Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странно забиване на Iphone 5s

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Странно забиване на Iphone 5s

    Така. В случая колегата Райковски е с 5S, който има достатъчно заложен ресурс и за това си позволявам да дам този съвет за ъпдейтите. По мое мнение поне още 2, дори 3 поредни големи версии ще са окей на устройството да се ъпдейтне спокойно.

    Относно по-старите устройства е факт. Аз лично имам едно мини айпадче, на което детето си отглежда някаква котка и то е със 7* нещо си. Тествах бета версиите на 8* когато го пуснаха миналото лято за тест от разработчици но реално много му тежеше и за това реших да го оставя на 7 (колкото и да ми се драйфа от него).

    Относно 4S, сега след като показаха iOS 9 бе споменато, че доста са наблегнали на оптимизации (и за по-стари устройства) и живот на батерията. Не е лошо по принцип да видиш какви ревюта ще излезнат и ако не го скапва също може да помислиш за ъпдейт, но това САМО след реални ревюта, защото после няма връщане. Принципно историята ме кара да съм песимистично настроен за кой-знае какви подобрения, но все пак да видим.

    Иначе в момента 8* е доста разгащено осъществена версия, макар и по-стабилна от 7. В момента на моята 6-ца има места в които телефона сече (settings > change wallpaper > преглед на стандартните изображения), което за последна генерация устройство с актуална версия на софтуера е несериозно

    Относно джейла. По дефиниция джейл-а, да го кажем съвсем хамалската, прави "лъжливи цикли", които заблуждават iOS-а и му позволяват да работи все едно няма промени и вмешателства в ОС-а. Което съответно също влияе на живота на батерията и може да прави проблеми.

    За рестора и аз също мисля, че ще помогне, но до него с колегата Райковски ще стигнем най-накрая ако нищо друго не помогне
    Дела трябват, а не думи.

    Коментар


    • #17
      От: Странно забиване на Iphone 5s

      Първоначално публикуван от Plamen Alexandrov Преглед на мнение
      Относно джейла. По дефиниция джейл-а, да го кажем съвсем хамалската, прави "лъжливи цикли", които заблуждават iOS-а и му позволяват да работи все едно няма промени и вмешателства в ОС-а. Което съответно също влияе на живота на батерията и може да прави проблеми.
      Стана ми интересно какво точно имаш предвид. Ще се радвам да споделиш и не-хамалската резервите ти относно джейлбрейк
      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
      Seat Leon 2007 1.9 TDI

      Коментар


      • #18
        От: Странно забиване на Iphone 5s

        Първоначално публикуван от Plamen Alexandrov Преглед на мнение


        Кажи какво става като успееш да разцъкаш да видим как продължаваме
        Да чукам на дърво, за сега е забил така само два пъти. Направи ми впечатление, че и двата пъти го бях зареждал само по 3 часа. Дали може да е от това? Иначе влязох в настройките, както беше показал по-горе и отново се убедих, че виновникът е Messenger.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:e189aec6fda1445d83c411cca2a81a31dfda49377514ad13de98b1285402d607.jpg
Прегледи:1
Размер:49.8 КБ
ID:5666408
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X