Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телевизийка на таблета?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Телевизийка на таблета?

    Добре ли хваща сигнала,доволен ли си? Само във Варна ли си го пробвал до сега? Вече съм почти решил,че ще взема wifi-то, но не го намирам май тука да го предлагат. Само в Ситицентъра евентуално май го има. Ще проверя в Понеделник. Важна есктра си е за таблета,не може без нея.

    Коментар


    • #17
      От: Телевизийка на таблета?

      ООО, със сигурност не може
      Сега майтапа на страна. Май го хейтвам това устройство.. Антената му е МАЛКА! За wifi-то не знам каква е. Освен това, стрийма си върви през вифито. Говоря за 3те големи ТВ, ако е заради тях има само малко проблеми със софтуера и минават през броузера без грижа.
      LZ(единица) Лима Жоро Жоро
      2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

      Коментар


      • #18
        От: Телевизийка на таблета?

        Засега съм го пробвал само във Варна. В другата тема бях споделил - сравнявам го с едно китайско донгълче с 20см антена.
        В сравнение с донгълчето този приемник се представя В ПЪТИ по-добре (може донгълчето да е калпаво де)...
        Вътре в стая, гледаща точно обратно на предавателя продължава увереното приемане (HD канала започва да накъсва ако съм много навътре в стаята)...
        Не съм пробвал да го сравнявам с чувствителността на телевизорите - там съм на кабеларка и ме мързи да пригаждам някаква антена за експеримент.

        jumbo - съвсем не рекламирам устройството... И за мен е малко излишна екстра...
        Ама принципа на Мечо Пух и тук важи - имането не е като нямането
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #19
          От: Телевизийка на таблета?

          Щом те кефи, ползвай си го със здраве!
          LZ(единица) Лима Жоро Жоро
          2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X