Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

    Виж Sony Experia SP.Ползвал съм нов такъв 4-5 месеца и понеже в момента съм със Z-ка, мога да направя някакво сравнение.Ако изключим силно рекламираната, уж водоустойчивост и малко по-добрата камера, във всичко останало телефона не отстъпва. Не "лагва". Ако не си геймър, четирите ядра изобщо няма да ти липсват. Батерията е добра, спокойно кара два дни с разговори и интернет.Стои много удобен в ръката като хват, има 4,3 инч. дисплей. Негативните коментари за модела са изключения, за разлика от някои други значително по-нови модели!Цената му вече трябва да е доста под 300 лв., но не съм проверявал скоро!

    Коментар


    • #17
      Re: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

      Sony Experia SP - на този бързо ще ти умалее вътрешната му памет, разполага с 8Г от които са свободни за потребителя 5.8г.

      Коментар


      • #18
        От: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

        Сп е добър телефон със силен процесор. Това, че е двуядрен не означава, че е по-слаб от четириядрените дори е и по-силен от повечето. Има силна адрено 320 видеокарта и има сд карта. Руутва се изключително лесно и се унруутва пак лесно. xiaomi mi3
        Xiaomi-то е най-добрия телефон до 500 лева и си заслужава в пъти повече от сп-то въпреки, че съм собственик именно на сони сп, но пък ако искаш да спестиш 150 лева и да имаш хубав телефон с среден към силен хардуер сонито си е добре
        Последно редактирано от Preslav Peychev; 01-10-14, 14:39.

        Коментар


        • #19
          От: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

          Първоначално публикуван от emil5koff Преглед на мнение
          Виж Sony Experia SP.Ползвал съм нов такъв 4-5 месеца и понеже в момента съм със Z-ка, мога да направя някакво сравнение.Ако изключим силно рекламираната, уж водоустойчивост и малко по-добрата камера, във всичко останало телефона не отстъпва. Не "лагва". Ако не си геймър, четирите ядра изобщо няма да ти липсват. Батерията е добра, спокойно кара два дни с разговори и интернет.Стои много удобен в ръката като хват, има 4,3 инч. дисплей. Негативните коментари за модела са изключения, за разлика от някои други значително по-нови модели!Цената му вече трябва да е доста под 300 лв., но не съм проверявал скоро!
          Водеща за мен е камерата, дали правят еднакви снимки ? А тая водоустойчивост такава ли е наистина или само името е така тоест, ако реша да снимам под вода дали ще оцелее ? Друга разлика гледам между двата е рам-паметта единия е с 2 гб. другия с 1 гб. СП-то дали ще е по-бавно заради това ?
          Rdlegi казах ти, не ми трябват китайски телефони на марки, които през живота си не съм чувал.

          Коментар


          • #20
            Re: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

            Z1 е с хубава камера, и матрица с размер на тези от сапунерките. Би трябвало да снима добре. Z също снима прилично, на СП само малкото памет е недостатък, другото си е ОК.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1411578238493.jpg
Прегледи:1
Размер:200.4 КБ
ID:5612729
            Последно редактирано от Daniel; 24-09-14, 19:53.

            Коментар


            • #21
              От: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

              Ето ти три снимки със СП, прецени сам дали качеството те удовлетворява:
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0014 3-компрес.jpg
Прегледи:1
Размер:274.2 КБ
ID:5612738

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0039.jpg
Прегледи:1
Размер:395.6 КБ
ID:5612739

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0012.jpg
Прегледи:2
Размер:251.3 КБ
ID:5612745
              И трите се без допълнителна обработка, така както са излезли от телефона.Снимките на тъмно, не са толкова добри, но ако си поиграе човек с настройките, а не се разчита на авто режима, може да се получи задоволителен резултат.Впрочем, личните ми впечатления са, че това е проблем и при по скъпите модели на Сони, в случая даже по-малкото пиксели се явяват предимство.За съжаление, оказа се че не съм запазил нощна снимка със СП, за да прецениш!
              За водоустойчивостта на Z-ката, нямам лични впечатления.Четейки по форумите за множеството "удавени" телефони, така и не се реших да пробвам тази "екстра"!
              Последно редактирано от emil5koff; 24-09-14, 20:55.

              Коментар


              • #22
                От: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

                Утре ще качвам едно SP в продавалника, ако те интересува пиши на лично или по тел. На приятелката ми е, тя все си купува нови и аз после трябва да се занимавам да продавам старите този е на 13 месеца, а няколко от тях не е ползаван .
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X