Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телевизийка на таблета?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Телевизийка на таблета?

    Виждам,че за андроид,Виваком предлагат антена за цифрова тв. За айпад,няма такова нещо,а по-смущаващото е,че изобщо в нета не виждам подобна антена за него. Въпроса ми е,има ли някакъв нормален начин за гледане на тв на ipad. Има едно смотано приложение само в апстор-а bgcntv, ама няма най-масовите ефирни. Интересуват ме предимно български телевизии,но и др. са добре дошли.
    Някакви идеи?

  • #2
    От: Телевизийка на таблета?

    Навярно имаш предвид цифрова телевизия, а не интернет...
    При предлаганите от Виваком за Samsung Galaxy S4 това не е антена, а е целия приемник заедно с антената Пробвах го и на S2 и S3 - работи си безпроблемно.
    Същото го има и за айпад...
    Но ако не ми идваше безплатно, бих си взел Wi-Fi варианта, защото може да си го ползваш на каквото си щеш - андроид, айпад/фон, компютър и т.н., без да си ограничен от куплунга...
    Производителя на тези от Виваком са TIVIZEN
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #3
      От: Телевизийка на таблета?

      Т,е това с което ще гледам евентуалната телевизия не е само това: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:product_model_usb_apple_battery_in.png
Прегледи:1
Размер:15.8 КБ
ID:5525788
      А към него има още допълнителен приемник така ли? Мен ме интересува,да мога да гледам телевизия и когато нямам достъп до wifi. Тивизена е наличен във вивата,само за андроид.

      Коментар


      • #4
        От: Телевизийка на таблета?

        Точно това е целия приемник заедно с антената...
        Но според мен Wi-Fi приемника е за предпочитане, защото ще можеш да го ползваш на няколко устройства, докато в посоченото от теб си 'вързан' за даден куплунг...
        Става въпрос за Тивизен отделен приемник, който излъчва Wi-Fi, а ти с произволно устройство (със съответния софтуер) се връзваш към него за да гледаш ТВ..
        Предполагам, че ще можеш да си го поръчаш през немски сайт: http://www.duregexpress.de/


        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #5
          От: Телевизийка на таблета?

          Много ти благодаря, изясниха ми се разликите. Надявам се скоро да се сдобия с такова

          Коментар


          • #6
            От: Телевизийка на таблета?

            Може ли името на продукта или по-точен линк към него, че от линка не излиза конкретно нещо, а заглавна страница.
            LZ1PER

            Коментар


            • #7
              От: Телевизийка на таблета?

              Tivizen Pico.
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • #8
                От: Телевизийка на таблета?

                Това е DVB-T приемник за Андроид устройства, които поддържат OTG.
                Силно ме съмнява че след 2 часа ще има някой в батерията, а и не виждам възможност да го включиш на външно захранване. Последният път когато лежах с температура и течаща цифка, всякакви "официални" стриймове и свалени филмове за 2-3 часа сваляха батерията на Lenovo A3000.

                PS: всичко това през wifi-то.
                LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                Коментар


                • #9
                  От: Телевизийка на таблета?

                  Затова и предложих вариантите с Wi-Fi ...
                  ТВ приемника е и access point и може да 'точиш' от него телевизия...
                  Както писах - производителя е Тивизен - http://tivizen.com/
                  Там има варианти не само за Андроид, но и за IOS или WIFI...
                  Не съм пробвал продължително приемника, и не мога да споделя колко време издържа телефончето...
                  15-30минути няма проблем и нямаше осезателно падане на батерията...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Телевизийка на таблета?

                    Затова точних че през цялото време имаше mp4/720p стрийм (онлайн Нова, К1 и ЪТВ не съм гледал какво пускат) през wifi-то
                    LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                    2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Телевизийка на таблета?

                      Коя батерия? На таблета или на антената? щото май и самата антена има батерия? Иначе това не е проблем,няма да седна да гледам на улицата... а в колите имам зарядни и не е страшно.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Телевизийка на таблета?

                        Ами като му гледам размерите, ориентирайки се по micro usb конектора, батерията на това нещо са я пропуснали.
                        Работещият дисплей и сметките за декодиране са повече отколкото това ще изхарчи.
                        Откровенно, за мен това устройство е търговки трик.
                        LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                        2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Телевизийка на таблета?

                          Откровенно, за мен това устройство е търговки трик.
                          Те повечето аксесоари са такива целят да се вземат някакви пари, за нещо което прави нещо си

                          Коментар


                          • #14
                            От: Телевизийка на таблета?

                            Първоначално публикуван от jumboframe Преглед на мнение
                            Ами като му гледам размерите, ориентирайки се по micro usb конектора, батерията на това нещо са я пропуснали.
                            Работещият дисплей и сметките за декодиране са повече отколкото това ще изхарчи.
                            Откровенно, за мен това устройство е търговки трик.
                            Пак не сте погледнали Wi-Fi варианта...
                            http://tivizen.com/wifi-dongle.html
                            Там освен батерийните варианти, има и вариант с вид на зарядно - включваш го в контакта...
                            А и когато не ти е зает порта можеш да си включиш на зарядното и приемника и 'дисплейното' устройство.
                            Samsung galaxy tab държи над 6-8 часа на плейване филми без зареждане на максимална яркост... По принцип и 10 часа не са проблем при по-спокойни настройки. Гледам iPad дават и над 11часа.
                            Така, че все пак зависи какво ти е устройството...
                            Че е търговски трик - да така си е. Но пък на мен ми го дадоха 'безплатно' към телефона. И въпроса бе дали да взема телефона с него или без него без промяна в цената...
                            Както се казва - и бой да е - щом е на шланг ще го вземем

                            П.С. Довечера дано не забравя - ще пробвам колко ще издържи на телефона...
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Телевизийка на таблета?

                              Нямам нерви да го чакам да свърши целия. Но експеримента показа следното:
                              Телефон Samsung Galaxy S4
                              След 1 час гледане на ТВ - остатък 76%
                              Разхода се разпределя - 57% екран, 33% тивизен...

                              Това ще рече, че би издържал около 4 часа гледане на телевизия...
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X