Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за домашен телевизор 39-43"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
    ...Придумаха ме в магазина да си взема и някакъв евтин саундбар + бас, пак филипс, нямало звук без нея... по-добре е, не споря, но и самия телевизор с 40W вградени говорители и без системата се чува прекрасно като за ТВ.
    пп телевизора купих от емаг, доставян от тях, не от външен търговец, за 1179 лв с ДДС, аудиото 70W за 199 лв.
    Добър търговец би опитал да ти продаде към телевизора въдица или яхта. Не че TV няма да работи без тях...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • icerunner
      icerunner коментира
      Редактиране на коментар
      Абсолютно! И като за моите цели, определено щях да мина с вградения звук. Но цената на конкретния модел ТВ при този търговец беше с повече от 200 лв надолу от най-близката конкурентна оферта, затова реших да се мина доброволно. Все още мога да върна аудиото, ако съвсем реша, че е излишно. Но едва ли ще го направя…

  • #32
    Сашо честито. Аз също съм с няколко Philips-a различни размери от 43 до 55 и съм много доволен от телевизорите
    Дела трябват, а не думи.

    Коментар


    • #33
      +1 за филипс. Имам 43" 8057 с амбилайт, сива рамка и добро аудио. Много съм доволен, като цяло е доста приятно телевизорче с андроид и си струва парите.

      Коментар


      • kbot
        kbot коментира
        Редактиране на коментар
        И е доста бавничко - натискаш копче и чакаш ... А аналогично JVC е с 300 лв. по-малко и не се усеща забавяне

    • #34
      "Но цената на конкретния модел ТВ при този търговец беше с повече от 200 лв надолу от най-близката конкурентна оферта, затова реших да се мина доброволно"

      Дано да имаш реална гаранция или да не опираш за такава!
      Защото има сериозни проблеми при тези неща с Емаг и аз примерно не бих рискувал. Особено пък с продукт който е голям и с проблемен транспорт.

      Коментар


      • icerunner
        icerunner коментира
        Редактиране на коментар
        С емаг съм и от двете страни на барикадата… като си купувам телевизор съм клиент, като работя съм търговец… и двете са с мащаб от който не бих си позволил да им давам оценка… факта е, че тяхната цена, в конкретния случай беше без конкуренция. И това е за 2-3 път в рамките на година за конкретни птодукти, които търся, не защото съм се ровил в брошурата им, а защото съм търсил нещо конкретно.

    • #35
      Човекът си е купил телевизор, решил си е един текущ въпрос и си му е кеф.
      К'во ся, ше му опявате колко е сбъркал ли? Аз, след подобни покупки спирам да гледам алтернативни предложения и не се интересувам поне една година.
      Сашо, това е най- хубавият телевизор. Приемаш го и толкоз.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • trapper
        trapper коментира
        Редактиране на коментар
        Ако си прав с това мнение значи, ако си купя Трабант за офроуд е добре, така ли? Мисля, че тука се търсеха съвети и мнения, съответно - коментари.

      • icerunner
        icerunner коментира
        Редактиране на коментар
        За много години, Венци! За малко да не мога да заспя от мисълта, дали не съм се минАл с телевизора… Ама и това ще мине, нали?

      • Тропчо
        Тропчо коментира
        Редактиране на коментар
        О, не съм се и съмнявал, че си изкарал много безсънни нощи, да размишляваш над "проблема", Сашо. Сипи си довечера едно малко и сичко ш'си дойде на мястото. Със здраве и кеф да си го гледаш.

    • #36
      Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
      Добър търговец би опитал да ти продаде към телевизора въдица или яхта. Не че TV няма да работи без тях...
      Офтопик

      Не помня как почваше вица, ама един се жали:

      "Абе какво става вчера... Жената ме прати да и купя дамски превръзки, отивам в магазина (голям плод и зеленчук ) и продавача ми казва - абе така и така няма да е*еш, що не си вземеш въдица, да идеш за риба.
      И аз си взех.
      А продавача ми вика - имаш ли джип с който да идеш за риба? Идвай да ти продадем един. А къде ще спиш, палатка, каравана имаш ли? Каравана ти трябва"

      Коментар


      • #37
        Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
        ….доста повече чудене, отколкото заслужава един телевизор…
        лично за мен, нещата стоят точно така… останолото са дреболии, ако някой случайно точно сега се е засилил да си търси средна работа телевизор и го интересуват подробности
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • #38
          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          ...Сашо, това е най- хубавият телевизор. Приемаш го и толкоз.
          На практика не е необходимо да го приема. Това е неоспорим факт, и точка.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #39
            Отивам на разходка по техномоловете, трябва да се върна с някакъв тв ...тъщата иска 46 см ...не по голям ...

            Незнае с кой си има работа.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #40
              Вчера се прибрах със самсунг ,най евтиния кюлайт , естествено не се събра на мястото....взех хубава стойка за стена четирираменна...

              ​​​​​​ЗВука както и се очакваше ,посредствен ...но картината .....
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • kbot
                kbot коментира
                Редактиране на коментар
                A, така го намерих: A Quantum processor uses machine learning and AI to upscale lower definition picture content to 4K or 8K quality ...

              • Esper
                Esper коментира
                Редактиране на коментар
                Не знаех, че си има име но по-напред съм писал колко съм впечатлен от това действие баш на слямслюнък.
                Очаквах грозни картини, особено от SD резолюции на входа но не - не разваля картина допълнително!

              • kbot
                kbot коментира
                Редактиране на коментар
                Няма начин да направиш по-добра картина от лоша картина, камо ли пък в реално време.
                Предполагам, сложното име е просто начин да кажат, че може и това да показва, що-годе прилично.
                Това е стар трик в продажбите - вземаш един недостатък и го рекламиш като предимство

            • #41
              Здравейте, да се консултирам за клавиатура за смарт телевизор. Търся нещо евтино, и да е съвместимо с LG. Примерно нещо такова.
              https://www.atron.bg/products/%D0%BC...oaAklDEALw_wcB

              Коментар


              • I.Stoyanov
                I.Stoyanov коментира
                Редактиране на коментар
                Имам баш същите 2бр, купувани за под 5лв от алито. Зареждани са 2-3 пъти в годината, а се ползват почти всеки ден по няколко пъти.

              • ctef
                ctef коментира
                Редактиране на коментар
                Вече и в Али са на цена като тук. 1-2 лв. разлика, не си заслужават чакането.

                Интересуваше ме най вече, дали са съвместими с LGто? На практика гледам само YouTube, и търсенето е досадно.

              • Esper
                Esper коментира
                Редактиране на коментар
                Включи проозволна клавиатура в телевизора.
                Ако работи значи и тази ще работи.
                Погледнах, че модела не е BT, с отделен трансмитер е демек симулира нормална такава.
                Освен това видях, че ползва ААА батерии и има отделен, хардуерен ключ за изключване.
                Моето беше с вградена батерия и такъв ключ просто липсваше.
                Не че това го оправдава да източва батерията за 4-5 дена - просто тия неща са отвратителни боклуци.
                Дава вид, че прави много неща а всъщност нито едно като хората.
                Типично китайско аки но то и марсинанско да е за 15 лева е съвсем нормално да е точно такова!

            • #42
              По-добре си избери някой лоджитек.
              Дори да е с USB трансмитер - пак ще работи с телевизора.
              Имах подобно г0вн0 на това, за което питаш.
              Работеше но батерията му пада за по-малко от седмица без значение дали се ползва или не.
              К400 например е супер за целта, има тракпад.
              И с комплект батерии живее година а не няколко дни.
              Враг усраине

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X