Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с skype инсталиран на таблет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с skype инсталиран на таблет

    Купих си нов таблет asus memo pad HD7, на който инсталирах skype. Проблемът е, че с един от контактите немога да установя видео връзка, с другите контакти няма проблем. Проблемния ми контакт също няма проблеми с другите си контакти при видео връзка. Аудиото е чудесно и безпроблемно. Някакви идеи?
    Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

  • #2
    От: Проблем с skype инсталиран на таблет

    Какви грешки ви дава при опит за видео връзка?

    Каква версия на скайп имаш ти и каква версия има той?

    Каква операционна стистема имаш ти и той?
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с skype инсталиран на таблет

      1. Не дава грешка, а свързва само аудио
      2. Aз - 3.2.0.6673, той - 6 , но не знам дали е 6.1 или 6.6
      3. Аз - андроид , той Win 7
      Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с skype инсталиран на таблет

        Може би решението на проблема се крие във 2рия ред по-долу, значителна разлика във версиите на скайп, сложи си и ти 4.0 версия, защото твоята има бъгове http://blogs.skype.com/2013/07/10/sk...-we-heard-you/

        Първоначално публикуван от dembito Преглед на мнение
        1. Не дава грешка, а свързва само аудио
        2. Aз - 3.2.0.6673, той - 6 , но не знам дали е 6.1 или 6.6
        3. Аз - андроид , той Win 7
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с skype инсталиран на таблет

          Благодаря за съвета, но в маркета ми отчита, че имам последната версия.
          Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с skype инсталиран на таблет

            Ами влез в сайта на скайп.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с skype инсталиран на таблет

              От сайта като дам да инсталира, ме прехвърля направо в google play. Деинсталирах и го инсталирах на ново, но версията пак не е 4.
              Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с skype инсталиран на таблет

                Намери си пакета за Скайп версия 4 за твоята Операционна Система, свали го на компютъра си после качи го на таблета като .apk или както се казват разширенията за твоя Андроид и го инсталирай директно, като преди това разкараш настоящата версия на скайп.

                Има вероятност да ти каже, че не може да го инсталира заради секюрити защити ала бала, има една настройка в раздела за девелопъри мисля беше, сваля се една отметка и после ти разрешава да инсталираш готови пакети а не само от магазина на гугъл...

                Сори за неточните обяснение но никак не ми харесва Андроид и го ползвам като компромис ...

                Първоначално публикуван от dembito Преглед на мнение
                От сайта като дам да инсталира, ме прехвърля направо в google play. Деинсталирах и го инсталирах на ново, но версията пак не е 4.
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с skype инсталиран на таблет

                  И с 4 та версия не става. Но не е чак такъв проблем. Само ще се чуваме и готово, но все пак ми е интересно какво става.
                  Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X