Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на смартфон за дете

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Показване на GPS положение на андроид телефон

    Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
    Горила глас не е направена да е здрава, а да не се драска.
    Колега искам да те разочаровам но ако погледнеш дори и една реклама на Горила стъклото ще се убедиш в обратното. Навсякъде и винаги са лансирали главно здравината си от компанията, а не толкова недраскаемостта. Не напразно даже последните модели таблети и телефони които се водят удароустойчиви по стандарт са с такова стъкло. Пък вече реално колко е здраво това стъкло е друг въпрос.
    Последно редактирано от icpart; 12-06-13, 09:45.

    Коментар


    • #17
      Re: Избор на смартфон за дете

      Преславе тук си в грешка - горилата е химизирано стъкло и трябва да е здраво не само да не се драска.

      Коментар


      • #18
        От: Избор на смартфон за дете

        Голямата ми дъщеря (7г) е със Самсунг Галакси Покет, но малката дъщеря (4 г) си играе повече от кака си с него. Интересно, че още е без каквито и да било повреди.
        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

        Коментар


        • #19
          От: Избор на смартфон за дете

          Аз пък съм чел точно обратното за Горилата, но може и да сте прави. За драскането съм се убедил, 2 години все още нямам драскотини на Моторолата. Нексуса го ползвах без протектор 1 месец и в горния десен ъгъл се протърка стъклото. Не си личи, но под ъгъл и на светлина се вижда.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          08седем9010З60
          MAKE RALLY NOT WAR
          Confidence in Motion

          Коментар


          • #20
            От: Избор на смартфон за дете

            Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
            Голямата ми дъщеря (7г) е със Самсунг Галакси Покет, но малката дъщеря (4 г) си играе повече от кака си с него. Интересно, че още е без каквито и да било повреди.
            Еи това са много добри новини Дано и при мен да се развият така нещата...

            Още един може би последен въпрос. За това с GPS позиционирането какъв месечен трафик да очаквам? Предполагам зависи от използвания софтуер, но горе долу?

            Коментар


            • #21
              От: Избор на смартфон за дете

              Не си спомням да е имало значим трафик заради ГПС-а..
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • #22
                От: Избор на смартфон за дете

                Откъде и на каква цена мога да закупя мобилен телефон за дете, който има САМО две опции за избирани номера?
                Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                LZ1EMS

                Коментар


                • #23
                  От: Избор на смартфон за дете

                  Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                  Откъде и на каква цена мога да закупя мобилен телефон за дете, който има САМО две опции за избирани номера?
                  Зависи на колко години е детето и ако е ученик , кое модерно в момента в училището! Иначе ще има дълбоко разочарование.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Избор на смартфон за дете

                    Интересувам се от нещо такова, примерно: http://www.ekipnews.com/news/nauka/t..._deca_/152735/Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Phone.jpg
Прегледи:1
Размер:27.4 КБ
ID:5517633
                    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                    LZ1EMS

                    Коментар


                    • #25
                      От: Избор на смартфон за дете

                      Докторе, ако не намериш в България, харесай си телефон от тук и ми прати линка. Имам нещо на ум с пращането...
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • #26
                        От: Избор на смартфон за дете

                        Благодаря! Ако има евентуално и други заинтересовани...
                        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                        LZ1EMS

                        Коментар


                        • #27
                          От: Избор на смартфон за дете

                          Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                          Голямата ми дъщеря (7г) е със Самсунг Галакси Покет, но малката дъщеря (4 г) си играе повече от кака си с него. Интересно, че още е без каквито и да било повреди.
                          И аз съм с такъв. Изобщо не се съобразявам как го нося, хвърлям, сядам върху него ит.н. Телефона е здрав и прост. Проблем е батерията-при мен изкарва максимум ден и половина на около 90 мин разговор дневно, с включени gps, Wi-Fi, BT. Цената му в момента е около 100 лева за екземпляр с гаранция. Екрана му е достатъчно малък за да бъде труден за чупене. Моя е падал няколко пъти от около метър на бетон. Най лошото което му се случи е че се разглоби.
                          42

                          Коментар


                          • #28
                            От: Избор на смартфон за дете

                            Докторе, за тебе, каквото кажеш. Ти на сума и народ помогна- всеки път като я закъса някой здравословно, винаги си помагал. Евала!
                            Приятелче се прибира в София след няколко седмици. Ако се съберат повечко телефони и няма място в багажа, слагам ги в един кашон и ги засилвам. Ако не се бърза, пращането е никакви пари.
                            Или, знаеш ли какво, пращането от мен. С лимит кашон с размер на перялня /това са няколко стотин телефончета/. Хахаха!
                            Рови и казвай. Еле от места като Амазон, жената ги накликва докато вися на червеното на светофара.
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #29
                              От: Избор на смартфон за дете

                              Трябва да го видя това чудо, дали се продава изобщо някъде. Пише, че батерията може да издържи много дълго...
                              Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                              „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                              LZ1EMS

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X