Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Таблет Леново а2107?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Таблет Леново а2107?

    Здравейте,понеже отдавна обмислям да взема таблет,въпреки че изобщо незнам и за какво ми е,ама да не изоставам от модата де.Та от 5 дни от мтел звънят много настойчиво да го промоторат тоя таблет на женАта,че били ограничени бройки и пр. Та някой може ли да ме ориентира да давам ли пари за това или? Ако взимам таблет искам да го почзвам за ентъртеймънт музичка филмчета,чатче,книжки и т.н.Сигурно стават всички за тая работа ама тоя заслужава ли си? И ако не какво да си купувам айпад ли?!

  • #2
    От: Таблет Леново а2107?

    Единственото, което ми харесва в него е, че има 3G.. А иначе - малък е, слаб процесор, само 1гб рампамет.. Но за толкова пари - толкова.. Офертата им каква е? Защото гледам по веригите е около 370лв?

    Коментар


    • #3
      От: Таблет Леново а2107?

      240 кинта.
      Значи не си заслужава?

      Коментар


      • #4
        От: Таблет Леново а2107?

        За тия пари си е оферта, но лично мен би ме изнервила работата с него.. Ползвал съм подобен по параметри и не работеше според моите изисквания, та накрая си взех на изплащане един хубав и сега не бера ядове..

        Коментар


        • #5
          От: Таблет Леново а2107?

          Я кажи кой е "хубав", че синковеца ще ме изяде вече, а аз съм твърдо убеден в нефункционалността на такова устройство за повечето неща, които се очакват от него.

          Коментар


          • #6
            От: Таблет Леново а2107?

            Аз ползвам Samsung GLAXY Note 10.1 и съм страшно доволен.. Има си и писалка, а когато го взимах беше на промоция с калъф и два протектора за дисплея.. Учудващо много му държи батерията, но не знам как ще е при сина ти, понеже джиткат най-различни игрички с часове и не вярвам да държи по толкова, колкото обещават в характеристиките..
            Всичко се движи изключително бързо, но единствения му проблем е, че няма 3G, съответно само WI-FI, а ми се налагаше известно време да го ползвам където няма безжичен.. Та правих си телефона на рутер и така черпих нет..

            Коментар


            • #7
              От: Таблет Леново а2107?

              Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
              Аз ползвам Samsung GLAXY Note 10.1 и съм страшно доволен.. Има си и писалка, а когато го взимах беше на промоция с калъф и два протектора за дисплея.. Учудващо много му държи батерията, но не знам как ще е при сина ти, понеже джиткат най-различни игрички с часове и не вярвам да държи по толкова, колкото обещават в характеристиките..
              Всичко се движи изключително бързо, но единствения му проблем е, че няма 3G, съответно само WI-FI, а ми се налагаше известно време да го ползвам където няма безжичен.. Та правих си телефона на рутер и така черпих нет..
              Ти нямаш сърцееее...

              Що не каза, че не става, и да ми е леко на душата, като се правя на сериозен татко..

              Офффф, оффф, оффф....

              Коментар


              • #8
                От: Таблет Леново а2107?

                само две думи, защото съм през телефона - леновото-не, на самсунга има в пъти по-евтини алтернативи...

                Коментар


                • #9
                  От: Таблет Леново а2107?

                  Ясно,няма да изхвърля 240лв. Кажете тогава,като функционалност... кое дето се предлага на пазара в момента е добър избор? И е важно значи,да има 3джи.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Таблет Леново а2107?

                    Гледай да е с дву-ядрен процесор или 4-ри ядрен, гледай да си има 2гб рам памет, всичко останало вече според мен е големина на дисплей и цена..
                    Отвори специализиран сайт за таблети, гледай 30 минути и сам ще знаеш кое е твоето устройство! Успех!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Таблет Леново а2107?

                      Таблета си е идеален с MTK 6575, който като производителност е като Tegra 2. Последните изгъзици са главно за наливане на пари. Интересно ми е за какво се ползва четириядрен процесор и 2GB RAM? За някоя 3D игра дето на таблета само се казва че се играят такива? Също така ми е интересно кое точно изнервя в работата с такъв таблет? Единственото, за което се сещам е някой голям PDF файл и някоя претрупана с анимации страница, ама те и на моя SONY Xperia Tablet Z се пънат.
                      Това Lenovo е с добър дисплей, най-главното има 3G и за цената си е направо супер.

                      ПС: Грешка, той на телефона ми беше MTK6577 и той е като Tegra 2, а за тоя не знам, но видето му е същото - PowerVR SGX531.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Таблет Леново а2107?

                        Фоксе, нали знаеш как е при компютрите.. Купуваш го и след година е стар.. За това предлагам такива параметри.. След година-две като измислят 100 изгъзици, това леново ще се затормозява до краен предел и няма да е функционален..

                        Коментар


                        • #13
                          От: Таблет Леново а2107?

                          За каквото се ползва таблета тази година, за това ще се ползва и след 2 години. Я питай колко хора имат Core 2 Duo с 1-2GB RAM и си ги ползват безгрижно. Ако няма да се ползва таблета за игрова конзола, а той за такава не става, тази конфигурация е достатъчна - както е писано в първото мнение - филми, музика, чат, интернет, книги. Игрите, които са интересни и стават за игра на таблет, така или иначе не искат много хардуер.
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Таблет Леново а2107?

                            Погледни параметрите на htc sensation xl..
                            1.5 GHz Scorpion
                            768 MB RAM

                            Случвало ми се е, доста често при това, да ме изхвърля от Долфин браузър-а докато сърфирам, да ме изхвърля от backgammon докато си играя, viber е неконтролируем..

                            Коментар


                            • #15
                              От: Таблет Леново а2107?

                              Некадърни приложения не се оправят с повече хардуер.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X