Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LG G2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • LG G2

    Чудя се за този телефон. мисля да взема 16гб версията, но още не мога да се реша. Пробвах го няколко пъти, но ми се стори доста неудобен за работа. Преди имах Samsung S3, който не е много по-малък и ми беше доста неудобен. Имате ли преки наблюдения и особено как се представя като .... телефон.
    Александър

  • #2
    От: LG G2

    Скоро излиза "Pro" версията, която е една идея по-добра... моят съвет е да изчакаш нея. Аз също му бях метнал око, но предпочетох да изчакам малко. Стандартната "LG G2" версия има няколко дребни недостатъка, които до някъде явно са поправили в "Pro"-то.

    Коментар


    • #3
      От: LG G2

      PRO-то ще е по-голям като размери или греша? А и ще го взимам от оператор - цената в момента е 26,90 на месец за 2 години, което не е лоша оферта. Нексус 5 ми стъпва на 29,80, колкото и нелогично да е това (уж е по-евтин принципно). Само още не мога да се реша какво да правя.
      Александър

      Коментар


      • #4
        От: LG G2

        Ако нямаш големи изисквания можеш дори да вземеш LG G2 Pro Lite... пет инчов дисплей с резолюция 540*960 ако не се лъжа и е мисля около 365-400 лева... И за него се замислих доста сериозно...
        Последно редактирано от господин никой; 29-03-14, 17:29. Причина: корекции в цифрите

        Коментар


        • #5
          От: LG G2

          Твърдо съм за Нексуса. Много по-добър софтуер.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          08седем9010З60
          MAKE RALLY NOT WAR
          Confidence in Motion

          Коментар


          • #6
            LG G2

            А хардуера? Основно ме интересува да не седи на сервиз.
            Иначе да - имам изискване да е актуален две години, да е с издръжлива батерия и добра слушалка и микрофон.
            Александър

            Коментар


            • #7
              От: LG G2

              Ми по принцип батериите на LG G2 са слабата им страна. Да големи амперчасове са, но греят, което е неприятен признак. Другото... нямам достатъчно опит да кажа на 100%, но от това, което съм видял си работят без драми. Във всеки случаи и трите на които съм попадал им греят батериите при натоварване.

              Коментар


              • #8
                От: LG G2

                Лг г2 е възможно най-добрия телефон цена- качество, ако не вярваш влез в андроид форума почти всеки ще ти го препоръча не се чуди ами го купувай

                Коментар


                • #9
                  От: LG G2

                  Супер доволен съм от G2! От три месеца имам този модел и мога да споделя само добри неща за него. Уникална батерия - зареждам веднъж на 3 дни, с включена "data" и "wi-fi". Взех да си припомням времената с Нокия 6310 Това за греенето (по-горе) ме развесели, няма такова нещо. Камерата е страхотна. Доволен съм и от софтуера, не забива, работи бързо. Препоръчвам този телефон.
                  Y260

                  Коментар


                  • #10
                    От: LG G2

                    Първоначално публикуван от Васил_Стоев Преглед на мнение
                    С...Това за греенето (по-горе) ме развесели, няма такова нещо.
                    На трите бройки, които съм държал в ръце батерията грее дори само, ако пуснеш галерията и я побраузиш малко...

                    Коментар


                    • #11
                      От: LG G2

                      Нещо се бъркаш няма телефон, който да не "грее"

                      Коментар


                      • #12
                        От: LG G2

                        Утре вероятно ще го взимам. Сега остава да реша черен или бял. Вас кой ви кефи повече и защо. Засега мисля бял, за разнообразие.
                        Александър

                        Коментар


                        • #13
                          От: LG G2

                          Лично аз предпочитам черен, но ако размислиш в тази посока да знаеш, че на черното много си личат отпечатъци от пръсти или пот. Бялото е почти имунизирано към това, но пък му личат други зацапвания.

                          Коментар


                          • #14
                            От: LG G2

                            Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                            Нещо се бъркаш няма телефон, който да не "грее"
                            Ако не пускаш никакво приложение, всеки актуален умен телефон не грее, макар да са активирани данните и wifi. И да, изкарват така по 3 дни. Доколко има смисъл от лесно чуплив и скъп телефен при такова използване е друга тема.

                            Коментар


                            • #15
                              Re: LG G2

                              Ако не пускаш никакво приложение, всеки актуален умен телефон не грее
                              То тогава какъв е смисъла от телефона, вярно е, че някои телефони греят много повече от други. Поради трудното охлаждане на телефоните това си е проблем.
                              Телефона грее от софтуер които товари процесара, доста често този софтуер е написан от конкретния производител на телефона, за пример HTC Desire, грееше много докато не му махнах стоковия лънчер и
                              всичко останало писано от ХТЦ, след това телефона си работеше на нормална температура и вместо по един ден изкарваше по 3 дни.
                              Последно редактирано от Daniel; 03-04-14, 10:57.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X