Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mp3 pleyar за тинейджър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mp3 pleyar за тинейджър

    Здравейте, покрай мойте музикални заигравки малкия прояви интерес за такова устройство. Детето ползва телефон без тази опция за музика. И варианта да купя някаква нонейм бисквитка от някой търговски сайт или да се насоча към айпод? Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля да сподели за насока към какво е удачно да се насоча.

  • #2
    От: Mp3 pleyar за тинейджър

    Бюджет?

    42

    Коментар


    • #3
      От: Mp3 pleyar за тинейджър

      Здравейте, възможно по нисък поради опастност от загубване или присвояване. Разделихме се преди време с един гшок така, но предполагам малкия ще да му е за урок. То и слушалки ще трябва , но първо плеяра пък после другото.

      Коментар


      • #4
        От: Mp3 pleyar за тинейджър

        Всеки по-стар айфон е на практика айпод със слот за СИМ-карта. У дома една 3-ка върши чудесна работа за подобни нужди - бавна е за реална работа, но за музика, видео и по-прости игри става.
        Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

        TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

        Коментар


        • #5
          От: Mp3 pleyar за тинейджър

          Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
          Здравейте, покрай мойте музикални заигравки малкия прояви интерес за такова устройство. Детето ползва телефон без тази опция за музика. И варианта да купя някаква нонейм бисквитка от някой търговски сайт или да се насоча към айпод? Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля да сподели за насока към какво е удачно да се насоча.
          Това нeщо струва 50 доларес.

          Ipod shuffle

          Най доброто само за свирене.
          имам едно от 12 години и не е пръднало
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #6
            От: Mp3 pleyar за тинейджър

            Ето такива МР3 плеери се продават в продавалник,олх или във всеки магазин за електроника от 7 до 20 лв.Лично аз ползвам такъв като съм с колелото или във фитнеса-само му смених слушалките,че тези за крайно неудобни.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MP3.jpg
Прегледи:1
Размер:22.6 КБ
ID:5785078

            Коментар


            • #7
              От: Mp3 pleyar за тинейджър

              Хи, към нещо такова се бях насочил и е добър вариант.

              Коментар


              • #8
                От: Mp3 pleyar за тинейджър

                Трябва предварително да провериш,в каква комплектация ги продават-някой ги продават без слушалки и кабел за пренос на данни/зарядка.И още-трябва да му вземеш микро карта-максимума който го подържат тези машинки е 4 Гб.

                Коментар


                • #9
                  От: Mp3 pleyar за тинейджър

                  Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
                  Ето такива МР3 плеери се продават в продавалник,олх или във всеки магазин за електроника от 7 до 20 лв.Лично аз ползвам такъв като съм с колелото или във фитнеса-само му смених слушалките,че тези за крайно неудобни. [ATTACH=CONFIG]953097[/ATTACH]
                  1:1 такова си бях поръчал от братски китай.. ми пълен таш4к. Така и не ми издържаха нервите да разгадая логиката му за плейване ( не беше по азбучен ред или по директория ), а се оказа, че няма и контролер за зараждена на батерията.. само след няколко цикъла на 1А зарядно батерията стана на балон... а да не споменавам, че батрията като нова държеше супер малко. Аз лично бих се насочил към някой малък андроид телефон със слот за карта.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Mp3 pleyar за тинейджър

                    Присъединявам се и аз към мнението, че iPod би свършил работа. Ползвам Classic 30 GB вече над 10 години за най-различни цели и не е мръднало. Сложих му ето това:

                    https://www.rockbox.org/

                    което го прави универсален плейър, без да се налага да се ползва iTunes на Apple. Т.е. осигурява всички позитиви от качествения хардуер, без негативите (поне за мен), които идват с ябълката. Има и поддръжка на FLAC.
                    "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                    Коментар


                    • #11
                      От: Mp3 pleyar за тинейджър

                      Потвърждавам за този от снимката - не става, не свири хубаво, няма елементарни настройки, батерията не става. +1 глас за iPod или iPhone, но поне да е четворка. Качеството и функционалността са на много високо ниво.
                      Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Mp3 pleyar за тинейджър

                        Малкия се е разделил с джишок , вие му давате айфон.
                        емил златков
                        паджеро 2.5тд
                        ве стром 650

                        Коментар


                        • #13
                          От: Mp3 pleyar за тинейджър

                          Здравейте, откраднаха му го на тренировка по карате. Свалил го е за тренировката и го оставил в раницара в съблекалнята. Сега би трябвало да е по отговорен ужж.

                          Коментар


                          • #14
                            Mp3 pleyar за тинейджър

                            Преди години, бях подарил, на жената Апод-Нано , 2 или 3 беше, не помня.
                            Ако го изровя, сега като се прибера по празниците и все още работи , е твой.
                            [emoji4]
                            Подарък за детето [emoji4]
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X