Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Таблет за телефон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Таблет за телефон

    Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
    Мдааааааааа. И аз що си продадох Runbo-то??? Ма казвайте ги тез неща бре хора. То наистина елементарно решение, ама някой трябва да помисли.
    Ми питайте Де да знаем къде ви сърби
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

    Коментар


    • #47
      От: Таблет за телефон

      Лично аз мисля, че за по-сериозна работа е несериозно да се ползва екран по-малък от 10 инча, но всеки с разбиранията си. Имайте предвид, че и виртуалната клавиатура си иска своето, а при работа може да се наложи да я ползваш често.

      Коментар


      • #48
        Re: Таблет за телефон

        Работи се и на 5 инча, но е мъка. Лятото ми се наложи да ползвам SSH, неудобно е. Мое мнение - и 10 инча е малко с виртуална клавиатура. Пак не остава място.

        Коментар


        • #49
          От: Re: Таблет за телефон

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          Работи се и на 5 инча, но е мъка. Лятото ми се наложи да ползвам SSH, неудобно е. Мое мнение - и 10 инча е малко с виртуална клавиатура. Пак не остава място.
          7-8 инча е добър компромис между големина на дисплея и възможност за хващане/носене... Все пак става и въпрос за инцидентна работа за половин, един час... Ако ще си оправяш сървъра много ясно ще седнеш или на десктоп или на лаптоп

          Коментар


          • #50
            От: Таблет за телефон

            Споменах виртуалната клавиатура, защото лично аз предпочитам в такива моменти да я избягвам. Има достатъчно добри bluetooth клавиатури, които могат да са с размера на нормална такава или ако не ви се мъкнат тухли поне едно 10 инчови и да се съвместят добре с 10 инчов таблет.

            Коментар


            • #51
              От: Таблет за телефон

              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
              Таблетите с възможност за телефония се използват само с високоговорител. Нямат слушалка тип телефон....
              Стига с тея глупости де, ще ме уморите от смях Да, има и такива тъпи решения с високоговорителя, но си има и нормални... Но пък трябва да си доста извратен за да си сложиш на ухото 7" тухла, та е все тая дали ще е високоговорител или нормална слушалка- това чудо се ползва с блутут слушалка...

              Коментар


              • #52
                От: Таблет за телефон

                Първоначално публикуван от mstef Преглед на мнение
                Стига с тея глупости де, ще ме уморите от смях Да, има и такива тъпи решения с високоговорителя, но си има и нормални... Но пък трябва да си доста извратен за да си сложиш на ухото 7" тухла, та е все тая дали ще е високоговорител или нормална слушалка- това чудо се ползва с блутут слушалка...
                То зависи от какво те избива да се смееш. Някои се смеят и без причина. Добре, че дизайнерите не ги избива на смях от същите неща като теб.
                Пък следващия път като те напъне на смях, вземи първо поогледай кое преобладава, пък може да се окаже, че точно то е нормално, независимо на теб как ти изглежда.
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • #53
                  От: Таблет за телефон

                  Първоначално публикуван от mstef Преглед на мнение
                  Стига с тея глупости де, ще ме уморите от смях Да, има и такива тъпи решения с високоговорителя, но си има и нормални... Но пък трябва да си доста извратен за да си сложиш на ухото 7" тухла, та е все тая дали ще е високоговорител или нормална слушалка- това чудо се ползва с блутут слушалка...
                  Много съм извратен и хич не ми дреме Важното е работа да ми върши...

                  Коментар


                  • #54
                    От: Таблет за телефон

                    Последен се смее този, който стреля пръв. От акциите покрай паметника на Списаревски имам една снимка с телефон, вдигнат високо над главата. Да, ама се свързах, за разлика от други, и говорих през слушалката.

                    Прочее, големите телефони/таблети имат по-добри антени и често работят доста по-добре при слаб сигнал.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Таблет за телефон

                      Чакам Asus-а... За съжаление нямам идея все още за проблемите около Atom процесора, но честно казано не съм изненадан. Човека ще го ползва като нещо средно между фото апаратче за flashshot-ове с ниска резолюция и подвижен мейл клиент, така че няма нужда от кой знае какви параметри и съвместимост - само да баца, и то когато е далече от офиса. Честно казано GSM стандарта го предвиждам само заради Internet-а и то в краен случай...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X