Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Sony Entertainment Network - SEN

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    И аз сега погледнах цените,баси...не бяха ли по 70 лв.преди две години....и аз съм изненадан
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • KingofROAD
      KingofROAD коментира
      Редактиране на коментар
      Чак пък страхотия. Някои модели ARM процесори консумират 1 Ват. Но общо взето стават за ПЛК, и за по-специализирани приложения. Те основно за това се и ползват...

    • Esper
      Esper коментира
      Редактиране на коментар
      Маковете минаха изцяло на ARM.
      И това не е толкова за да покажат среден пръст на интел.

    • KingofROAD
      KingofROAD коментира
      Редактиране на коментар
      Може да е няккава тяхна щуртия, както навремето с процесорите на IBM Power нещо си.SUN също имаха много бързи Ултраспарк процесори. Сега май Оракъл ги купи. Интел и АМД и те не стоят на едно място, ширпотреба на прилична цена. МАК-овете винаги са стригали по три кожи, невинаги ясно защо...Само тяхното, и нищо друго освен тяхното...Микромек като чели по-ньежну дират кожи... Не съм фен на никоя от изброените или други марки. Ползвам това, което ми върши работа...

  • #32
    Пренареждането покрай Големото Мриене намести и цените на малините.
    Инак толкова бяха, да но преди малко повече от 2 години.
    И въпреки това трудно се намират.

    Има алтернативи за SBC, къде приблизителни къде уж по-добри от расов малинак.
    Pine64 имат интересни решения за доста по-малко паре.
    Олигофриното на майните - също.

    Враг усраине

    Коментар


    • #33
      Явно празничното пазарене не подмина и мен та онзи ден получих армаган.

      МалинAк кругла нула (Pi Zero демек) и малокалибрен DAC с интегриран амп, талавизур и кнопки за управление.
      Веднага сделах един модерен ВЕФ и още първата платформа се оказа способна да направи МАБАШ т'ва, което винаги съм искал от едно интерминетско радьо.
      Има си уебан контрол, ограничен но функционален локален такOFF с коПчета, интернет стриймовете се набиват ръчно и локално като не са нужни никакво мугли за да работи!
      Има дотурки с които може да работи и с онлайн джангър-платформи като туба, спотифай и други.
      Може разбира се да плейва и от локален или NAS сториж, абе не лошо нещо до тук.

      Са остава да му мамеря коропка в която да заживее. Ако оживее.

      Цена до тук: Към 150лв за малинак0, HAT юнита с ампа и телевизор, кутийка дето няма да ползвам и доставка.
      МикроСД карти бол, не влизат у сметката.



      Обаче се пофалих на един френд дето си пада леко вехтошар (демек нищо не фръга) и той вика:

      Лут ли си?!? Оарчил си се!

      Даде ми некакOFF нафтоф малинАк v1, какъвто не бех барал даже с ръкавица.
      Оказа се даже не е нефтов а напрао парен локомотовиф на кюмюр.
      С мъка подкарах същото Mopidy на него без въшен DAC и дисплей.
      Т'ва изчадие си има вграден аналогово звук но пък си няма уйфай и се наложи да забуча външен.
      И бачка с 5" дискети, демек пълноформатни SD карти - проста да палудееш!

      Ми оказа, че върши същата работа с нормални тонколони, при това наистина за без пари.
      За сега текат тестове, ако резултата е устойчив и то ще получи един микро-талавизор и локални контроли за каране.

      Враг усраине

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X