Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Родителски контрол на мобилни устройства

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    На мен ми е ясно че няма вечен кеф, освен ако не си на ЛСД.

    Ако на някой му се пише в технически детайли по всяка точка - какво, как, защо, мога само да му бъда много благодарен.

    Също предварителна благодарност и на DBRS.
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • BatGeorgeone
      BatGeorgeone коментира
      Редактиране на коментар
      Na DBRS не му се връзвай на Касперски обещанията, ако постигнеш това, което Ясен е описал по-горе с Касперски аз ще ти платя годишния абонамент, познай от къде знам

  • #17
    С ДБРС се познаваме лично Може и да си се дракаме на моменти, но със сигурност нямам повод да не му вярвам.
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • BatGeorgeone
      BatGeorgeone коментира
      Редактиране на коментар
      Аз не казах, че е лош човек, казах да не вярваш, че МДМ на Касперски ще ти свърши работа, надали и 50% от задачките ти може да покрие.

  • #18
    Идея за контрол поне на уеб трафика - вдигаш един VPN сървър на някоя твоя машина и след това рутиране на всякакъв трафик ( мобилен/wifi ) към този vpn. От там вече сам определяш до кои сайтове/ip да има достъп и кога. Има вариант и телефонията да я прекараш през VPN-a... например само с data сим карта и някакъв VOIP сървис или пък сим донгъл на твоя машина с инсталиран някакъв voip на нея. Разтърси се за някакъв child android shell/launcher.. а защо не и child friendly custom rom ... 100% някой вече е открил топлата вода... в гугъл излизат доста резултати, само трябва да си харесаш някои.

    Коментар


    • #19
      В момента тествам решението предложено ми от ДБРС. За момента покрива, даже надминава очакванията ми.
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • #20
        След около две седмици ползване - решението предложено ми от ДБРС ми върши идеална работа. Даже вече го препоръчах на други хора. Имам дребни забележки, но са от разряда "козметични".
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • #21
          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
          След около две седмици ползване - решението предложено ми от ДБРС ми върши идеална работа. Даже вече го препоръчах на други хора. Имам дребни забележки, но са от разряда "козметични".
          А решението е?
          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

          Коментар


          • #22
            Не знам дали е ОК да го пиша в темата за да не се брои за реклама. Пускам го на ЛС.
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • BatGeorgeone
              BatGeorgeone коментира
              Редактиране на коментар
              Пусни публично де, нека и други хора знаят, как да си решат проблемите.

          • #23
            Странно е, че като се каже дограма, линукс, андроид, уърд и ексел не е реклама, но всичко друго е? Хм...
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • #24

              • #22.1
                BatGeorgeone коментира
                Днес, 23:23
                Пусни публично де, нека и други хора знаят, как да си решат проблемите.
              Там е работата, че не е сигурно че проблемите на другите хора съвпадат с моите. Но все пак....

              Решението което ми препоръча ДБРС и ползвам е Kaspersky safe kids. С безплатен едногодишен лиценз от негова страна за платената версия, благодаря за което
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • BatGeorgeone
                BatGeorgeone коментира
                Редактиране на коментар
                Браво, супер.

            • #25
              Кашпировски. Добрее.

              А върши ли работа?
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • Ясен
                Ясен коментира
                Редактиране на коментар
                зависи от детето

              • windwarrior
                windwarrior коментира
                Редактиране на коментар
                На мен да.

              • Ясен
                Ясен коментира
                Редактиране на коментар
                Не ама ще го разбереш по-натам.

            • #26
              Имам още 3 лиценза за хора от форума - нужно е само кратко есе за плюсове и по-ценното за мен, минуси.
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • #27
                DBRS

                Тоя Кашпировски, какво повече може от чайлд моуд на андроид 11?

                Иначе мога да го тествам на един 9.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • DBRS
                  DBRS коментира
                  Редактиране на коментар
                  Не съм ползвал чайлд моуд на андроид 11, седмичен тест сам винаги можеш да си пуснеш, кажи ако ти потрябва за повече.

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X