Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

    Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
    Със сигурност Глобул бяха въвели отделно таксуване на пренасочени разговори, та оттам може да са лошите спомени на Иван.
    Тъй-тъй , че и година и половина има още договор, замислям се да ги напусна , ама ....
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • #32
      От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
      Със сигурност Глобул бяха въвели отделно таксуване на пренасочени разговори, та оттам може да са лошите спомени на Иван.
      Това беше отдавна и за кратко,бързо се осъзнаха...0.32 ст за пренасочване на минута по спомени.

      Коментар


      • #33
        От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

        Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
        Със сигурност Глобул бяха въвели отделно таксуване на пренасочени разговори, та оттам може да са лошите спомени на Иван.
        На Теленор съм и имам пренасочване къв Вивакомския ми № след 25 сек или ако съм извън обхват. До сега никога за това пренасочване не са ми взели и стотинка.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #34
          От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          На Теленор съм и имам пренасочване къв Вивакомския ми № след 25 сек или ако съм извън обхват. До сега никога за това пренасочване не са ми взели и стотинка.
          Как се прави това пренасочване и от кога ти е договора ?
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #35
            От: Търсене на решение за слаб сигнал на VIVACOM

            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            Как се прави това пренасочване и от кога ти е договора ?
            От поне 4 години.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X