Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Усилвател на GSM сигнал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Иване това ако те устройва като цена и има все пак отзиви че работи му се мятай.
    То по-евтино няма как да стане освен ако не поръчваш нещо подобно от пещерата.
    Но и там няма да е без пари а няма никаква сигурност за нищо.
    Тези тук поне имат гаранция.

    Сигурно си го разглеждал като вариант но няма ли да е по-практично просто да смениш оператора?
    Ако има такъв дето няма да те кара на правиш инвестиции вместо него ми се струва по-разумно.
    Враг усраине

    Коментар


    • #17
      Ха, чак сега виждам темата.
      Ако въпросът още не е решен, на мен ми прашасва пълен комплект репийтър с кабели и антени. Ползвах ги в селската къща (обсъждахме го в предишната тема за усилване), но операторите се погрижиха, и устойствата станаха излишни.
      Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

      TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

      Коментар


      • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
        ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
        Редактиране на коментар
        Хах ... бях оставил решението на проблема на заден план , че други тревоги се появиха , но чакам оферта

      • badeff
        badeff коментира
        Редактиране на коментар
        Довечера ще погледна точно какво има в комплекта и кой модел беше, и ще пиша.

      • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
        ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря !!!
        Номера ми го има в профила , ако няма сигнал по интернет имам Вайбър, Ватсъп. Сигнал ,Телеграм ..... абе ще ме намериш

    • #18
      Така , вече си имам обхват вкъщи
      Тъкмо бях решил да сменям телфона с нов , който има функцията за обаждания през интернет и минах само с 200 пари за репитер и букси за кабелите
      Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 29-02-24, 09:32.
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #19
        Натиснете снимката за да я уголемите  Име:8ebdcdfec74e8b0108442b52fbb22a173614a4ef_1031171_RBLHGR_R11E_LTE6_image1.jpeg Прегледи:0 Размер:62.2 КБ ID:6957814
        Тея дни ще монтирам на клиент това,и ще пиша за резултата.Това за първи път ще го ползвам ,в смисъл тов тип... иначе лте рутери на микротик съм слагал десетки и работят
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • Esper
          Esper коментира
          Редактиране на коментар
          Прилича ми на микроцица по картинка.

        • Roninn
          Roninn коментира
          Редактиране на коментар
          Микротик близо 360 лв

        • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
          ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
          Редактиране на коментар
          Микротик , не е ли марка ? Това репитер за GSM сигнал ли е ?

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X