Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

    Здрасти,в вътрешната памет (phone storage) във recycling има един файл SMSS.exe с обем към 2 мб. който не ми позволя да изтрия,при опит да го стартирам ми казва неподдържан формат,в нета излиза че това е уиндоуски процес някакъв нямащ общо с андроид,не че нещо ,ама тая памет ми е кът и все реве че недостига та ако ще и да скапя телефона ,съм решил да му видя сметката

    п.п след формат през компа стои гадината ,идеи
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

  • #2
    От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

    След втория опит май се получи !
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

      Друго питане,телефона е prestigio 4040 duo,с две сим карти,ресетирам го,настройвам го и работи без проблем примерно 3-4 седмици до месец,след това ако звъня на някой,и той ми затвори и ме набере веднага ,моя телефон дава че няма връзка с абоната,ако пак ме набере веднага пак така,ако изчака 30 секунди и ме набере отново,моя телефон звъни.Ресет и изтриване на всичко ,телефона работи няколко седмици без проблем,някакви идеи ?
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

        Ем виж то има ъпдейт и то не един. http://www.prestigio.com/news/firmwa...hones_is_ready Ако не си ги направил ги направи и дано помогне.

        Коментар


        • #5
          От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

          С последна версия е,в линка който си посочил последния е от април 2013 ,актуалния е от май месец
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #6
            От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

            на кой оператор си?

            Коментар


            • #7
              От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

              Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
              на кой оператор си?
              мтел и глобул

              Преди глобулската карта ми беше за разговори,мтелската за data данни само и пак беше така,сега и двете карти са само за разговори,спрях нета и всички излишни приложения,има меил клинт,гоогле+,тапатолк и войс рекордер за запис на разговорите,и това е,всички приложения които ползвам основно служебно,заедно с нета,прехвърлих на таблет,той също може да провежда обаждания,но има само дейта карта и незнам пък и не ме интересува дали се държи като телефона.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #8
                Re: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

                Проблема ми прилича на софтуерен. Решение могат да ти предложат от сервиза - евентуално. Лошото е че всеки производител си пише негови си неща за ОС а и универсално решение на подобно нещо няма.

                Коментар


                • #9
                  От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  ако звъня на някой,и той ми затвори и ме набере веднага ,моя телефон дава че няма връзка с абоната,ако пак ме набере веднага пак така,ако изчака 30 секунди и ме набере отново,моя телефон звъни.
                  Добре дошъл в света на телефоните с 2 сим-карти. Споко, проблемът не е след 3-4 седмици до месец, а с относително ниска вероятност се проявява непрекъснато. Ако по-често говориш ще го забелязваш всеки ден и това произлиза от начина на работа с две сим-карти и само един модем.

                  Грубо казано: Докато има разговор през едната мрежа (или само звънене даже) телефонът не чува втората мрежа. През това време тя може да го е търсила и ако не го намери, ще го води изпаднал от обхват. Затова, веднага щом прекъсне разговора през едната мрежа, телефонът бърза да се обади на другата че е жив, за което може да му трябват няколко секунди. През това време не чува първата и ако тя се присети за него, ще изглежда като изпаднал от обхват (не изключен).

                  Телефони с два модема има, но са скъпи и по тази причина непопулярни. Хората не оценяват разликата, а тя струва едни 50-100 лева.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

                    Ясен така е,за 9 дни от които 3 почивни имам 409 разговора,по принцип правя между 70-120 на ден,след ресет наистина проблема го няма за известно време,разговорите 90% минават през мтелската карта,през глобул основно имам изходящи и рядко входящи.Предполагам някакво приложение се келеши,при стандартно ползване на телефона издържа до обяд после на зарядното в колата.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #11
                      От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Предполагам някакво приложение се келеши,при стандартно ползване на телефона издържа до обяд после на зарядното в колата.
                      Тогава се замисли кое приложение веднага след разговор отива да те докладва с кого си говорил и какво.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

                        Не ,че мога да ти помогна ,но като притежател на такъв телефон мога да заявя ,че това е един от най-гадните телефони които може да съществуват...Какви ли не бъгове ми е правил моя...Проклинам деня в който реших да си го купя...Имах случеи в който блокира и всички действия бяха напразни...Формат,ресет,ала бала...не!Бях го изоставил докато един ден не го хванах случайно и той тръгна...От тогава работи ,но ще се сменя...
                        Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                        Коментар


                        • #13
                          От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

                          Ако има възможност за root и twrp на този телефон, можеш да опиташ следния алгоритъм, докато ти писне окончателно:

                          1. Правиш си пълен twrp backup след ресет и инсталиране на всичко, което ти е необходимо + настройките. Гледаш да се държиш близо до абсолютния минимум, защото телефона ти е с .5ГБ РАМ. Ако имаш сд карта в слота - махаш я.
                          2. На третата седмица си правиш профилактичен restore на twrp backup-a и пропускаш досадното преинсталиране на приложения и настройки.

                          алтернативно:
                          след т. 1 слагаш titanium backup и почваш да фриизваш (freeze) специфични за prestigio приложения и процеси, докато намериш врагОт.
                          Като докараш телефончето до неработоспособно състояние - т. 2.


                          Според мен няма читав двусимов апарат въобще, защото са проектирани и почти изцяло пласирани на доста непретенциозни пазари, където клиентите са или склонни да преглътнат дребни и средни неудобства и/или правната рамка позволява на производителите да правят такива продукти без да понесат значителни щети.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

                            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                            Ако има възможност за root и twrp на този телефон, можеш да опиташ следния алгоритъм, докато ти писне окончателно:

                            1. Правиш си пълен twrp backup след ресет и инсталиране на всичко, което ти е необходимо + настройките. Гледаш да се държиш близо до абсолютния минимум, защото телефона ти е с .5ГБ РАМ. Ако имаш сд карта в слота - махаш я.
                            2. На третата седмица си правиш профилактичен restore на twrp backup-a и пропускаш досадното преинсталиране на приложения и настройки.

                            алтернативно:
                            след т. 1 слагаш titanium backup и почваш да фриизваш (freeze) специфични за prestigio приложения и процеси, докато намериш врагОт.
                            Като докараш телефончето до неработоспособно състояние - т. 2.


                            Според мен няма читав двусимов апарат въобще, защото са проектирани и почти изцяло пласирани на доста непретенциозни пазари, където клиентите са или склонни да преглътнат дребни и средни неудобства и/или правната рамка позволява на производителите да правят такива продукти без да понесат значителни щети.
                            Де да беше с 5 гб рам ??? Мисля че е 512 рам 2 гб вътрешна

                            Ако обясниш малко по подробно,нямам роот на телефона,не е проблем да го направя обаче,напоследък ме ядосва и нямам притеснения ако трябва и да го доубия.Скоро рутвах стария тел на жената и работи с някакъв циан или нещо такова,но чета за всеки модел индивидуално.
                            От престиджио съм доволен,освен моя завчера купих на жената нов с доста неща ,фулл хд ипс горила глас...доста рам довлен съм,освен това два таблета,единия е боклук ама и парите му бяха никакви,втория е много добър,гпс му работи по бързо и от нувито.

                            Въпрос ?
                            дали случайно няма вариянт на един и същи номер да се издадат две сим карти и по някаква логика едната карта ако не вдигне да прехвърля на другата ?
                            Последно редактирано от Roninn; 10-02-15, 23:00.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #15
                              От: Андроид не ми позволява да изтрия файл ?

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              дали случайно няма вариянт на един и същи номер да се издадат две сим карти и по някаква логика едната карта ако не вдигне да прехвърля на другата ?
                              Поне един от операторите го предлага.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X