Обява

Свий
Няма добавени обяви.

iPhone 5s - bluetooth

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: iPhone 5s - bluetooth

    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
    ...
    Непознатото добро ме тревожи далеч повече от познатото зло. Изключая отношенията ми с жените
    ...Възможността и двете да са зли е съвсем реална
    Късметлия, ...

    Коментар


    • #17
      От: iPhone 5s - bluetooth

      Защо не ти позволява да ги свалиш на компа? Като вържеш айфона с кабелчето отваряш MyComputer (ако си с уиндолс) и отваряш папката на телефон и там си търсиш снимките и видеата. Подредени са по месеци (или седмици)
      ПП: Аз за по лесно и да си освобождавам паметта от снимки и видео, с един гугъл акаунт директно като пуснеш wifi-то и си ги гледаш по всяко време, от всякъде където имаш достъп до интернет. Кеф ти телефон, таблет или лаптоп
      Nissan Terrano 2.7 TDi
      ----------------------------
      Нещо което работи - не се пипа!

      Коментар


      • #18
        От: iPhone 5s - bluetooth

        Не всички имаме желание да даваме всичко И на гугъл, И на епъл едновременно.

        Коментар


        • #19
          От: iPhone 5s - bluetooth

          Това вече е въпрос на инат Не харесвам самсунг (примерно) но пък ползвам гугъл.
          Nissan Terrano 2.7 TDi
          ----------------------------
          Нещо което работи - не се пипа!

          Коментар


          • #20
            От: iPhone 5s - bluetooth

            По моя проблем по същество, получих отговори от iphone форума, казаха ми че относно снимките е достатъчно да сваля приложението Photo Streaming, а за да ми тръгне най-важното блутута и за да имам истински действаш блутут като при другите устройства, за съжаление трябва да джейлвам тела и да кача AirBlueSharing и с това се решава проблема, но тела ми е чисто нов, в гаранция и сякаш не ми се иска да джейлвам, ще го направя със сигурност но живот и здраве след не по-рано от година и половина, но това поне ще е полезно за други хора които не биха се замислили да джейлнат айфоните си и да имат истински блутут
            Последно редактирано от Еделвайс; 28-03-15, 08:45. Причина: Пояснение

            Коментар


            • #21
              От: iPhone 5s - bluetooth

              Между iустройства прехвърлянето не е проблем, ползвай вградения AirDrop, който ползва bluetooth+wi-fi. От комютър с кабел - пробвай iTools или iFunbox.

              Коментар


              • #22
                От: iPhone 5s - bluetooth

                С два клика на мишката, кабел и инсталиран айтюнс си решаваш проблема с премахване на джейла във всеки удобен за теб момент.
                И пак си имаш гаранция.
                Джейлът не е приумица, той е необходимост.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #23
                  От: iPhone 5s - bluetooth

                  И аз да кажа за джейла.
                  Това е едно от преимуществата спрямо някои телефони с Андроид - няма абсолютно никакви пречки относно гаранция. Както и Майстора писа - просто едно ресторване от компютъра.
                  За сравнение например Самсунгите с тъпия Кнокс и брояч за къстъм рековъри, фърмуери и руут, е наистина начин да си прецака човек гаранцията...
                  Последно редактирано от -= OXYGEN =-; 28-03-15, 14:05.
                  Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                  Seat Leon 2007 1.9 TDI

                  Коментар


                  • #24
                    Re: iPhone 5s - bluetooth

                    Не всички андроиди са самсунг. Аз лично не виждам смисъл да инсталирам какъвто и да е софтуер за някакъв сторидж девайс /флешка /. Всеки си знае кое е по добро за него.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Re: iPhone 5s - bluetooth

                      BT работи само с други устройства на Apple, но спокойно можеш да си сваляш и качваш снимките през Itunes с дата кабел, като слагаш снимките в галерията и синхронизираш с телефона. По същия начин може да качваш и филми и клипове, но инсталираш някой медия плеър и инсталираш файловете директно на приложението пак през Itunes.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Re: iPhone 5s - bluetooth

                        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                        Не всички андроиди са самсунг.
                        Това е особено важно, макар че Самсунг се постараха да изтрият разликата в главите на хората.

                        Първоначално публикуван от danchokanev Преглед на мнение
                        ...снимките през Itunes ... през Itunes.
                        Всичко през Itunes. Който е върхът на гъвкавостта сам по себе си.

                        Коментар


                        • #27
                          Re: iPhone 5s - bluetooth

                          И аз да кажа за джейла.
                          Това е едно от преимуществата спрямо някои телефони с Андроид - няма абсолютно никакви пречки относно гаранция. Както и Майстора писа - просто едно ресторване от компютъра.
                          И какво по точно му е предимството - всеки телефон с андроид можеш да си го върнеш в заводски вид да си заключиш буутлоудера и т.н. . Не знам пр АЙ АЙ ОС как е положението но с андроид можеш да оверклокваш каквото си решиш - дори и да го изпържиш. Неудобствата от олеле фоне за мен са супер много /да не говорим, че и андроида на там върви и все повече започва да ме дразни/.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Re: iPhone 5s - bluetooth

                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            И какво по точно му е предимството - всеки телефон с андроид можеш да си го върнеш в заводски вид да си заключиш буутлоудера и т.н. . Не знам пр АЙ АЙ ОС как е положението но с андроид можеш да оверклокваш каквото си решиш - дори и да го изпържиш. Неудобствата от олеле фоне за мен са супер много /да не говорим, че и андроида на там върви и все повече започва да ме дразни/.
                            По принцип уважавам мненията и различните гледни точки на хората и се старая да не си позволявам да увъртам и преиначавам факти в защита на мое мнение.
                            Ти обаче съм забелязал, имаш някакъв генерален проблем с марката Apple и не пропускаш възможност да го споделиш. Не знам каква е причината, още повече, че темата е конкретно за iPhone и конкретен въпрос. Съответно му беше обяснено на човека, че няма за какво да се притеснява при джейлбрейк и за пример посочих, как това би било опасно например при Самсунг.
                            А относно това iOS или Android е по-безопасно за такива манипулации, мисля, че в по-правилна тема ще се радвам да се опиташ да ме обориш.
                            В последните над 10 години работата ми е пряко свързана с мобилни телефони и приложения, та не е като да нямам досег с почти всичко по-известно излизало на пазара. И забележи, никъде не съм казвал, че съм фен на ябълките! Имал съм лични и такива, и повечето от флагманите на Андроид прозводителите.
                            Няма безупречни телефони. Всеки си има някакви недостатъци. Ама да изкривяваме нещата е така от спортна злоба към определена марка или модел телефон не ми харесва.
                            И за финал, искаш ли да направим статистика на процентите брикнати необратимо устройства на Apple и с Android при нерегламентирани от прозводителя интервенции?
                            Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                            Seat Leon 2007 1.9 TDI

                            Коментар


                            • #29
                              Re: iPhone 5s - bluetooth

                              Не е злоба, грешно си ме разбрал. От умен телефон искам аз да му казвам какво и как, а не той на мен. За това написах, че не е за мен, като гледам и андроида отива в същата посока. Брикнатите с Андроид ще са много повече, да така е. Повечето айфони се ползват без джайл а андроида да не кажа че е модерно да е с роот, въпреки, че повечето потребители не знаят за какво им е. Много си прав, няма идеалн телефон всичко е компромис. За това на кой каквото мухаресва.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X