Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телевизор в автомобила. Да или Не?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Телевизор в автомобила. Да или Не

    Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
    Имам всякаква автомобина електроника. Внасям я от Германия. Качеството е гарантирано, въпреки че се произвежда в Китай. Фирмата е голяма и много авторитетна и държи страхотен контрол. Всички продукти се разработват в Германия - в Китай само се изпълняват. Ще пусна тема в Купува-Продава!
    Не намирам темата в Купува-Продава, може би защото е минало доста време. Трябва ми такава антена, може ли да ми кажеш цена и въобще малко повече подробности?

    Коментар


    • #32
      До: Телевизор в автомобила. Да или Не?

      Аз 12" монитор на таблото вграден ДВД и задно огледало-камера.Направо си е супер!Детето си гледа когато иска анимация, а аз и жена ми си пускаме музика, която е 4+1, стерео и моно.Мощноста на стереото ми е 2200вата, направо си е супер.Колегата е прав със задръстванията.Колкото до вниманието, много катастрофи съм отървал от блейки.То никога не си застрахован, но когато межеш е хубаво да внимаваш!

      Коментар


      • #33
        До: Телевизор в автомобила. Да или Не?

        От пред само аудио споделям максимата "секунда невнимание-цял живот мъртъв",а за хлапето отзад- стойка- и на стойката нещо от сорта-
        хем се сваля лесно и няма за 200 лева някой пикльо да ми създава ядове да ми чупи джама, хем се мести лесно навсякъде- мога и в хотела към големия TV да го закача, а мога и в леглото да си гледам със слушалки, Дъщеря ми и на плажа си гледаше детското.

        Коментар


        • #34
          До: Телевизор в автомобила. Да или Не?

          Не е толкова важна антената, а тунера... Скоро си взехме ТВ тунер за кола с усилвател, е вързахме го на радио антената и хваща безупречно (отзаде зад блока хвана и HBO ). Имахме един стар който за нищо не ставаше... Но да Ви кажа телевизора доста разсейва водача и абе не е много за предпочитане... Ако ще има е хубаво да е отзаде (да не може шофьора да наднича и да се разсейва ). А и ако не сте забелязали на по-новите автомобили с вградена навигация в таблото (и борд компютър), който имат и ТВ тунер или просто AV вход при скорост над 20км/ч изключват и пише че не може

          Поздрави

          Коментар


          • #35
            До: Телевизор в автомобила. Да или Не?

            Моята колица не е новичка, но си става.Във началото ми блестеше вечер, после обаче постепенно свикнах... и така 3-4 години.Виждал съм колеги без каквото и да е вътре, и пак се удари с двойката в мен /на първа с полусъединител карах, толкова бавно/!Няма съвършенни хора, просто трябва да сме по търпеливи един с друг на пътя.Повече колегиалност няма да е в повечеНа всички успех и безопасно шофиране.

            Коментар


            • #36
              До: Телевизор в автомобила. Да или Не?

              Съжалявам, че се забавих с отговора - не бях в София. Имам всякаква автомобина електроника. Внасям я от Германия. Качеството е гарантирано, въпреки че се произвежда в Китай. Фирмата е голяма и много авторитетна и държи страхотен контрол. Всички продукти се разработват в Германия - в Китай само се изпълняват. Ще пусна тема в Купува-Продава!
              Здравей колега disem,

              Мен също ме интересува техника, която внасяш, но и аз не успях да намеря обявата в раздела Купува-Продава. Най-вероятно, защото последният ти пост е преди 8 месеца ...Идеята ми е следната имам nuvi 860, на което чрез екрана може да се гледа video, T.V и т.н. Поддържаните формати на сигнала (мисля че така се казва) от уреда са NTSC и PAL. Обаче, за да бъде възможно гледането на video трябва да си закупя някаква допълнителна кутия обявена в американския сайт на Garmin от 250$. Не искам да знам за колко ще пристигне в България ... Ако не се лъжа може да бъде направено, по същият начин както по-скъпият модел nuvi 5000, връзката с обикновен A/V кабел към стойката му и по-този начин предаване на сигнала към уреда. Въпросът за връзването и включването към nuvi-то не е проблем имам приятели и познати които ще ми помогнат да го направим...Taka че колеги ако имате предложения и впечатления за някакъв вид антена, може и в комбинация с DVD, която предава един от двата вида сигнал, които написах по-горе, и все пак е на достъпна цена ще се радвам да ги прочета Тук м/удругото започнах първоначално темата - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=49944

              П.П.: Комбинацията между GPS навигация + ТV/DVD е много изкушаваща

              Поздрави,
              астерикс

              Коментар


              • #37
                До: Телевизор в автомобила. Да или Не?

                В задръстване или такси ОК, но по време на движение категорично не! Всичк претендираме, че сме отговорни водачи с основна цел безопаснот, но аз аедна малка благинка сме готови да забравим горното.

                Коментар


                • #38
                  До: Телевизор в автомобила. Да или Не

                  Първоначално публикуван от Николай Малинов Преглед на мнение
                  Аз имам в леката кола, комбинирано ТВ / ДВД / МП3 / ЦД плеър. Телевизия в движение и да се скапеш неможеш да гледаш /поне при мен е така, дори и с антена/, но удобството да пъхнеш вътре един ДВД диск пълен с МП3, и да си виждаш цялата музика подредена на папки, и само с няколко копчета на дистанционното да стигаш точно до песента която ти трябва, е невероятно и отнема доста по-малко време от вниманието на водача от това да ръчка някоя МП3-ка.
                  Дали осъзнаваш колко си прав ,имам ТВ в последните си 3 коли току я продам и го местя,сега е монтирано на ТЛК95 на шофьорския плафон ,не само че не ме разсейва ами понякога забравям че го имам.
                  Всичко е до приемсвеност.А удоволтвието да пусна Том иДжери и да прекратя забрани от рода :
                  -Не дърпай,това е ръчната спирчка.
                  -Не отключвай вратите.
                  -Не прескачай в багажника.
                  -Не рови в пепелника.
                  -Не бъркай в тази дупчица ,ще скъсаш шевовете на дамаската.
                  -Не ...има поне още 100 НЕта
                  Последно редактирано от Ico_Ns; 03-02-09, 01:29. Причина: ех този правопис
                  Око за око и светът ще ослепее

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X