Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добрия анти-радар!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-добрия анти-радар!

    Първоначално публикуван от Y.Stoqnov Преглед на мнение
    Дадено!
    ще ти подаря и от онези възглавнички за пътуване, че да спиш по-добре. Аз ще си наглася круз контрола и ще се кефя!
    Отначало е така -караш и спазваш -също може и да се кефиш
    ....ама то тука са едни разтояния,едно чудо ....не знам колко си пътувал ама в един момент писва .....
    е погледни колко са ограниченията в Америка http://en.wikipedia.org/wiki/Speed_l..._United_States

    тва да караш с 113км в час в продължение на 1000 -2000 км е убииствено....време човек не може да си купи
    не защитавам масовото нарушаване на закона ама кадето може ...няма начин да не се настъпи.

    Коментар


    • От: Най-добрия анти-радар!

      До колкото зная при вас нещата наистина са малко по-мащабни, но те хората са го измислили! Като ще имаш преход 1000км в едната посока и после обратно - качваш се на самолета и си готов. Ако искаш все пак да си с кола - играеш по правилата! Като не ти се играе по правилата - плащаш солени глоби! Ако искаш да разчиташ на радар детектор - плащаш солено за такъв и после пак от време на време плащаш глоби. Всеки сам си избира! Не случайно ограничения през деня и през нощта са различни. Все известни са верижните катастрофи при вас.

      Коментар


      • От: Най-добрия анти-радар!

        Аз верижна тук не сьм видял,няма и разлика през деня и ноща и ограничение на магистрала е 65.Качвам се на самолета ма повечето пьти,малкото останали искам да си тук и да видим.

        Какво ще видим - 3 лодки трябва да са в Сиатьл и трьгването е началото на следващата седмица.Колко и да се разкрача пак не става,пьрвата е на 180 мили от мен,втората е Сакраменто или на около 500,а третата е на 540.Пьтя аз си го плащам и от мен организацията.

        На теб оставям да намериш самолетни билети за 9 човека от тук до Сакраменто / по 230 кинта бройката ма ти може да си кьсметлия / а аз наемам Чарджьр или 2 за около 120 кинта бройката,качвам си 2 спасителни сала които в самолета няма как,качвам си инструментите,качвам ракети,ножове,надувни спасителни жилетки с ЦО2 цилиндьр..........и аз водя,а задния спазва дистанция и ме чака да го залепя на задната броня.

        Да ти покажа ли каква магистрала е?И как трябва да мина през ноща щото трафика в ЛА няма логика и не ми се виси в него?Ела карай,аз сьм ангелче ма чак такова не сьм.Пусто,че го няма брата да видим кервана как е с близо двойно на разрешената скорост и един кара,един е навигатор,а морските радиостанции са на друга вьлна.

        Скрий ми детектора и хващам самолета,2 глоби ще са 1500 кинта и се губи смисьла.Ако мина метьр обаче........
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Най-добрия анти-радар!

          Ок!
          аз спирам до тук.
          Гореизложените ти доводи ги опиши в обжалването на поредната ти глоба, желая ти успех!
          Има си правила, не е трудно да се спазват!

          Коментар


          • От: Най-добрия анти-радар!

            Не е и не сьветвам никой да ги гази,но смятам ли го за безопастно или почти / с 200 км/ч. / си карам така еле ако избия глобата за 5 часа каране.Поредната ще я приема с усмивка,резултата ще е поне 100:1 за мен.

            Ше ми дойдеш ти,кой не те метне до ВейГьс и обратно сьс 110 да видиш хубаво ли е.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Най-добрия анти-радар!

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Не е и не сьветвам никой да ги гази,но смятам ли го за безопастно или почти / с 200 км/ч. / си карам така еле ако избия глобата за 5 часа каране.Поредната ще я приема с усмивка,резултата ще е поне 100:1 за мен.

              Ше ми дойдеш ти,кой не те метне до ВейГьс и обратно сьс 110 да видиш хубаво ли е.
              точно там мислех да ОдЯ!
              200 - кво е туй?

              Коментар


              • От: Най-добрия анти-радар!

                Нормална скорост за кола ако не е много Американска ма да не я почваме тая тема пак
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Най-добрия анти-радар!

                  Наистина за ония магистрали ако е 113 км/h е ограничението е много ниско. За БГ магистралите (някои от които са доста зле) е 130 и си е що годе нормална скорост. Да не говорим , че ако държиш и 140 по километраж пак няма да си в нарушение.
                  Диян Димитров

                  Коментар


                  • От: Най-добрия анти-радар!

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Нормална скорост за кола ако не е много Американска ма да не я почваме тая тема пак
                    Не ща да я почваме,ама наистина ли има някой,който подозира,че когато една конска сила е обременена и ангажирана с 3,4 или даже 5 кг. живо тегло и даже стандартно изпълнен автомобил дори по българските ,,магистрали'' 200км./ч.. е кралимарковска изява или предизвикателство?
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Най-добрия анти-радар!

                      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                      Не ща да я почваме,ама наистина ли има някой,който подозира,че когато една конска сила е обременена и ангажирана с 3,4 или даже 5 кг. живо тегло и даже стандартно изпълнен автомобил дори по българските ,,магистрали'' 200км./ч.. е кралимарковска изява или предизвикателство?
                      Ако на един калпав кон (кранта) му сложиш за ездач 5г дете дет е 30кила мокро а расов жребец го яхнат даже 2 ма възрасни по 80 кила...... резултата е ясен....
                      От кранта жребец не става.....не само натоварването и т.н ..много неща има....
                      10г готвих в кухнята на немското автомобилостроене,сега готвя за братята американци.... Ще стане някои ден –когато 1 галон стане 10 долара и кухата американска тиква разбере че не може возило с 5л мотор с автоматична кутия и 3 -4 тона тегло да гори 6литра на 100км – такато настъпо това време ще направят нещо свясно .....ама засега още нее дошло времето да изкарат някои жребец.....засега само кранти правят.



                      П.С. това sf,sf в графата място – Сан Франциско ли е или София?

                      Коментар


                      • От: Най-добрия анти-радар!

                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        Не ща да я почваме,ама наистина ли има някой,който подозира,че когато една конска сила е обременена и ангажирана с 3,4 или даже 5 кг. живо тегло и даже стандартно изпълнен автомобил дори по българските ,,магистрали'' 200км./ч.. е кралимарковска изява или предизвикателство?

                        Конете не са всичко,и окачване трябва и кормилна уредба и спирачки............а при американците явно им е предизвикателство или поне мен ме е шубе да натискам 90% от колите им с повечко от 130,че трудно целят пьтя.Проблеми нямам с 20 годишна кола и най-малкия мотор,но не е Американска и си стои нормално,малко спирачките са и лабави.Може коне да няма,но си дьржи 200.Проблема е,че тия под наем не ги дават,дават ти Меркюри или Импала или Мустанг или Малибу.............а с тия ме е шубе да дьржа 200 за 3 часа.

                        Айде,колите не са виновни,проблема е в мен - да не отнасяме темата,че пак ще сравняваме Голф с Ферари и там каквото беше.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Най-добрия анти-радар!

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          Нормална скорост за кола ако не е много Американска ма да не я почваме тая тема пак
                          Основно това имах предвид и с това имам опит-примерно стандартно изпълнение,,шведска стомана'' и ,,самурайски меч'' без допълнителни глезотии по окачване и др.,а то като се пипне и там съвсем ще избягаме от темата за радардетектора-полза,вреда и какво ли не.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Най-добрия анти-радар!

                            Автомобилите за Американски пазар, имат доста разлики от европейските такива. Има различни изисквания и норми които се използват. Наскоро четох една професионална литература в която се цитираха основните изисквания на европейския водач и тези на американския такъв. На база изследванията, се правиха и настройките на автомобилите. Най-яркия пример беше в това, че при предстояща опасност, например излизащ бавно от напречна пресечка камион, 90 % от американците, спират. При европейските водачи, при същите условия, спирачки натискат едва 20%, останалите 80, заобикалят или настъпват газта, за да изпреварят излизането на камиона. Това и куп други изследвания, водят до различни изисквания на различните пазари. За какво ти е стабилно поведение с 200 ако максимално допустимата скорост в страната е 130?

                            Коментар


                            • От: Най-добрия анти-радар!

                              Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                              Автомобилите за Американски пазар, имат доста разлики от европейските такива. Има различни изисквания и норми които се използват. Наскоро четох една професионална литература в която се цитираха основните изисквания на европейския водач и тези на американския такъв. На база изследванията, се правиха и настройките на автомобилите. Най-яркия пример беше в това, че при предстояща опасност, например излизащ бавно от напречна пресечка камион, 90 % от американците, спират. При европейските водачи, при същите условия, спирачки натискат едва 20%, останалите 80, заобикалят или настъпват газта, за да изпреварят излизането на камиона. Това и куп други изследвания, водят до различни изисквания на различните пазари. За какво ти е стабилно поведение с 200 ако максимално допустимата скорост в страната е 130?
                              Че то и при ония(шведи,японци и др.) не е разрешено,ама колите им вдигат доста повече,залепнали са даже по нашите,,магистрали'',спират по-бързо и какво ли не... .А това,което казваш за американците не го знаех,но знам със 100%-ва сигурност,че ще си отидат за доста по-кратко време,от това което съществуват.
                              Последно редактирано от veskov; 18-05-12, 21:15. Причина: п.п.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Най-добрия анти-радар!

                                За какво сьм им 400 коня като ограничението е било 100?А за какво произвеждат коли които не са ограничени до 130?

                                Отнасяме темата,аз си обичам старото немско окачване,спрачките,натягането на волана при скорост,БАСа,размера,теглото,конете...........и радардетектора забит вьтре.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X