Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв таблет....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Какъв таблет....

    Es file explorera е браузър за файлове като на уиндоуса. По добър е от стоковия. Отделно ако имаш споделена папка на друг компютър в мрежата може да я достъпваш с него и да плейваш примерно филми записани на компютъра върху таблета. Dolbi digital е аудио компресия.

    Коментар


    • От: Какъв таблет....

      Моите 5 стинки - за нещата, които си изброил (браузване и гледане не филми), вероятно 1ГБ памет някак ще стигне, за нешо малко по-натоварващо, вероятно няма да стигне. Например за Angry Birds GO е почти сигурно че няма да стигне.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • Re: От: Какъв таблет....

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Моите 5 стинки - за нещата, които си изброил (браузване и гледане не филми), вероятно 1ГБ памет някак ще стигне, за нешо малко по-натоварващо, вероятно няма да стигне. Например за Angry Birds GO е почти сигурно че няма да стигне.
        Аз все си мисля че е с 2гб. Или на първо четене не видях да има с 1гб.

        Коментар


        • От: Какъв таблет....

          И А10 И А10-2 са с по 1GB памет. Това е което намирам аз.

          http://shop.lenovo.com/us/en/tablets...tab-tech_specs
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • Re: От: Какъв таблет....

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            И А10 И А10-2 са с по 1GB памет. Това е което намирам аз.

            http://shop.lenovo.com/us/en/tablets...tab-tech_specs
            Странно уж и аз там гледах. Както и да, за филми и интернет става. И за доста игрици де.

            Коментар


            • От: Какъв таблет....

              По принцип няма нужда да сваляш. Споделяш си папката с филмите на компютъра, влизаш от таблета в нея и си гледаш каквото искаш. Единствения недостатък е, че докато гледаш компютъра трябва да е включен.

              Коментар


              • От: Какъв таблет....

                Идеята със споделяне на файлове няма да ми върши работа. Таблета ще се ползва и извън цивилизацията, там ще трябва или да си гледа онлайн тинейджърските сериали, има 10ГБ карта, а като ги изчерпи да гледа такива, които предварително са свалени на юсб, или още подобре в таблета. Игрите са елементарни от Гугъл плей.
                Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                Коментар


                • Re: Какъв таблет....

                  Доколкото видях има слот са допълнителна сд карта. Може да и купиш една 32 или 64 гб.
                  Не видях да има стандартен усб вход а само микро усб. Демек флешката теябва да е такава или да и купиш преходник.

                  Коментар


                  • От: Какъв таблет....

                    В момента осигурявам SD карта 16 или 32, каквато изпадне. Ама Анги Бърдс вървеше на стария телефон с 512Ram, що да не върви на тази машина.
                    Силвър Фокс, прав си! Замислям се да и дам по рано подаръка. За малко беше тази вечер. Но ще я изненадам за пролетната ваканция, когато ще ни е първият излет -11 дни с караваната. Ама ако издържа и аз до тогава.
                    Последно редактирано от Mil68; 10-02-17, 20:51. Причина: Правопис
                    Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                    Коментар


                    • От: Какъв таблет....

                      Първоначално публикуван от Mil68 Преглед на мнение
                      ...има 10ГБ карта, а като ги изчерпи да гледа ...
                      Това май е вътрешната памет. Отделно може да и вземеш външна карта. До 64GB са без пари.

                      Първоначално публикуван от Mil68 Преглед на мнение
                      Но ще я изненадам за пролетната ваканция, когато ще ни е първият излет -11 дни с караваната.
                      Виждам 3 недостатъка:
                      1. Таблета ще си седи до тогава.
                      2. Няма да го е разучила, а направо газ с кубинките - ето ти таблет за из път, оправяй се.
                      3. Очакваш да хареса, това което ти си избрал за 11 дни, без да има време да си качи нейни си неща.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • От: Какъв таблет....

                        Мисля че имаше предвид че има SIM карта с месечен лимит 10GB. Вътрешната памет е 16GB.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Какъв таблет....

                          Първоначално публикуван от Mil68 Преглед на мнение
                          ...Ама Анги Бърдс вървеше на стария телефон с 512Ram, що да не върви на тази машина....
                          Angry Birds има амнайсе издания вече, а аз имах предвид конкретно едно от тях - Angry Birds GO, което е нещо като рали с 3D графика. На телефон със 768MB памет не върви. На таблет с половин гигабайт освен че накъсва и блокира на 10-тата секунда, се вижда че и на графиката не може да му смогне. Сега, въпросния таблет е по-добър и от двете, та може и да тръгне някак.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Какъв таблет....

                            Добро утро! Не мога да цитирам всеки, и да отговарям отделно. За това на всички наведнъж . Да имам SIM карта 10GB на максимална скорост. Тази сутрин от рано съм с чаша кафе и таблета в компания. Всичко още спи, а навън е тъмно. От Гугъл Плей, прилиженията които свалих - 3 бр. за сваляне на клипове, не мога да ги подкарам. А и с англиския не се разбираме хич. След като извадих и лаптопа на помощ, свалих едно приложение Tube Mate, като при първото сваляне на клип ми поиска инсталиране на МР3 плеър. Разреших. Свалянето на клипове с въпросното приложение става много лесно, дори и за мен. Отделно от клипа може да извлечеш аудиото в различен формат.Имам флашка 16GB, която е двустранна - USB/microUSB. До тук на 1/3 съм се справил. Остава да сваля торент за сваляне, и файлов браузер. Но вече няма време.
                            п.п. прилижението Tube Mate го свалих през браузъра, а не от Гугъл Плей. Може да сваля от много сайтове, които са заложени в менюто му в ляво, в най различни формати и резолюции.
                            Последно редактирано от Mil68; 11-02-17, 07:20. Причина: допълнение
                            Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                            Коментар


                            • От: Какъв таблет....

                              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                              Т


                              Виждам 3 недостатъка:
                              1. Таблета ще си седи до тогава.
                              2. Няма да го е разучила, а направо газ с кубинките - ето ти таблет за из път, оправяй се.
                              3. Очакваш да хареса, това което ти си избрал за 11 дни, без да има време да си качи нейни си неща.
                              В момента е със Samsung A3 2016. Справя се, все пак е на девет години. Ще има достатъчно време да си савли нейните 2-3 игри, които играе на телефона. Само за свалянето на клипове с приложението Tube Mate, трябва да и покажа, и предварително да и сваля на флашка някои от любимите и клипове . Разбира се ще се допитам кои са те, под предлог, че ги свалям на флашка, за да ги гледа на телевизора. Благодаря!
                              Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                              Коментар


                              • От: Какъв таблет....

                                Преди три години тука в раздела зададох въпрос за таблет за дъщеря ми.
                                Казахте ми марката и модела,съответно го купих и сме супер доволни до преди месец-гравитация теракота и краш.
                                Моля дайте някоя полезна идейка за покупка на нов 10 инча ,около 350 лв.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X