Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Таблет за телефон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Таблет за телефон

    Търся си таблет, които да ползвам като телефон. Основната причина - телефоните ми идват малки. Искам освен стандартните глупости да мога и да работя на него - примерно да си администрирам някои друг компютър през TeamViewer. За момента мисля за 7" - които много добре ми стои в ръката
    Искам обаче и да е с екстри на телефон - хубава камера 5-8 и нагоре Mpx, 3G - това си е задължително за да работи като телефон...

    Има ли такова животно изобщо?! Не съм ровил и проучвал много...

  • #2
    От: Таблет за телефон

    Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
    Търся си таблет, които да ползвам като телефон. Основната причина - телефоните ми идват малки. Искам освен стандартните глупости да мога и да работя на него - примерно да си администрирам някои друг компютър през TeamViewer. За момента мисля за 7" - които много добре ми стои в ръката
    Искам обаче и да е с екстри на телефон - хубава камера 5-8 и нагоре Mpx, 3G - това си е задължително за да работи като телефон...

    Има ли такова животно изобщо?! Не съм ровил и проучвал много...
    То животни такива има много, иди в Амазон и виж сам.

    Ама иди и наживо да пипнеш такова нещо, защото освен комично е леко неудобно и винаги трябва да си с безжична слушалка или с тапичките с кабелче в ушето, инак е дори опасно(изпускане) да си лепнеш такъв токмак на бузата и да говориш
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      От: Таблет за телефон

      Ноут 2 е средна работа и върши това което искаш

      Коментар


      • #4
        От: Таблет за телефон

        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
        То животни такива има много, иди в Амазон и виж сам.

        Ама иди и наживо да пипнеш такова нещо, защото освен комично е леко неудобно и винаги трябва да си с безжична слушалка или с тапичките с кабелче в ушето, инак е дори опасно(изпускане) да си лепнеш такъв токмак на бузата и да говориш
        Ако имаш в предвид нещо "куче марк" не искам. Принципно искам да е нещо от свестен производител.
        Относно изпускането - няма гаранция, че note, s3, s4 няма да ги изпуснеш. Просто ще трябва да помисля за нещо за по надеждна протекция и това е...

        Коментар


        • #5
          От: Таблет за телефон

          Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
          Ноут 2 е средна работа и върши това което искаш
          Не видях таблет Note 2 7" Има NOTE 8 които е 8" но там вече трябва да го барна да видя дали ще стане за телефон...

          Коментар


          • #6
            От: Таблет за телефон

            Note 2 не е таблет а 5.5" "телефон". Note 3 e 5.7", но на теб ти препоръчвам Galaxy Mega 6.3, който както се сещаш е 6.3" или Xperia Z Ultra, който е 6.44".
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #7
              От: Таблет за телефон

              - Накъде с тази врата?
              - Това не е врата. Това е Samsung Galaxy S35!
              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

              Коментар


              • #8
                От: Таблет за телефон

                Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                Не видях таблет Note 2 7" Има NOTE 8 които е 8" но там вече трябва да го барна да видя дали ще стане за телефон...
                Таб 2 също има телефон, но е 10 инча, а всичко което над Ноут 2 е труден да се държи и говори в движение

                Коментар


                • #9
                  От: Таблет за телефон

                  Таблетите с възможност за телефония се използват само с високоговорител. Нямат слушалка тип телефон, с която можете да си говорите спокойно, т.е. всички слушат разговора и ако е по-шумно става като радиостанция, но вместо бутон се местят - до ухото като се слуша, до устата като се говори.
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Таблет за телефон

                    Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                    Таблетите с възможност за телефония се използват само с високоговорител. Нямат слушалка тип телефон, с която можете да си говорите спокойно, т.е. всички слушат разговора и ако е по-шумно става като радиостанция, но вместо бутон се местят - до ухото като се слуша, до устата като се говори.
                    Като стана дума за таблети с телефони,
                    защо не мога да включа вайбъра...иска ми номера на телефона
                    обаче като го пиша няма място

                    Коментар


                    • #11
                      От: Таблет за телефон

                      Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                      - Накъде с тази врата?
                      - Това не е врата. Това е Samsung Galaxy S35!

                      По-точния виц за случая е:
                      - Ало.. Удобно ли ти е да говориш ?
                      - Не.. С Galaxy Note съм...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Таблет за телефон

                        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                        Таблетите с възможност за телефония се използват само с високоговорител. Нямат слушалка тип телефон, с която можете да си говорите спокойно, т.е. всички слушат разговора и ако е по-шумно става като радиостанция, но вместо бутон се местят - до ухото като се слуша, до устата като се говори.
                        Хм това сериозно променя нещата....

                        а всичко което над Ноут 2 е труден да се държи и говори в движение
                        В движение, не съм пробвал да говоря, но 7" идеално ми пасва в ръцете...

                        След като нямат слушалка остават вариантите 6.3", 6.4" на Xperia и Самсунг

                        Коментар


                        • #13
                          От: Таблет за телефон

                          Ноут 2 не знам, ама Ноут 1 приказва идеално. Ама бил смешен - големият майстор на голям тезгях работи.

                          По-големите неща на Самсунг, не всички изобщо имат телефония. На някои трябва хакване, на други не става въобще. Проверява се предварително.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Таблет за телефон

                            Можеш да погледнеш и Asus Phonepad 7 - мисля да поръчам един за фирмата (но не за себе си) и да чуя отзивите. Лично аз смятам, че подобен има смисъл само с handsfree устройство, но все пак има смисъл при това доста... Преди време аз също се бях замислил точно за това, но сега не ми е на дневен ред... Колело, мотор ала-бала

                            Коментар


                            • #15
                              От: Таблет за телефон

                              Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                              Можеш да погледнеш и Asus Phonepad 7...
                              Я виж ти - направили са телефон и таблет в едно. Този може да се ползва като "нормален" телефон.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X