Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От къде да намеря батерия за един стар Samsung?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От къде да намеря батерия за един стар Samsung?

    Насочете ме от къде да купя батерия за един телефон, не е никак млад /модела е на 6-7г. поне/, затова шансовете са малки, но все пак да питам. Става въпрос за Samsung SGH-E600. НЕ беше ползван може би 4-5г и както се сещате батерията държи 2ч, пак добре, че изобщо запали. Ако има възможност бих сменил елементите на сегашната /3,7V Li-ion/ но аз не мога, ако някой може да помага. Ако няма шансове ще взимам друг, но предпочитам да намеря батерия, ако ще да струва колкото нов по-ефтин телефон.
    Последно редактирано от Peppy; 15-03-11, 16:15.
    LZ1PER

  • #2
    От: От къде да намеря батерия за един стар Samsung?

    Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
    Насочете ме от къде да купя батерия за един телефон, не е никак млад /модела е на 5-6г./, затова шансовете са мали, но все пак да питам. Става въпрос за Samsung SGH-E600. НЕ беше ползван поне 5г и както се сещате батерията държи 2ч, пак добре, че изобщо запали. Ако има възможност бих сменил елементите на сегашната /3,7V Li-ion/ но аз не мога, ако някой може да помага. Ако няма шансове ще взимам друг, но предпочитам да намеря батерия, ако ще да струва колкото нов по-ефтин телефон.
    Има едно магазинче на Бул. Витоша мисля 71. Само за батерии.Малко преди паркинга зад пилоните.

    Коментар


    • #3
      От: От къде да намеря батерия за един стар Samsung?

      Пепи, мога да ти го направя с външни батерии 2 по 2.2Ач на гърба на телефона - смешно ще изглежда, ама няма да ти се оправдават с батерия .

      Коментар


      • #4
        От: От къде да намеря батерия за един стар Samsung?

        Ето какво казва E-bay по въпроса:

        http://cgi.ebay.com/Samsung-SGH-E600...item3cb5c8092f

        Иначе за модела: беше много авангарден за времето си, но с известно на всички (вкл. и на производителя) слабо звено - издържливостта на батерията. Дори ,,служебно" го продаваха в комплект с две батерии...
        Последно редактирано от emanuilis; 15-03-11, 17:06. Причина: Граматическа корекция
        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
        LZ1EMS

        Коментар


        • #5
          От: От къде да намеря батерия за един стар Samsung?

          Моят метод решава въпроса и с батерията:
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            От: От къде да намеря батерия за един стар Samsung?

            e-bay е вариант, благодаря, но ще го оставя за последен.

            Ясене, това е решение, но не ме устойва /освен ако не ги вкараме в оригиналния капак/поради дебелината, ще ти обяснявам подробностите като се видим...

            Утре ще проверя магазина, за който писа Пенчо /благодаря му/ ако няма там ще потърся още малко и ако няма ще прибягвам до e-bay.
            LZ1PER

            Коментар


            • #7
              Re: От къде да намеря батерия за един стар Samsung?

              Здрасти това не ти ли върши работа :http://www.mega-device.com/bateriya_...duct_1679.html

              Коментар


              • #8
                От: Re: От къде да намеря батерия за един стар Samsung?

                Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
                Здрасти това не ти ли върши работа :http://www.mega-device.com/bateriya_...duct_1679.html
                Благодаря.
                Направих поръчка, дано я имат на склад. Ще пиша за развитието
                LZ1PER

                Коментар


                • #9
                  От: От къде да намеря батерия за един стар Samsung?

                  Преди малко получих куриерската пратка, батерията е 1:1 с оригиналната. Много благодаря на a_andreew за линка, хората са бързи и коректни.
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • #10
                    От: От къде да намеря батерия за един стар Samsung?

                    Пепи,аз имах подобен проблем със Самсунг и се оказа ,че новата батерия просто е произведена доста отдавна и много бързо си загуби капацитета.
                    Дано ти да имаш късмет.

                    Коментар


                    • #11
                      От: От къде да намеря батерия за един стар Samsung?

                      Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
                      Пепи,аз имах подобен проблем със Самсунг и се оказа ,че новата батерия просто е произведена доста отдавна и много бързо си загуби капацитета.
                      Дано ти да имаш късмет.
                      Само времето ще покаже..... Сложих я на телефона заредена си беше. Ще я оставя да се разреди, после ще я заредя. Така ще направя няколко цикъла и ще си покаже. Каквото и да е, надявам се държи повече от предишната, поне от сутрин до вечер да изкарва, че оригиналната на втория час гаснеше. Като последен вариант, детето ще има друг телефон, предпочитах да е този, че е малък и с капак, че каквато ми е сприхава ще забравя да го заключва и ще натиска копчетата без да иска, а и да го загуби, няма да е голяма загуба

                      Иначе изглежда съвсем като истинска.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_7860.JPG
Прегледи:1
Размер:332.8 КБ
ID:5261613
                      Последно редактирано от Peppy; 18-03-11, 09:06.
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • #12
                        От: От къде да намеря батерия за един стар Samsung?

                        Eдно благодаря и от мен за сайтчето. Преди време си търсих и аз батерии за две антики вкъщи Sagem и май ги намирам в този сайт.

                        Коментар


                        • #13
                          От: От къде да намеря батерия за един стар Samsung?

                          Бях забравил да пиша, батерията е супер, държи по три дни, което ми е напълно достатъчно.
                          Още веднъж благодаря на a_andreew за жокера
                          LZ1PER

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X