е от бутона.

    Първоначално публикуван от vladdark Преглед на мнение
    Явно се опитваш по успешно да си изразиш мнението от колкото да помогнеш за оправянето на телефона. Явно и разбираш от самсунг много повече от мен. Ще ти освободя фронта да се развихриш и измайсториш Лека.
    ПС: c0dy^ ако искаш да си оправиш телефона, прочети мненията в другия форум в който попита, там има решения... Явно тук ще си говорим за ябълки и щения да си изразяваме мнения, било то и не по темата.
    В интерес на истината, точно от този форум достигнах до проблема. След като колегата disko04 каза, че е възможно да е от бутона, позамислих се и видях логика в това. Както написах още в първия пост, веднага след поставянето на батерията, екрана на телефона светва, т.е. явно наистина е натиснат бутона. Обаче защо изгасва, не знам. Явно е защитен режим.

    В крайна сметка, веднага след като колегата disko04 спомена, че е възможно да е от бутона, се обадих на сервиз от Варна, занесох им го веднага и констатираха, че са успели за момент да го включат, като са задържали бутона по различен начин или нещо от сорта. За момента остава версията наистина проблема да е от бутона. Като се обадят да кажат резултатите, ще споделя и с вас. Отново благодаря на всички отзовали се!

    Коментар


    • #17
      От: Телефонът не се включва по никакъв начин

      Първоначално публикуван от paragraf 22 Преглед на мнение
      Колега,
      мисля, че това е срещан проблем при самсунг галакси.
      Опитай със ресет на телефона. Натискаш Power копчето, докато се появи логото, пускаш го и натискаш копчето на звука надолу (минус) и го задържаш. Би трябвало да се рестартира. Оттам ако не се оправи е възможен проблем с копчето за старт.

      При нормален рестарт е възможно да загубиш ново инсталирани апликации, а при хард ресет, ще възстановиш заводските настройки. Хард ресете се пуска като се задържат копчето на звука нагоре (плюс), бутона за включване и home бутона. Като светне логото, пускаш бутона за включване, но задържаш другите два, докато не се появи андроидското лого и ще се появи системно меню. Там следва да избереш erase all data and restore to factory settings (или нещо такова беше)

      Има много материал в нета за това специално
      Пиша малко наизуст, специално за комбинацията от копчета, така че потърси и това инфо (hard and soft reset galaxy S4)

      Поздрави
      Сега е момента да се изтъкна и аз и да отбележа, че и аз предположих подобен проблем още в първият си пост, който наистина си беше наизуст, от нещо което бях чел в нета за гнусмас
      Това в кръга на шегата, но се надявам и колегата vladdark да разбира, че това е форум и наистина повече толеранс в начина по който комуникираме, няма да навреди никому

      Поздрави,

      Коментар


      • #18
        От: Телефонът не се включва по никакъв начин

        Първоначално публикуван от paragraf 22 Преглед на мнение
        Сега е момента да се изтъкна и аз и да отбележа, че и аз предположих подобен проблем още в първият си пост, който наистина си беше наизуст, от нещо което бях чел в нета за гнусмас
        Това в кръга на шегата, но се надявам и колегата vladdark да разбира, че това е форум и наистина повече толеранс в начина по който комуникираме, няма да навреди никому

        Поздрави,
        Правилно, не съм обърнал внимание. Имах предположения, че може да е от батерия, копче или софтуер, но нямах представа кое от трите би могло да е. Може би съм изключил твоето предположение да е копчето, тъй като изобщо нищо не можех да направя с телефона - нито да го ресетна, нито да вляза в някакво буутващо меню - нищо, хаха. Но в крайна сметка дано проблемът бъде отстранен.

        Коментар


        • #19
          От: Телефонът не се включва по никакъв начин

          За да не отварям нова тема, ще си позволя да ползвам тази на колегата. Надявам се няма да е проблем

          Имам Samsung Galaxy xCover 3 - доста често като ме търси някой и чува "Номерът на абоната е изключен или извън обхват" или аз като избирам някой - никакъв сигнал и след 30-40 сек прекъсва връзката - това при пълен или почти пълен обхват на телефона. Също така като ползвам мобилните данни - доста често се изключват и след малко се включват сами.

          Въпросът ми е ако му сложа по-стара версия на firmware /има такъв БГ на sammobile/ с ODIN дали ще се оправи проблема ? Също така ако му кача firmware,който не е за България,а примерно за Англия ще има ли проблем ?

          Предварително Ви Благодаря.

          Коментар


          • #20
            От: Телефонът не се включва по никакъв начин

            Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
            За да не отварям нова тема, ще си позволя да ползвам тази на колегата. Надявам се няма да е проблем

            Имам Samsung Galaxy xCover 3 - доста често като ме търси някой и чува "Номерът на абоната е изключен или извън обхват" или аз като избирам някой - никакъв сигнал и след 30-40 сек прекъсва връзката - това при пълен или почти пълен обхват на телефона. Също така като ползвам мобилните данни - доста често се изключват и след малко се включват сами.

            Въпросът ми е ако му сложа по-стара версия на firmware /има такъв БГ на sammobile/ с ODIN дали ще се оправи проблема ? Също така ако му кача firmware,който не е за България,а примерно за Англия ще има ли проблем ?

            Предварително Ви Благодаря.
            Няма гаранция че ще се оправи след смяна на ром-а. Разгледай хда за подобни проблеми. Не е задължително да слагаш официален ром, може да си харесаш къстъм стейбъл от хда.
            Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

            Коментар


            • #21
              От: Телефонът не се включва по никакъв начин

              Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
              Имам Samsung Galaxy xCover 3 - доста често като ме търси някой и чува "Номерът на абоната е изключен или извън обхват" или аз като избирам някой - никакъв сигнал и след 30-40 сек прекъсва връзката
              Виваком, нали?

              Коментар


              • #22
                От: Телефонът не се включва по никакъв начин

                Мдам,точно. Не им го карам понеже вече двама трима има носили го - връщат им го оправен уж, до след месец пак същия проблем, затова питам тук.

                Коментар


                • #23
                  От: Телефонът не се включва по никакъв начин

                  Споко, не е в телефона.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Телефонът не се включва по никакъв начин

                    Брех, от оператора ли е ? Принципно картата е Метелска,но си пренесох номера при тях. Като взех телвфона месец два нямаше проблеми

                    Коментар


                    • #25
                      От: Телефонът не се включва по никакъв начин

                      Картата няма начин да ти е Мтелска а ти да си на Виваком. Номера може.
                      А относно проблема, дай информация повече за телефона, колко е ползван как е ползван, как се е появил проблема и т.н.?
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Телефонът не се включва по никакъв начин

                        Прав си,моя грешка. Картата е вивакомска. Има ли лек тоя проблем ? Без смяна на апарат или карта

                        Коментар


                        • #27
                          От: Телефонът не се включва по никакъв начин

                          Ако е това което си мисля - смяна на оператора.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Телефонът не се включва по никакъв начин

                            Би ли споделил какъв според теб може да е проблема ?

                            Коментар


                            • #29
                              От: Телефонът не се включва по никакъв начин

                              Ако сваля от sammobile по-стара версия на компилация (Build number) дали може да има ефект ? В момента съм с G388FXXU1AOG4, гледам има по-стара версия :G388FXXU1AOD4

                              Има ли смисъл да се занимавам или ще е безполезно ?

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:xccover.jpg
Прегледи:1
Размер:35.5 КБ
ID:5701491

                              Коментар


                              • #30
                                От: Телефонът не се включва по никакъв начин

                                Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                                Ако сваля от sammobile по-стара версия на компилация (Build number) дали може да има ефект ? В момента съм с G388FXXU1AOG4, гледам има по-стара версия :G388FXXU1AOD4

                                Има ли смисъл да се занимавам или ще е безполезно ?

                                [ATTACH=CONFIG]850104[/ATTACH]
                                Като гледам през колко време са двете версии вероятно точно D е била бъгава а G е ъпдейта. Това го играх с Galaxy S3.
                                Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X