Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за колони

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Съвет за колони

    Първоначално публикуван от Redo Преглед на мнение
    Определено с 500 лв ще имам голям избор и то над средното ниво за музика, но проблема е че не работя пък и въпросната сума не е малка за озвучаване при положение, че не се занимавам професионално с музика.Колеги и на мен ми е хубаво силна и качествена музика, обаче почвам да се замислям дали да не взема нещо по-нататък до 300лв, защото по-силните тела няма да ми влязат в употреба на макс, че стъклата не ги знам на колко децибела падат, обаче с 500 лв ще ги свалям.
    На колко децибела падат тапети някой ако знае да каже ?

    Всяка тема, в която се иска съвет за покупка на някаква стока 99% от съветите са - абе не купувай сега, напъни се повечко и след време си вземи БАШ това, което ти трябва. Аз обаче смятам, че след време може и да ти е минал мерака(при мен не стана така по отношение на музиката, но това е друг въпрос).

    Та по темата - ако тичаш към 500-те лв и там ситуацията ще е същата - хубаво, събрал си ги, ама тогава ще има пак реплики от типа...абе ти хубаво си събрал 500, събери още 200 и ще те заведа при приятел на моя баджанак, който е трети братовчед на комшията от третия етаж да видиш каква музика си е направил за тия пари!

    Така че - прецени си една сума, която ти е по силите и действай, винаги има по-скъп, по-хубав и по-измислен вариант на избора който ще направиш, но това не трябва да те отказва

    И с риск да се повторя - Logitech-a в началото, за който ти казах е супер изненада за парите си, поне за моето нетренирано и непрофесионално ухо. Отиди в някой магазин, чуй го и си прецени.

    Поздрави.
    Per aspera ad astra.

    Коментар


    • #32
      До: Съвет за колони

      Благодаря колеги, решил съм на 300лв да се спра.Мерака към музиката не ми мина от години пък сега едва ли ще мине...
      Или като не, ще мина да чудя как свирят на макс Лоджитека и Луксона и вземам едни от двата.Поздрави на всички взели участие в темата.Може да й биете ключа.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X