Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Таблет 4в1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Таблет 4в1

    Здравейте,шофьор на камион съм и си търся някаква играчка която да ми върши и малко работа. Естествено не разбирам от такива играчки и се надявам някой по разбиращ да си даде мнението за това у-во *Таблет-PRESTIGIO-Multipad-4v1---10.1-инча-3G-Quad-Цифрова-телевизия-GPS-навигация-за-камиони* или да ми препоръча нещо подобно.
    Последно редактирано от dakat...; 15-03-15, 11:25.

  • #2
    От: Таблет 4в1

    Виж как работи гпс,колко е чувствителен и колко бързо се връзва,имал съм 3 таблета престиджио,два телефона,за парите си са добри,с изключение на 3047 3g на другите гпс е зле,бавно се връзва независимо от интернет поддръжката,понякога над 15 мин. Този 3047 ме изненада,броиш до седем и се е вързал със сателита,
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      От: Таблет 4в1

      Проблема е че ще го поръчам от онлаин магазин и няма как да го проверя. А по принцип пътувам по Балканския полуостров.

      Коментар


      • #4
        От: Таблет 4в1

        Ако има пара айпада май най-хубаво ама са скъпи да им се не види.Самсунг също така.Абе пробвай примерно в някой голям сайт за таблети и нацъкай каквото ти трябва да има за еди какви си пари и виж какво ще излезе.После дай моделите тук да видим кой какво е имал или ползва в момента и от какво е доволен.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X