Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Брониране" на GSM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Брониране" на GSM

    Гледам на стария Джон Силвър (silverfox ) телефона http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=163633 и си мисля, дали някой, който има цех за пластмасови или гумени изделия, няма да се навие да проектира и направи калъф за предпазване на телефони поне от счупване при изпускане от по-високо, а защо не и от намокряне от дъжд,например. Знам че има кейсове за някои модели, но малко по-оффроуд дизайн ще е по-добре. И изобщо, ако някой прояви интерес към темата с "брониране" на телефони нека сподели тук .

  • #2
    Според мен никой няма да се съгласи на единични бройки и модели. Пък и ако се съгласи, цената може да не е розова.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #3
      От: "Брониране" на GSM

      То така и така цената на сериозен калъф започва от около 100 кинта... и ги няма за повечето модели.

      Коментар


      • #4
        От: "Брониране" на GSM

        Не говоря за единични бройки, а за по-мащабно производство. Това е ниша на пазара, която смятам, че има своите потребители. Аз бих започнал точно такова производство, ако се занимавах с това. Тези, нека ги наречем, кутийки могат да се произвеждат с приблизителни размери и с допълнителни гумени уплътнения да стават за няколко модела телефони, в зависимост от размера им. Примерно 4 инчови; с бутони, без такива и т.н. Достатъчно е телефона да е защитен отстрани от удар, а отпред и отзад калъфчето да е малко по-широко за да не се удря дисплея директно в плочките . Лично съм виждал телефоните на silverfox да прелитат 10-тина метра на плочките, а след известен престой в чаша бира - да се мият на чешмата. Но това са фабрично защитени телефони (и въпреки това трудно издържат на напрежението), а аз говоря за НЯКАКВА защита, например да не се чупи още втория ден от закупуването, случайно изтърван.

        Коментар


        • #5
          От: "Брониране" на GSM

          Аз си взех това за 76 долара от и беи ,чакам го краят на месеца: New LANDROVER A9i Sonim GSM waterproof,dust-proof,shockproof .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SONIM.jpg
Прегледи:1
Размер:43.7 КБ
ID:5469116
          Последно редактирано от Preslav Peychev; 07-04-13, 19:42. Причина: Преместване в правилната тема.
          Honda CRF 250 X
          Touareg 3.0 TDI

          Коментар


          • #6
            От: "Брониране" на GSM

            Е това е! Да ти е честит! Точно за такива "гумички" говоря. Взема се един GSM, прави му се "бронировка" и се пуска на пазара. Дано се намери някой да направи нещо такова и в България.

            Коментар


            • #7
              От: "Брониране" на GSM

              Ами водонепропускливоста му(егати думата)?
              За това е моят пост,не е ли по добре да се купи един като моя с 2 сим карти за 114 лева.
              Honda CRF 250 X
              Touareg 3.0 TDI

              Коментар


              • #8
                От: "Брониране" на GSM

                А фенерче има ли?
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #9
                  От: "Брониране" на GSM

                  Пламене, де ми видя телефоните да хвърчат по 10 метра, че и в бира. Не за друго, ами си е разсипия на бирата. Виж, във вода ги пробвам, ама пък да съм ги хвърлял...
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #10
                    От: "Брониране" на GSM

                    Инфо за Сонима www.ebay.com/itm/Unlocked-New-LANDROVER-A9i-Sonim-GSM-waterproof-dust-proof-shockproof-Cellphone-/221205025014?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3380d8d0f6

                    Маи няма фенерче.
                    Последно редактирано от Иво Томов; 08-04-13, 22:26.
                    Honda CRF 250 X
                    Touareg 3.0 TDI

                    Коментар


                    • #11
                      От: "Брониране" на GSM

                      Не съм сигурен дали е оригиналния Соним ?
                      Преди време имаше в един немски сайт един човек който се оплака , че си е купил подобно нещо и след 2 месеца спрял да работи. Пратил го в сервиз на Соним но му го върнали и казали , че не е оригинален телефон.
                      Надявам се да съм прочел за друг вид телефон!
                      Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                      Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                      Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                      Коментар


                      • #12
                        От: "Брониране" на GSM

                        Е няма как да го продават от Хонг Конг и да е истински. Не че не може, ама надали.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #13
                          От: "Брониране" на GSM

                          Гледали колко продажби има положителни.Ако продава ментета ще пише.Или изчакаи като го получа ще пиша.
                          Honda CRF 250 X
                          Touareg 3.0 TDI

                          Коментар


                          • #14
                            От: "Брониране" на GSM

                            Е що не от Хонг-конг, оригиналните не се ли правят в Китай? То всичко почти там се прави... И оригинално и менте...

                            Коментар


                            • #15
                              От: "Брониране" на GSM

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Е няма как да го продават от Хонг Конг и да е истински. Не че не може, ама надали.
                              Ще чакам.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X