Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

    Пробвай да махнеш програмата за запис на разговори.Бях си сложил подобна и телефона забиваше и правеше мизерии.Това на телефон Prestigio 4322.Махнах я,правеше ми повече проблеми отколкото полза.
    Ако ти е супер наложаща подобна програма има доста други варианти във "магазина" който може да пробваш и да видиш как е.
    Сега - BMW R1200RT 2006 г
    Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
    По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
    По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

    Коментар


    • #17
      От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Де да беше с 5 гб рам ??? Мисля че е 512 рам 2 гб вътрешна

      Ако обясниш малко по подробно,нямам роот на телефона
      ....
      Да де. .5 е 0.5, което е 1/2GB, което е 512MB RAM, което е доста малко за андроид.

      twrp е една програмка, която се закача на мястото на фабрично приложение за възстановяване или на мястото, където трябва да го има и се активира с някаква комбинация от бутони при стартиране още преди да се зареди каквато и да е част от андроида. За разлика от фабричните приложения има доста по-добри възможности, сред които теб най-много те интересува възможността да направиш ПЪЛЕН бекъп на телефона. В този бекъп го няма само бутлоудъра и самото twrp. После каквото и да правиш с телефона (стига да не пипаш по бутлоудъра и twrp-to) можеш да направиш един рестор с този бекъп и да го възстановиш в абсолютно същото състояние, както е бил преди бекъпа. За да инсталираш twrp трябва незаключен bootloader и root.
      Ако някой е създал custom rom за твоя телефон, качването му през twrp е много бързо и безопасно с възможост бързо да се върнеш на стоковия ром.


      titatinum backup-а мощна и много полезна програма, която наред с другите с възможности ти позволява да замразяваш, правиш бекъп и рестор, размразяваш и изтриваш всички приложения в едно андроид устройство, включително и системните такива (трябва root).

      Коментар


      • #18
        От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

        И без войс рекорд беше така,а програмата ми е направо безценна,именно тя ме спира да сложа мтелската карта във апарат само с фенерче.
        Служебно се вземат много често решения без написано черно на бяло поради естеството на работата ни,когато сгрешим,лесно се разбира кой,как,защо и кога по записите,всички го правим,записите веднъж месечно се групират по дни от месеца и заминават на фтп сървър,не си длъжен ,ако си прав обаче ти спасява задника
        Програмата която ползваме е единствената която записва само когато вдигне отсрещната страна,даже ползвам платената версия.Отделно има изключения да кажеш кои разговори да не записва,лични и т.н
        Последно редактирано от Roninn; 11-02-15, 08:43.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #19
          От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

          Я кажи програмата

          Коментар


          • #20
            От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

            CallRecorder ot Alexander Skvortsov
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #21
              От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

              Ама не говорим за бета версията нали? При теб трябва да е 1.6.6?
              Nothing comes from nothing...

              Коментар


              • #22
                От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

                1.3.9 пълната версия
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #23
                  От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Въпрос ?
                  дали случайно няма вариянт на един и същи номер да се издадат две сим карти и по някаква логика едната карта ако не вдигне да прехвърля на другата ?
                  Mtel предлагаха преди години две карти с един и същи номер.Като те търси някой звънят едновременно,от която вдигнеш другата отпада.Идеята беше за хората с телефони в колите,дали сега го предлагат все още не знам...
                  По въпроса с двусимовите телефони,търсете DSFA такива (Dual Sim Full Active).Работят с два независими радио модула,тия всичките с по един са дръвчета....минал съм през Самсунг,Престиджио,за кратко Gsmart някакъв,Htc с win на времето даже.Сега ползвам комбинацията обикновен(не смартфон)Самсунг C5212 duos с два радио модула и Самсунг galaxy S4.Хвърлил съм око на новия Honor 6 http://www.etotalk.com/huawei-honor-6-h60l02_p6168.html само чакам да му падне малко цената и го отнасям,като цена-възможности няма кой да го бие :-)

                  Коментар


                  • #24
                    От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    Здрасти,в вътрешната памет (phone storage) във recycling има един файл SMSS.exe с обем към 2 мб. който не ми позволя да изтрия,при опит да го стартирам ми казва неподдържан формат,в нета излиза че това е уиндоуски процес някакъв нямащ общо с андроид,не че нещо ,ама тая памет ми е кът и все реве че недостига та ако ще и да скапя телефона ,съм решил да му видя сметката

                    п.п след формат през компа стои гадината ,идеи
                    Съветвам те да провериш компютрите на който е закачан тоя телефон за вируси.
                    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

                      Усъмних се също и в това,оказа се че това е уиндоуски процес ,в картата има ресайкал бин,който е маркиран като системен файл,при извадена карта този ресайкал бин не се трие нито на вътрешното нито на външното сд,при извадена карта от тел.и сложена на четец не се вижда докъто не казах да се виждат системните фаилове
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #26
                        От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

                        Няма какво да прави тоя "windows процес" там.
                        When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X