Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

    Здравейте, преди 2-3 месеца взех на брат ми телефон Lg L70 d325, обаче телефона нещо не му допадна като размер, и самата камера. Та продадохме го днес. Въпроса ми е какъв телефон бихте препоръчали вие до 500 лв.

    Критерий според брат ми:
    1.Да е задължително с Android
    2. Да има камера, която прави добри снимки поне 8 а може и повече мегапиксела, че 5 нещо не се справя добре.
    3. Да не е повече от 4 инча, изключение може да се направи само за телефон, който наистина си струва парите.
    4. Желателно е да има батерия, която да издържа повечко (до колкото това е възможно за смартфон)
    Ами мисля, че е това, марка може би има симпатий към Сони и Самсунг. Благодаря предварително за съветите.

  • #2
    От: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

    Не виждам в критериЙте нищо, което да не е бистрено тук в поне в 38 теми. Давай според симпатиЙте, там е истината.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

      Xiaomi mi3 от емаг

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

        Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
        Xiaomi mi3 от емаг
        От тебе точно, най-малко имам нужда от съвет, моля те въздържай се, че като гледам не само в тоя форум пишеш глупости. А междодругот май се насочих към Sony Xperia Z1

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

          Щом мислиш, че е така ок. З1 като много разбираш е по-скъп и с по-лош дисплей от Xiaomi. Какво ли се хабя за хора, които не оценяват мнението на другите

          Коментар


          • #6
            От: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

            Xiaomi MI3 е много добро предложение и не само според мен, си заслужава всяка стотинка!

            Коментар


            • #7
              От: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

              Първоначално публикуван от tirex4x4 Преглед на мнение
              Xiaomi MI3 е много добро предложение и не само според мен, си заслужава всяка стотинка!
              И кое толкова си заслужава, гледайте да е 4Г, има фирма дето вече подържа стандарта в големите градове от година. Този китаец няма слот за карта, аз телефон без слот за карта не купувам, има много неща и в ибей и тук, прахо и водоустойчив, да му се маха батерията лесно. Писна ми да се занимавам с удавници, без шанс за изкуствено дишане, успех

              Коментар


              • #8
                От: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

                Заслужава си, според критериите посочени от търсещия, с лек компромис по отношение на т.3!

                Коментар


                • #9
                  Re: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

                  Вчера като си плащах сметката, ми се мерна че сони З е станал на цена около 300 лева, според мен си заслужава за тази цена.
                  Дисплея е по голям от търсеното но в никакъв случай не е неудобен - след като излезе андроид 4.4.4. мога с чисто сърце да кажа, че телефона работи прекрасно.
                  Камерата снима много добре за телефон. Батерията с пусната Стамния непрекъснато WiFi и MobileData кара по 2 дни, има си слотче за карта, водо и прахо защите.

                  Общо взето за тези пари е много приличен телефон, нищо че вече е старичък, сигурен съм че ще работи много по добре и по бързо от 99% от китайците.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

                    Xiaomi не случайно имат най добре оптимизиран софтуер и не случайно минаха Сони и лг в продажби.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

                      Минаха ги заради цената, факт е че MIUI работи добре - оптимизиран е малко относително казано, по скоро са му спестени боклуците.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Re: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

                        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                        Вчера като си плащах сметката, ми се мерна че сони З е станал на цена около 300 лева, според мен си заслужава за тази цена.
                        Дисплея е по голям от търсеното но в никакъв случай не е неудобен - след като излезе андроид 4.4.4. мога с чисто сърце да кажа, че телефона работи прекрасно.
                        Камерата снима много добре за телефон. Батерията с пусната Стамния непрекъснато WiFi и MobileData кара по 2 дни, има си слотче за карта, водо и прахо защите.

                        Общо взето за тези пари е много приличен телефон, нищо че вече е старичък, сигурен съм че ще работи много по добре и по бързо от 99% от китайците.
                        Търсих го този телефон, но не го намирам, може ли цялото име ? Иначе за сега до 500 лв. няма нищо,което да си струва освен Z1 ама той е 620 лв. де. Идеята е да прави хубави снимки, да има GPS и да е Андроид, другите неща може да се преглътнат. За китайци дума да не става марките са Sony , Samsung , LG , Nokia другите не са ми симпатични просто.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

                          Sony xperia Z предшественик на Z1.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

                            Nokia с Андроид не знам дали има. Мисля че зарязаха Симбиан-а и си стиснаха ръцете с Майкрософт, а от китайците HTC се справят доста успешно. Виж... тая вълна наистина е чепкана много тук. Ако мислиш, че някой ще ти каже "вземи ей тва", всички останали ще се съгласят и няма да има поне още 7-8 равностойни алтернативи, не си познал. Отделно, не схващам, защо ти търсиш телефон на брат си. Той няма ли си мнение по въпроса? Изобщо... мътна ми е тая тема.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Съвет за избор на телефон (банална тема сигурно вече но..)

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Nokia с Андроид не знам дали има. Мисля че зарязаха Симбиан-а и си стиснаха ръцете с Майкрософт, а от китайците HTC се справят доста успешно. Виж... тая вълна наистина е чепкана много тук. Ако мислиш, че някой ще ти каже "вземи ей тва", всички останали ще се съгласят и няма да има поне още 7-8 равностойни алтернативи, не си познал. Отделно, не схващам, защо ти търсиш телефон на брат си. Той няма ли си мнение по въпроса? Изобщо... мътна ми е тая тема.
                              Нокиа знам, че не е андроид просто изброявах марките, които ми харесват. Аз избирам, защото брат ми няма свободно време, каза ми какво иска и аз го търся. Не очаквам да ми препоръчате точно еидн телефон а да ме насочите към конкретни модели за да избера един от тях. Xperia Z не изглежда зле и е около 480 лв. което се вписва и в бюджета. Нещо от самсунг ми се иска да видя, гледах с4 мини и с5 мини и двата според мен не си струват парите, с5 е по-скъп от Z1 или г/д толкова, но няма същите параметри.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X