Обява

Свий
Няма добавени обяви.

iPhone 5s - bluetooth

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • iPhone 5s - bluetooth

    Привет колеги, ползвам iPhone 5s не е джейлбрейкнат и е закупен чисто нов от техномаркет, има ли начин bluetooth на айфона да работи нормално както всички други устройства с bluetooth връзка?
    Също така по случайност като свалях снимки на компа които съм снимал с тела и чрез кабела реших и да кача няколко семейни снимки за да ги показвам на приятели, какво беше учудването ми че не позволява да ги качвам какво ли не опитвах, знам че не може свободно музика и филми да качвам заради политиката на епъл, ама чак и снимка да не можеш да качиш свободно и да не можеш да се свързваш нормално с други bluetooth устройства, ми се вижда меко казано недоумяващо ?
    Последно редактирано от Еделвайс; 27-03-15, 16:16. Причина: Пояснение

  • #2
    От: iPhone 5s - bluetooth

    За снимките има лесно решение - през мейла.
    Виж блутута на айфоня си е тегава работа.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      Re: iPhone 5s - bluetooth

      Е с точно тези глупости епъл са ме загубили като клиент форевър. Коментирахме го някъде, че и снимки не се качват нормално.

      Коментар


      • #4
        От: iPhone 5s - bluetooth

        Открийте Дропбокс ...става за секунди, както казват Ъпсурд )
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #5
          От: iPhone 5s - bluetooth

          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
          ...недоумяващо ?
          Welcome to Apple

          Ти прочее не знаеш ли че Епъл знае всичко по-добре от теб, включително и най-вече - това което ТИ искаш или не искаш ???

          Значи сега гледай ме втренчено в очите и повтаряй след мен:

          Аз не ииискам да прехвърлям снимки по блутууут... Блутууут е стааара системааа, сааамо за слушааалкиии...

          Ааааз искам да прехвъъърлям снимки по ееердроп, през ееемемееес, през всяяяка възможна технология която ще прекааара снимките ми през спъъътници в орбита на хиляди километри (и ще ги покаже на всички включително на ееепъл), вместо да ги прехвърля на телефона до моооя...

          Повтори поне 70 пъти. Ако не помогне - ползвай някоя от програмките в епълстор-а. Бъмп, ей такива. Епъл са над тия неща. Те cd-та махнаха от компютрите си (били остаряла технология), та с блутут снимки ще се занимават.

          Ако все пак си пробвал да се убедиш, но моето обяснение е било недостатъчно - ако си добре с английския мога да те прехвърля на множество онлайн общности където ще те изядат с парцалите задето си се осмелил да попиташ. Ще ти обяснят че си прът в колелото на Историята и плевел в ябълковата градина, а те са мотиката с която ще те изкопаят. Ако се измъкнеш жив първата ти работа ще е да се изпънеш на Ергенска и Опълченска на ъгъла срещу Халите да проповядваш живо добродетелите на системата, стъпил на кашон от Макинтош (не мога да отрека - адски са здрави - кашоните де), и пазещ се от дъжда с ай-пад.
          Последно редактирано от Goblin; 27-03-15, 17:50.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            От: iPhone 5s - bluetooth

            Гоблине, направо ме разби с този си пост но ми стана пределно ясно за какво иде реч относно политиката на епъл..., с една дума ако даден потребител иска да има стандартните екстри като при всички нормални устройства, значи не е дорасъл за iPhone, Mac и т.н.

            Но следващия телефон който си взема живот и здраве, няма да е на епъл по същите причини посочени от Дани...

            Коментар


            • #7
              От: iPhone 5s - bluetooth

              Блутут за прехвърляне на снимки м/ 2 тела, единият от които е айфон , става. Но с допълнителна програма, играх го по коледа това, но е доста изнервящо и деинсталирах, та даже вече и не помня името.
              Нещо по-лесно е през уайфай чрез QR скенер и пак някаква програмка, също деинсталирано, за мен е най-лесно с и-тулс, че имам джейл, за който не иска - мейл или клауд, дроп , сърма .....
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #8
                От: iPhone 5s - bluetooth

                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                Welcome to Apple ...
                Аз само да намекна Гугъл плътно ги следват.
                Разликата е само че андроид-общността няма да те упрекне в омекване на вярата ами ще ти каже как да си джейлбрейкнеш устройството и да инсталираш Цианоген.

                Коментар


                • #9
                  От: iPhone 5s - bluetooth

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Аз само да намекна Гугъл плътно ги следват.
                  Разликата е само че андроид-общността няма да те упрекне в омекване на вярата ами ще ти каже как да си джейлбрейкнеш устройството и да инсталираш Цианоген.
                  О, аз съм една стъпка напред: решил съм че нямам вяра на софт правен от китайски доброволци, предварително съм ги обвинил за бъдещите издънки в които ще ги обвинят, и съм избрал да се върна при гугъл без да съм ходил при цианогенци . Така после ще мога да се оплаквам като гугълска жертва, а не като пич прецакан от по-пичове :-P
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #10
                    От: iPhone 5s - bluetooth

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    О, аз съм една стъпка напред: решил съм че нямам вяра на софт правен от китайски доброволци, предварително съм ги обвинил за бъдещите издънки в които ще ги обвинят, и съм избрал да се върна при гугъл без да съм ходил при цианогенци . Така после ще мога да се оплаквам като гугълска жертва, а не като пич прецакан от по-пичове :-P
                    Пак ще говорим.

                    Коментар


                    • #11
                      От: iPhone 5s - bluetooth

                      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                      О, аз съм една стъпка напред: решил съм че нямам вяра на софт правен от китайски доброволци, предварително съм ги обвинил за бъдещите издънки в които ще ги обвинят, и съм избрал да се върна при гугъл без да съм ходил при цианогенци . Така после ще мога да се оплаквам като гугълска жертва, а не като пич прецакан от по-пичове :-P
                      Сега погледни втренчено Ясен в очите и повтаряй след него:

                      Аз ще си инсталирам cyanogenmod, аз ще ни инсталирам cyanogenmod, aз ще си инсталирам cyanogenmod.... /2-3 пъти стига/
                      Cyanogenmod не са китайски доброволци, а интернационален екип, който привлича сериозни инвеститори.


                      Коментар


                      • #12
                        От: iPhone 5s - bluetooth

                        Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                        ...привлича сериозни инвеститори.
                        То затова се оформя и нещо като проблем.

                        Коментар


                        • #13
                          От: iPhone 5s - bluetooth

                          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                          ...
                          Cyanogenmod не са китайски доброволци, а интернационален екип, който привлича сериозни инвеститори.


                          Ако де, ако

                          Непознатото добро ме тревожи далеч повече от познатото зло. Изключая отношенията ми с жените

                          А cyanogenmod не бих имал грам проблем да сложа, но ако го направя ще е понеже ми е потрябвала някаква екстра която оригинала няма, а не от съображения за сигурност и от протест срещу някой.

                          Като тегля чертата и в единия и в другия случай някой ще ми следи данните, надраснал съм момента когато всеки контрапункт на злото автоматично беше добро. Възможността и двете да са зли е съвсем реална
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #14
                            От: iPhone 5s - bluetooth

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            То затова се оформя и нещо като проблем.
                            Абсолютно, абсолютно, но докато го **рат и наблъскат с простотии ще мине известно време. А щом отиват инвеститори, значи има много какво да се наблъска.

                            Коментар


                            • #15
                              От: iPhone 5s - bluetooth

                              Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                              Абсолютно, абсолютно, но докато го **рат и наблъскат с простотии ще мине известно време....
                              Мина вече.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X