Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аудио регулатор, потенциометър и аз незнам какво точно...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Извинявам се, че близо 10 години по-късно възраждам тази тема, но имам абсолютно същия проблем и съм много объркан, не знам какво да правя. Ако някой може да ми разтълкува горенаписаното, бих бил страшно благодарен!

    Коментар


    • #32
      Намираш стара компютърна мишка и ползваш енкодера от колелото ако успееш да го разпоиш. Ако си баровец - поръчваш си го същия от фирма за електронни части и сменяш.

      Коментар


      • #33
        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Ако си баровец - поръчваш си го същия от фирма за електронни части и сменяш.
        Хахаха ако си баровец в сервиза - срещу 10-12 лева енкодер и труд и си готов... свалят ги от авторадиа---не си струва да разваляш мишката

        Коментар


        • #34
          Баси, той струва лев или два ако е от хубавите, какво му се борят да го свалят - еле па от авторадио?

          Коментар


          • #35
            Толкоз струва - ама ги няма - а развалени и изтърбушени радиа пълно....

            Коментар


            • #36
              Че са дефицитни, дефицитни са. За да се сдобие човек с такъв енкодер, трябва да си направи труда да се разходи до някой магазин за електронни компоненти, да го поръча онлайн и прочие почти непосилни задачи. Уви, не ги продават в хипермаркетите и моловете...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • #37
                Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                Че са дефицитни, дефицитни са. За да се сдобие човек с такъв енкодер, трябва да си направи труда да се разходи до някой магазин за електронни компоненти, да го поръча онлайн и прочие почти непосилни задачи. Уви, не ги продават в хипермаркетите и моловете...
                Ами уморително е да обясняваш основни неща на разбирачи...
                Специално за Иццо - да в магазините имат един два модела но по традиция не стават - я оста ще е по дълга я краката ще се по друг начин абе....
                Долу горе магазините за електроника силно оредяха - специално за Софията останаха Кацарски Елимекса и оня там в центъра забравих му името и...
                иначе в нета (алито) наистина има... Ама поръчвай чакай.... кой ще ти чака един месец?
                ТМЕ - има неподходящи... уж идва до седмица и струва няколко левчета ама доставкатааааааа....
                А клиента иска веднага
                А всеки сериозен и уважаващ себе си майстор има едно килерче със всякаква скраб... и вади вади вади.....

                Ама пък от друга страна пък - може и да не съм прав...

                Коментар


                • #38
                  Според теб, това което се предлага по магазините не пасва, но това което ще бъде извадено от някоя скрапирана техника ще е точно това което търсиш? Хм... Хайде малко по-сериозно и обективно.
                  Освен изброените от теб, два магазина, има още десетки, като си пропуснал, вероятно несъзнателно си пропуснал и най-големият и зареден магазин - Комет.
                  Да споменавам ли за Фарнел? Хайде да ги спомена, че както се разбра си зорлия. Е, доставката им е от порядъка на 24 до вратата ти. А рекордът им ако си спомням добре, беше 12ч. Това от английският им склад...
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X