Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв таблет....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какъв таблет....

    Защо отписахте Нексуса?
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #17
      От: Какъв таблет....

      Спарки, ако страницата НЯМА да съдържа Флаш вземи ай пад, ако има флаш вземи друго. Ай пада е несравнимо по стабилен, здрав, надежден, красив, удобен ... но НЕ подържа флаш.

      Ти си програмист, скъп и мощен Андроидски ще ти пасне добре
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #18
        От: Какъв таблет....

        Някой Андроиди вече също не поддържат Флаш.
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • #19
          Страница за мобилно устройство не трябва да има флаш. По разбираеми причини. Добре е да има специален дизайн, иначе като език HTML5 ли ще ползвате?
          Емулаторите са задължителни, но на устройството си е различно. Някакви по-специални функционалности предвиждате ли да има?

          Коментар


          • #20
            От: Какъв таблет....

            Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
            Някой Андроиди вече също не поддържат Флаш.
            Това се оправя без проблем а и от адобето има слухове че и официално ще го оправят.

            Моя глас по така зададените параметри е също за Андроид.Все пак е за развои а Ябълковите неща са за потребители, не за човъркане.
            То и една от главните причини Иоса да е стабилен е щото е затворен и може да снасяш кинти на кораба маика само ...... Виждал съм къстомски верси на Андроид - ми няма проблем и те са безпроблемно стабилни ама стават същото дърво като ябъковото.....

            sparkybg - виж Асус 700 плюс клавиатура- просто е практичен за ползване - клавиатурата го държи като стоика а и има истинско УСБ на него, също така има ХДМИ изход и може да го ръгнеш в прожектор като ще правиш презентации.


            Последно редактирано от brpi; 03-04-13, 20:56.

            Коментар


            • #21
              От: Какъв таблет....

              Няма флаш. То и картинките са силно кът - предимно иконки за туй-онуй. Всичко е CSS3, HTML5 и прочие полюции. Току виж по някое време взема да набутам някое и друго SVG за иконки, но за това трябва да си надделея на масрафа след като всичко е готово, понеже читаво към момента го поддържат Хром и.... колкото и да не ви се вярва - IE9+. Страницата е базирана на JQuery и JQuery-UI, с известен брой мои Widget-ти, щото за някои неща "купешките" са пълни с работи, дето хич не ми се нравят, а и са отчайващо тежки. Вобще - трябва ли ми скорост, ползвам мои неща. Даже и някои неща от JQuery избягвам.

              Въобще - страницата се брои за лека категория. Засега поне. Многоезичността си е от мен, смяната на темите си е от мен, 3/4 от widget-ите, дето ще се ползват, и особено най-тежките, пак са си от мен. Това ми дава свободата да си ги глася както на мен ми трябват, и да слагам вътре функционалност, каквато ми трябва, а не каквото би-могло да потрябва на целокупното стадо из интернет.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                От: Какъв таблет....

                Много академична приказка стана тук
                и въобще не разбрах какъв таблет да си купя.

                Коментар


                • #23
                  От: Какъв таблет....

                  Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                  Много академична приказка стана тук
                  и въобще не разбрах какъв таблет да си купя.
                  Ами кажи за какво ще го ползваш та да разбереш
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Какъв таблет....

                    Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                    Много академична приказка стана тук
                    и въобще не разбрах какъв таблет да си купя.
                    Различен от този, който ти предлага какичките/момиченцата в магазина! Винаги лъжат!
                    Сега сериозно, всеки според нуждите си. Въпреки, че харесвам Моторола, единствения Андроид таблет, който бих си купил е Нексус.
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    08седем9010З60
                    MAKE RALLY NOT WAR
                    Confidence in Motion

                    Коментар


                    • #25
                      От: Какъв таблет....

                      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                      Ами кажи за какво ще го ползваш та да разбереш
                      Значи 2-3 дена ходя по магазините да гледам за таблет
                      и казвам едно и също, а получавам различни отговори.

                      Трябва ми, като ида някъде в гората и цък да съм в нета.
                      Ако има възможност за чужбински нет -също.
                      Да е с голям екран за да не се мъча да гледам дребни карти например.

                      Това долу горе ми трябва.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Какъв таблет....

                        Тук вече оператора има огромно значение!
                        Преди 2-3 месеца влязохме в гората, обаче търсехме нещо, което най-лесно се намираше по сателитна снимка. С Галакси Таб (който между другото изобщо не ми харесва, много е бавен) не успяхме. Мтел-ски нет, едвам имаше 2Г покритие, интернета е ужасен.
                        Общо взето ако искаш бърз и чист Андроид, търси Нексус. Ако имаш повечеко заделени пари-Айпад.
                        П.п между другото, ако до сега си нямал никакъв таблет, всичко ще ти се стори добро. Преди няколко години, след като замених HTC-то си, което беше с WinMobile с нисък клас Андроид, за мен беше пушка.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        08седем9010З60
                        MAKE RALLY NOT WAR
                        Confidence in Motion

                        Коментар


                        • #27
                          От: Какъв таблет....

                          Разгледай Acer Iconia W7 и Ikonia A. Също и Samsung Galaxy Tab 2.
                          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                          Коментар


                          • #28
                            От: Какъв таблет....

                            Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                            Тук вече оператора има огромно значение!
                            Преди 2-3 месеца влязохме в гората, обаче търсехме нещо, което най-лесно се намираше по сателитна снимка. С Галакси Таб (който между другото изобщо не ми харесва, много е бавен) не успяхме. Мтел-ски нет, едвам имаше 2Г покритие, интернета е ужасен.
                            Общо взето ако искаш бърз и чист Андроид, търси Нексус. Ако имаш повечеко заделени пари-Айпад.
                            Всички така казват че е проблем нета с таблет, ако си в гората, макар че рядко ходя там

                            Обаче нека си има.

                            По важен ми е джипиеса да гледам подробности в странство.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Какъв таблет....

                              Спартак! Да взимаш и да ми идваш на гости в къщи барабар с домочадието! До като те си говорят ти ще си поиграеш с моя Nexus 7. Аз лично съм ужасно доволен от него. Темата според мен няма да е много полезна, защото всеки предлага това, което ползва, но пък доста хора изявиха готовност да си поиграеш с техните таблети. Та си мисля, че ако се възползваш от възможностите сам ще стигнеш до извода какъв да бъде!

                              П.С. Нищо лично към никой в изказването ми! Както винаги форума си е форум и веднага има хора отзовали се с готовност и съвет.
                              Георги Танев (0+)
                              Land Rover Discovery 1 300 TDi
                              Land Rover Club Bulgaria
                              0887 930 238, 0878 797 768

                              Коментар


                              • #30
                                От: Какъв таблет....

                                По точно жена ми се запали да има таблет и ако и избера нещо скапано ще ме убие.

                                Аз съм на принципа, че като изляза навън - не ме интересува нета.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X