Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на смартфон за дете

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на смартфон за дете

    Ще ми трябва нещо много евтино и много здраво, явно ще е и с андроид. Телефона ще се "ползва" от хлапе на 5-6 години, ако това може да е някакъв ориентир...
    Последно редактирано от Preslav Peychev; 12-06-13, 09:13. Причина: Цитат, преместване на дискусията в нова тема

  • #2
    От: Показване на GPS положение на андроид телефон

    Моторола Дефай
    Ако трябва с Владо(silverfox) ще помагаме.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #3
      От: Показване на GPS положение на андроид телефон

      Е то Defy вече морално остаря.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #4
        От: Показване на GPS положение на андроид телефон

        Като за 5-годишен е супер. Нашета гледна точка е друга. Това мое мнение.
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • #5
          От: Показване на GPS положение на андроид телефон

          Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
          Телефона, щеше да ми се следващия въпрос Ще ми трябва нещо много евтино и много здраво, явно ще е и с андроид. Телефона ще се "ползва" от хлапе на 5-6 години, ако това може да е някакъв ориентир...
          Ориентир ще е и какво разбираш под "много евтино" 100, 200, 500лв?
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #6
            От: Показване на GPS положение на андроид телефон

            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
            Ориентир ще е и какво разбираш под "много евтино" 100, 200, 500лв?
            Ами най-евтиното което може да се вземе с андройд (ако не греша около 200 лв вървят в момента), бих дал още 50 лв отгоре ако модела ми предложи някаква хубава екстра. (По-дълъг живот на батерията, физическа здравина...) Както споменах на мен функцията която ми трябва е да мога да гледам къде са намира. Ще е хубаво и да може да набира и да говори с 2-3 номера. Другите функции както казах, са здравина и батерия...

            Коментар


            • #7
              От: Показване на GPS положение на андроид телефон

              Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
              Ще е хубаво и да може да набира и да говори с 2-3 номера.
              Т.е. с 2 или 3 SIM карти?
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • #8
                От: Показване на GPS положение на андроид телефон

                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                Т.е. с 2 или 3 SIM карти?
                Не с 2-ма 3-ма човека... Имам в предвид да може и да се ползва като телефон

                Коментар


                • #9
                  От: Показване на GPS положение на андроид телефон

                  За тази цена нямаш голям избор. Може би Sony Xperia Tipo...
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Показване на GPS положение на андроид телефон

                    Задължително е да е телефон ?
                    Спот не става ли ?
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Показване на GPS положение на андроид телефон

                      Аз на фестивала загледах тези на престиджио - ами не са лоши за цената си, имат си и горила глас и хубава резолюция - няма как да е безумно здрав, все пак е стъкло.

                      Sony Ericsson Xperia active според мен е добър телефон, ако не ти трябва голям дисплей.
                      проблем му е обаче малкото памет - 1 GB (320 MB user available), - но по старите моделчета са си с толкова.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Показване на GPS положение на андроид телефон

                        Експерията е як телефон определено и дурако устойчиво доказано. За съжаление вече не го произвеждат и е трудно откриваем ако го има въобще да се продава някъде. Даже втора ръка го няма, щом ще се ползва от хлапе все тая какъв ще е процесора и паметта като цяло. Това е също така един от малкото телефони с поддръжка на ANT+ технология и вграден барометър. Даже бих го нарекъл един от най-добрите спортни телефони в своя клас. Новите водоустйчиви модели на Сони не могат да се похвалят със същото определено. А относно Горилата май не е толкоз здрава. Вчера като си се возих из автобуса гледам една С3 с цъфнало стъкло като от куршум, но интересното беше че тъча си работеше без проблеми.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Показване на GPS положение на андроид телефон

                          На един познат С2 ката даде фира и то от относително балъшко падане - тъча пак си работи, но стъклото придоби интересни пукнатини - на дали има смартфон който да е толкова здрав, че да издържа на всякакви издевателства - при по малките дисплеи ми се струва, че стъклото ще е по издържливо заради по малката площ.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Re: Показване на GPS положение на андроид телефон

                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            На един познат С2 ката даде фира и то от относително балъшко падане - тъча пак си работи, но стъклото придоби интересни пукнатини - на дали има смартфон който да е толкова здрав, че да издържа на всякакви издевателства - при по малките дисплеи ми се струва, че стъклото ще е по издържливо заради по малката площ.
                            Да възможно по-малък дисплей за по-голяма устойчивост. То всъщност друго няма какво да му се счупи. Да не говорим, че с тези 20 кг, даже да му седне отгоре няма да го усети. Сега ако го захвърли я по плочки, я по асфалт тогава вече спасение няма освен тези гумени защитни истории, макар, че не знам и те колко ще са ефективни в такава ситуация...
                            Ще погледна са сонито което препоръчвате...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Показване на GPS положение на андроид телефон

                              Горила глас не е направена да е здрава, а да не се драска.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              08седем9010З60
                              MAKE RALLY NOT WAR
                              Confidence in Motion

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X